مقالات

التهاب مزمن معده چیست؟ چه علت ها و علائمی دارد؟ درمان التهاب معده مزمن مخصوصا درمان خانگی و گیاهی آن چگونه است؟ چه قرصی برای گاستریت مزمن مصرف می شود؟ اینها سوالاتی است که با خواندن این مقاله از مجله ی توانی نو (بزرگ ترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی) به پاسخ آن خواهید رسید.

بازدید : 14 انتشار : 1403/01/28 نظرات : 0

تهران، یکی از نقاط مرکزی برای جراحی ‌های زیبایی زنان در کشور است. با پیشرفت تکنولوژی و توسعه علوم پزشکی، تعداد زیادی از جراحان حرفه ‌ای و ماهر در زمینه جراحی‌ های زیبایی زنان در تهران فعالیت می ‌کنند. این جراحان، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنیک‌ های مدرن، به بیماران خود خدمات حرفه ‌ای و با کیفیتی را ارائه می‌ دهند. انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می ‌تواند وضعیت ظاهر و اعتماد به نفس بیماران را بهبود بخشد.

بازدید : 45 انتشار : 1403/01/25 نظرات : 0

پیدا کردن بهترین دکتر زنان در تهران می ‌تواند چالشی مهم باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این راهنما از مجله سلامت توانی نو، به معرفی متخصصان برتر زنان در تهران بپردازیم. با ما همراه باشید.

بازدید : 49 انتشار : 1403/01/21 نظرات : 0

کاشت مو یکی از روش ‌های موثر برای حل مشکلات ریزش و کمبود مو است که در سال ‌های اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. در تهران، به عنوان پایتخت ایران، تعداد زیادی کلینیک کاشت مو وجود دارد که ارائه خدمات با کیفیت و حرفه ‌ای را برای بیماران تضمین می‌ کنند. در این راهنما از مجله توانی نو، به بررسی و معرفی بهترین کلینیک کاشت مو در تهران می ‌پردازیم و خدمات ارائه شده توسط این مراکز را شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

بازدید : 55 انتشار : 1403/01/19 نظرات : 0

در این مقاله از مجله ی توانی نو، به معرفی کلینیک های لیزر در تهران و در واقع، بهترین کلینیک های لیزر در تهران میپردازیم. برای پیدا کردن بهترین مرکز لیزر تهران، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بذارید.

بازدید : 79 انتشار : 1403/01/12 نظرات : 0

زخم معده چیست؟ علت آن چیست؟ علائم زخم معده چیست؟ برای زخم معده چی بخوریم و چه درمان و قرصی برای آن مناسب است؟ اینها سوالاتی است که با مطالعه این مقاله از سایت توانی نو، بزرگ ترین فروشگاه تجهیزات پزشکی در ایران، به پاسخ آنها خواهید رسید.

بازدید : 70 انتشار : 1403/01/09 نظرات : 0

معده یکی از اعضای جهاز گوارش است. در این مقاله به عملکرد معده، آناتومی معده، وظایف معده و انواع بیماری های معده میپردازیم. مطالعه ی این مقاله علمی را از دست ندهید . در انتها نظرات خود را به ما منتقل کنید.

بازدید : 69 انتشار : 1403/01/07 نظرات : 0

شهر تهران به عنوان مرکز پزشکی و جراحی ایران شناخته می ‌شود. بسیاری از بهترین جراحان پلک در تهران با تخصص و تجربه بالا فعالیت می ‌کنند. این جراحان با استفاده از تکنیک‌ های پیشرفته و تجهیزات مدرن، درمان و جراحی پلک را به صورت حرفه ‌ای و با کیفیت بالا انجام می ‌دهند. در این راهنما، به بررسی و معرفی بهترین جراح پلک در تهران می‌ پردازیم.

بازدید : 99 انتشار : 1403/01/05 نظرات : 0

دندان درد به درد در داخل یا اطراف دندان شما اشاره دارد. دندان دردهای جزئی می تواند به دلیل تحریک موقت لثه ایجاد شود که می توانید آن را در خانه درمان کنید. دندان دردهای شدیدتر ناشی از حفره ها، عفونت یا سایر شرایط دندانی است که به خودی خود بهتر نمی شوند. اگر دندان درد شدید دارید، به درمان حرفه ای دندان نیاز دارید.

بازدید : 86 انتشار : 1403/01/02 نظرات : 0

دندانپزشکی یک رشته پزشکی است که به تشخیص، پیشگیری و درمان مشکلات دندان ‌ها، لثه ‌ها، فک‌ ها و دهان اختصاص دارد. دندانپزشکان در انواع مختلف تخصص‌ ها فعالیت می ‌کنند. درمان‌ های شایع شامل ترمیم دندان ‌های خراب، جراحی دهان و فک، اندودانتیکس (درمان عمقی ریشه دندان)، ایمپلنت ‌های دندانی، ارتودنسی (درمان اصلاحی درمانی برای تغییر موقعیت دندان ‌ها) و درمان‌ های لثه شامل درمان آبسه و عفونت لثه می ‌شوند.

بازدید : 66 انتشار : 1402/12/29 نظرات : 0

بهترین دکتر جراح زیبایی  یا دکتر زیبایی در تهران کیست؟ در این مقاله از مجله ی توانی نو به معرفی تعدادی از بهترین جراحان و پزشکان زیبایی در تهران می پردازیم.

بازدید : 82 انتشار : 1402/12/27 نظرات : 0

در این مقاله به معرفی بهترین جراح بینی در تهران و همچنین به معرفی خدمات، بیوگرافی، شماره تماس و آدرس پزشکان مربوطه می پردازیم.

بازدید : 100 انتشار : 1402/12/25 نظرات : 0
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp