بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان:خرید تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان قیمت ارزان

خرید تخت ژنیکولوژی و تخت زنان زایمان با بهترین قیمت و کیفت به صورت اینترنتی در تجهیزات پزشکی توانی نو امکان پذیر است.تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان، به شیوه‌ای خاص و متفاوت از تخت‌ بیمارستانی ساخته می‌شود.کیفیت ساخت تخت و مواد به کار رفته در آن، از مسائل تعیین کننده طول عمر آن خواهد بود. همچنین، این گونه تخت باید بتواند وزن زیاد را تحمل نماید تا بررسی بیماری به راحتی صورت گیرد. آشنایی با انواع برند‌های موجود می‌تواند تصمیم گیری برای خرید را آسان‌تر سازد؛ به همین سبب در این مقاله به معرفی انواع مدل‌ها و برندها خواهیم پرداخت.

 

تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان:خرید تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان قیمت ارزان-01

 

تخت مناسب بخش زنان و زایمان

مراقبت‌های دوران بارداری و زایمان و همچنین تشخیص و درمان بیماری‌های اندام‌های تناسی زنانه، بر روی تخت مخصوص صورت‌ می‌گیرد. سایر مسائل سلامت زنان از جمله یائسگی، مشکلات هورمونی، پیشگیری از بارداری و ناباروری نیز در هنگام معاینه بر روی این نوع تخت انجام می‌شود.

زنان و زایمان (obstetrics and gynecology) رشته‌ای است که بر شرایط سیستم تولید مثل تمرکز دارد. متخصصان باید بتوانند به راحتی به معاینه لگن، دهانه رحم و رحم بپردازند؛ به همین سبب، تخت مخصوصی برای این رشته حساس ساخته شده است (gynecological bed) .

خرید تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان مناسب همراه با تجهیزات مرتبط، کمک می‌کند تا راحتی بیماران فراهم شود. توجه به راحتی بیمار باعث می‌شود تا نظر مثبتی در فرد ایجاد گردد و در صورت لزوم دوباره مراجعه کرده یا به دیگران محیط حرفه‌ای و بهداشتی شما را معرفی کند.

 

بخش‌های اصلی تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان

 

 • این نوع تخت از سه بخش اصلی تشکیل می‌شود؛ محل دراز کشیدن، تکیه گاه بخش فوقانی و محل قرار گرفتن پاها.
 • بدنه آن‌ها به طور استاندارد از فلز استیل ساخته می‌شود. این مسئله در هنگام تمیز کردن محیط نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. این نوع فلز می‌تواند به خوبی در برابر مواد شوینده مقاومت کرده و تمیز شود. در برابر وزن زیاد نیز مقاوم بوده و دوام و استحکام بالایی دارد. بسیاری از برندهای موجود در برابر فشارهای بیمار و جا به جایی آن‌ها مقاوم هستند. بدنه با پودر، سفید رنگ می‌شود.
 • علاوه بر سه بخش فوقانی گفته شده، در پایین تخت چرخ‌های بزرگ واقع شده تا جا به جایی با سهولت صورت گیرد.
 • بدنه برخی از آهن ساخته می‌شود که با رنگ الکترواستایک پوشانده شده است. مدل‌های ساده‌تر پایه‌های ثابت دارند که با روکش پلاستیکی پوشانده می‌شود تا در یک محل مشخص ثابت بمانند. در مدل‌های دیگر چرخ‌‌هایی برای جا به جا کردن ایجاد شده تا بتوان به راحتی آن را جا به جا نمود.

 

تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان:خرید تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان قیمت ارزان-02

 

کاربرد تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان

 • معاینه اندام تناسلی
 • جراحی شکم
 • جراحی بخش لگن
 • معاینه قفسه سینه
 • زایمان
 • مورد استفاده در مراقبت‌های بعد از زایمان

 

ویژگی‌های تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان

 

انواع مدل‌ها و برندها از تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان ساخته شده است که می‌توانید در بخش فروشگاه آنلاین توانی نو آن‌ها را مشاهده نماید.همان طور که اشاره کردیم، این نوع تخت از سه بخش تشکیل‌ می‌شوند که با عنوان «سه شکن» نیز معرفی می‌گردند. هر بخش دارای یک فوم 5 الی 10 میل است که با رویه چرمی پوشیده می‌شود. برخی از آن‌ها دستی و مکانیکی هستند و برخی دیگر مدل‌های برقی بوده که با یک مانیتور یا کنترلر تنظیمات لازم صورت‌ می‌گیرد.

علاوه بر جنس بدنه، روکش، شاسی و بست‌ها باید از جنسی مرغوب ساخته شوند تا در طولانی مدت دوام داشته باشند. مدل‌های بی کیفیت که روکشی مناسب نداشته باشند، در طول زمان به دلیل سایش و مسائل دیگر، پوسیده خواهد شد. در مدل‌های برقی باید به مدل موتور استفاده شده نیز توجه نمایید. رویه تخت را معمولا از چرم مصنوعی‌ می‌سازند. در حالت کلی، تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان که قیمت بالاتری داشته باشد، از کیفیت بیشتری نیز برخوردار خواهد بود.

علاوه بر مسائل گفته شده، برندهای مختلف همراه با تخت قطعات مختلفی را نیز قرار می‌دهند که شامل ظرف جمع آوری مایعات از جنس استیل نیز می‌شود. جنس استیل همان طور که گفتیم به راحتی قابل شستشو و ضد عفونی خواهد بود. مدل‌‌هایی که پایه‌های ثابت دارند، دارای کشو نیز هستند. کشوها می‌توانند محل قرار گرفتن ظروف و وسایل لازم برای معاینه باشند. با این وجود اغلب مدل‌ها ساده بوده و بیشتر بر وضعیت و حالت بیمار در هنگام معاینه تمرکز دارند.

 

نکات مهم در هنگام خرید تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان

در هنگام خرید تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان، باید به چند نکته توجه نمود. یکی از نکات مهم قابلیت شستشوی محصول است. فوم داخلی و رویه آن باید قابلیت شستشو را داشته باشد تا بیماران بتوانند در محیطی بهداشتی و عاری از آلودگی معاینه شوند. نکات دیگر عبارتند از:

 • کیفیت فوم و رویه آن
 • توجه به بودجه و قیمت
 • دقت به گارانتی
 • بررسی موتور
 • تنظیمات تخت
 • نحوه جا به جایی تخت
 • رنگ بندی
 • ایجاد راحتی برای بیمار
 • روکش ایجاد گرما و ناراحتی و تعرق نکند
 • پزشک بتواند هنگام معاینه تسلط داشته باشد
 • ارگونومیک بودن تخت

 

 

تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان:خرید تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان قیمت ارزان-03

 

انواع تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان

در این بخش به معرفی و بررسی چند نمونه از تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان موجود در سایت توانی نو خواهیم پرداخت. می‌توانید ویژگی هر کدام را مطالعه و با یک دیگر مقایسه نماید. در صورتی که سوالی برایتان ایجاد شد، با ما در بخش نظرات در ارتباط باشید.

 

تخت ژنیکولوژی Z2

یکی از انواع تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان موجود در بازار که جنس رویه آن از چرم مرغوب ساخته شده است. دقت داشته باشید علاوه بر بدنه، رویه تخت باید از جنسی باشد که بتوان به راحتی شستشو و ضد عفونی صورت گیرد. بدنه آهنی آن که در ابعاد 30 در 50 سانتی متر ساخته شده وزن بیماران را به خوبی تحمل می‌کند. بخش فوقانی و تحتانی تخت به راحتی در زاویه دلخواه تنظیم می‌شود تا پزشک تسلط بیشتری داشته باشد.

 

تخت ژنیکولوژی Z30

این مدل تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان نیز دارای رویه چرمی است. چرمی که قابل شستشوی آسان و ضدعفونی شدن را دارد. تمامی اجزای آن قابل تنظیم است تا بیمار در موقعیت مناسب قرار گیرد. بدنه محکم آن وزن بیمار را به خوبی تحمل می‌کند و جوش CO2 انجام شده بر آن، مانع از شکستگی خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول می‌توانید به بخش فروشگاه آنلاینتجهیزات پزشکی توانی نو مراجعه نمایید.

 

تخت ژنیکولوژی W10

در ابتدا اشاره کردیم که تخت‌های مناسب برای بخش زنان و زایمان، در دو دسته قرار‌ می‌گیرند: مکانیکی و برقی. مدل W10 دارای موتور 600 کیلوگرم بوده و کاربر می‌تواند به راحتی تنظیمات لازم را انجام دهد. علاوه بر این ویژگی، رویه چرم آن قابل شستشو و نسبت به محلول‌های ضدعفونی، مقاوم است.

 

تخت ژنیکولوژی ساده

 تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان ساده از نوع مکانیکی است. تختی ساده با روکش چرم که به راحتی می‌توان تمامی اجزای آن را تنظیم نمود تا حالتی را ایجاد کرد که مانع سرخوردن بیمار شود و تعادل لازم برای معاینه برقرار گردد. این مدل در رنگ‌های مختلف به خواسته مشتری تهیه می‌گردد. در صورتی که در این زمینه سوالی داشته یا رنگی خاص مد نظر دارید، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان:خرید تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان قیمت ارزان-04

 

 

قیمت تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان

قیمت تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان با توجه به انتخاب شما، متفاوت خواهد بود. به طبع مدل‌های برقی که با کیفیت بالاتری ساخته شده باشند، هزینه بیشتری را در بر خواهند داشت. کشور سازنده، برند تخت معاینه،جنس رویه و... نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت خواهند بود.قیمت تخت های ژنیکولوژی که در توانی نو است مرتبا به روز رسانی میگردد و همچنین شما میتوانید در زمان سفارش گذاری زمان تحویل محصول مورد نظر خود را از طریق پشتیبان های توانی نو جویا شوید.

 

خرید تخت مکانیکی مامایی و زایمان

تمامی تخت‌های ژنیکولوژی و زنان و زایمان از چند بخش مشخص تشکیل‌ می‌شوند. تکیه گاه، نشیمنگاه، بخش پا و یا کف پا.

بر روی بدنه تخت مکانیکی دسته یا هندل‌‌هایی تعبیه شده تا بتوان شیب هر بخش را مشخص نمود. همچنین، هندلی برای تنظیم شیب کلی تخت قرار داده می‌شود تا معاینه برای پزشک آسان‌تر گردد.

ارتفاع محل قرار گیری باید قابل تنظیم باشد تا بیمار بتواند به راحتی پای خود را قرار دهد؛ بدون آنکه بر لگن و کمر فرد فشاری وارد گردد. در برخی مدل‌ها نشیمنگاه دارای برشی است تا فرمی راحت‌تر برای معاینه و انجام زایمان داشته باشد.

 

تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان:خرید تخت ژنیکولوژی و زنان زایمان قیمت ارزان-05

 

خرید تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان برقی

تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان نوع برقی خود در دو دسته قرار‌ می‌گیرند:

 1. تخت زنان زایمان ژنیکولوژی دو موتوره

 2. خت زنان زایمان ژنیکولوژی سه موتوره

در مدل‌های دو موتوره، شیب بخشی که بیمار به آن تیکه خواهد داد و همچنین ارتفاع تخت به وسیله دو موتور تنظیم می‌شود. بخشی تحتانی که شامل شیب قسمت پا می‌شود باید به صورت مکانیکی تنظیم گردد؛ برای تنظیم آن از دستی اهرمی زیر قسمت پا استفاده می‌شود. در مدل‌های سه موتوره تنظیمات قسمت سر، ارتفاع و شیب قسمت پا همگی به صورت برقی صورت‌ می‌گیرد؛ حتی می‌توان با یک ریموت کنترل به راحتی آن‌ها را تنظیم نمود.

در مقایسه با مدل‌های مکانیکی، وزن تخت ژنیکولوژی و زنان و زایمان برقی بیشتر است؛ آهن آلات ضخیم همراه با اتصالات دقیق و قوی که بتواند در طولانی مدت، وزن‌های مختلف را تحمل کرده و دوام بالایی از خود نشان دهد.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp