بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

ترالی بیمارستانی و زیبایی:قیمت و خرید ترالی بیمارستانی و زیبایی

انواع ترالی بیمارستانی،ترالی زیبایی و پزشکی شامل: ترالی اتاق عمل،ترالی اورژانس یا ترالی احیا ،ترالی حمل دارو ،ترالی پانسمان و پرونده و ترالی کپسول اکسیژن.. با قیمت و کیفیت در مدل های فلزی استیل،آلومینیومی،ترالی ABS و... به صورت اینترنتی و تلفنی از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو قابل خریداری میباشد.شاید نام ترالی را در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها بارها شنیده باشید؛ ترالی بیمارستانی یکی از مهمترین و پرکاربرد‌ترین تجهیزات هتلینگ بیمارستانی است که بسته به کاربرد آن، انواع مختلفی دارد. می‌توان گفت در نظر گرفتن فضای ذخیره سازی برای مراکز پزشکی از مهمترین مسائلی است که از اهمیت بسیاری برخوردار است. از این رو با حضور ترالی بیمارستانی در این مراکز، کادر درمان و پرسنل به راحتی قادرند تا فضای ذخیره سازی و ترالی‌های مورد نیاز را بدون هیچ گونه مشکلی جا به جا کنند. اگر می‌خواهید با ترالی بیمارستان، مزایا و کاربرد آن‌ها بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه همراه ما باشید. ما در توانی نو قصد داریم تا با معرفی انواع محصولات پزشکی مناسب و بررسی ویژگی‌های آن‌ها، کمک کنیم تا بتوان بهترین نوع ترالی را از ترالی فایل‌های پزشکی، ریکاوری تا ترالی بزرگ حمل و نقل ویژه تجهیزات سنگین که از نظر کیفیت با دوام و قوی هستند،  انتخاب نمود.

 

ترالی بیمارستان و زیبایی:قیمت و خرید ترالی بیمارستانی و زیبایی-01

 

ترالی بیمارستانی چیست؟

اگر بخواهیم به زبان ساده به معرفی ترالی بیمارستانی بپردازیم، باید گفت این محصول همان میزکار پزشکی است که در ابعاد مختلفی طراحی شده؛ به طوری که طبقات و کشوهایی در اندازه‌های متفاوت به منظور نگه داری و جا به جایی فایل‌ها، لوازم پزشکی و دارویی و غیره به همراه چرخ‌های روان برای حمل و نقل آسان تعبیه شده است.

لقب پرکاربرد‌ترین تجهیزات پزشکی بیمارستانی متعلق به ترالی بیمارستانی است. به این دلیل که می‌توان از آن به عنوان یک کمک کننده برای رسیدگی به وضعیت بیماران و احیای آن‌ها استفاده نمود و همچنین حمل سایر تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز و ضروری به سرعت و در کمترین زمان ممکن از طریق این نوع تجهیز بیمارستانی امکان پذیر است.

از جمله تجهیزات ترالی بیمارستان می‌توان به پایه سرم، کپسول اکسیژن، کابل و پریز متصل، تخته بیمار، لیست تمامی داروها، سرنگ، آنژیوکت، ست، چسب معمولی و ضد حساسیت و غیره اشاره نمود. ناگفته نماند استریل کردن تمامی تجهیزات به صورت حرارتی انجام می‌شود. ترالی‌های بیمارستانی با توجه به کاربردشان، در انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شود؛ مانند ترالی حمل پرونده، ترالی اورژانس، ترالی دارو،  ترالی نظافت بیمارستانی، ترالی کپسول و... که هر کدام در بخش‌های مختلف بیمارستان کاربرد دارند.

ویژگی‌های ترالی بیمارستانی

بی شک مهم‌ترین ویژگی این محصول، سرعت بخشیدن به روند درمان و تسهیل در کمک رسانی مراکز درمانی، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها است. همچنین تضمین ایمنی و سلامت کادر درمان، پزشکان و به ویژه بیماران از ویژگی‌های یک ترالی بیمارستانی مناسب به شمار می‌آید. ما در تیم توانی نو ترالی‌هایی را به شما معرفی نموده و به فروش می‌رسانیم که علاوه بر تسریع کردن امور، انتقال آلودگی به هنگام استفاده را به حداقل رسانده و از نظر بهداشتی در بالاترین سطح قرار دارند.

البته باید خاطر نشان کرد استفاده از بهترین نوع مواد اولیه، چرخ‌های مقاوم و رویه و ریل‌های با کیفیت برای کشوهای ترالی، در ویژگی و عملکرد آن‌ها نقش موثری دارد. همچنین باید گفت برخی از انواع ترالی‌های بیمارستانی رنگ بندی‌هایی را به خود اختصاص داده اند؛ به عنوان مثال رنگ قرمز برای ترالی اورژانس در نظر گرفته شده که مجهز به اقلامی از جمله دستگاه شوکر، کپسول اکسیژن، انواع مختلف داروهای حیاتی و مانیتور نشان دهنده علائم حیاتی است.

 

ترالی بیمارستانیو زیبایی:قیمت و خرید ترالی بیمارستانی و زیبایی-02

 

مهمترین مزایای ترالی بیمارستانی

ترالی بیمارستانی با توجه به انواع آن که در تمامی بخش‌های بیمارستان‌ها قابلیت استفاده را دارد و همچنین به دلیل مزیت‌هایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد به عنوان مهمترین تجهیزات بیمارستانی شناخته می‌شود. می‌توان گفت در ساخت این محصول، تمامی جوانب به دقت بررسی شده است؛ به گونه‌ای که تیم ما یعنی توانی نو این اطمینان را می‌دهد که در این مجموعه تمامی انواع ترالی‌ها با کیفیت و با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. از این رو می‌خواهیم به مهمترین مزایای ترالی بیمارستانی بپردازیم:

 • مجهز به چرخ‌های بی صدا و روان به منظور جا به جایی و حمل و نقل آسان
 • به کار گیری از مواد آنتی باکتریال در ساخت پرکاربرد‌ترین تجهیزات بیمارستانی
 • تعبیه کیسه‌ها و سطل‌های مجزا
 • درپوش‌های مجهز به آرام بند
 • استفاده از تجهیزات جانبی متعدد
 • برخورداری از محفظه‌ها و قفسه‌های بسته و قفل دار که به راحتی قابلیت نظافت را دارند.
 • طراحی ترالی‌ها به نحوی است که استفاده از آن‌ها موجب آلودگی صوتی در بیمارستان‌ها نمی‌شود.

 

کاربرد‌های ترالی‌ها در بیمارستان

شاید در باور بسیاری از افراد، ترالی‌ها تنها تجهیزاتی هستند که مسئولیت جابه جایی اقلام ضروری در بخش‌های مختلف بیمارستان‌ها را بر عهده دارند. اما اگر کاربرد‌های ترالی‌های بیمارستانی را به صورت دقیق بررسی کنید، خواهید فهمید که ترالی‌ها نقش بسیار موثری در نجات جان بیماران دارند و به نوعی یکی از اصلی‌ترین تجهیزات بیمارستانی به شمار می‌آیند. قصد داریم در این بخش شما را با مهم‌ترین کاربرد‌های این محصول آشنا کنیم:

 • کمک رسانی و ارائه خدمات به بیماران به راحتی انجام می‌گیرد.
 • به کارگیری از ترالی‌ها موجب حفظ انرژی در کادر درمان و پرسنل می‌شود.
 • به منظور نجات جان و احیای بیماران، شرایط مناسبی از طریق ترالی‌ها فراهم می‌شود.
 • پرسنل می‌توانند تمامی امور مرتبط با بیماران را در کمترین زمان و به سرعت انجام دهند.
 • بهره مندی از ترالی‌ها باعث افزایش تمرکز و دقت در فرآیند درمان می‌شود.

 

ترالی بیمارستانیو زیبایی:قیمت و خرید ترالی بیمارستانی و زیبایی-03

 

7 نمونه از انواع ترالی بیمارستان

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره شد، ترالی‌های بیمارستانی با توجه به کاربردشان در انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شود که مصرف کننده می‌تواند متناسب با نیاز خود ترالی مورد نظر خود را در بازه‌های قیمتی متفاوتی در بازار تهیه کند. البته لازم به ذکر است ترالی‌هایی با کیفیت پایین، قیمتی ارزان‌تر از محصولاتی که با جنس مرغوب ساخته شده اند را دارند؛ بنابراین به هنگام خرید، تمامی جوانب را در نظر بگیرید. پس از بررسی کاربرد و ویژگی‌های این محصول، اکنون به معرفی چند نمونه از انواع ترالی بیمارستانی می‌پردازیم.

1.ترالی دارو

این نوع، ویژه توزیع داروها در بخش‌های مختلف بیمارستان است. طراحی آن به گونه‌ای است که متناسب با نیاز پرسنل در ابعاد و طرح‌های مختلفی به صورت کمد دار یا کشویی همراه با چرخ‌های روان ساخته می‌شود. اگر به صورت منظم اقلام مورد نیاز درون ترالی دارو قرار گیرد، این امکان را به کاربر می‌دهد تا بتواند در کمترین زمان و بدون هیچ گونه اشتباهی، از داروها و تجهیزات مورد نیاز استفاده کند. همچنین این کار موجب می‌شود تا آلودگی محیطی به حداقل برسد.

 

ترالی بیمارستانیو زیبایی:قیمت و خرید ترالی بیمارستانی و زیبایی-04

 

2. ترالی تخت

ترالی تخت نمونه دیگری است که به پرسنل کمک می‌کند تا کار جا به جایی بیماران به آسانی انجام شود. ترالی تخت برای حمل بیمارانی که به اتاق عمل برده و یا خارج می‌شوند، کاربرد فراوانی دارد.

3.ترالی پانسمان

وظیفه حمل و ذخیره سازی لوازم و تجهیزات پانسمان در بیمارستان‌ها و مراکز درمان بر عهده ترالی پانسمان است. ترالی پانسمان را می‌توان در ابعاد و اشکال مختلفی با تعداد قفسه‌های متفاوت تهیه نمود. نظافت آسان، بهداشتی و ضد زنگ بودن آن از ویژگی‌های این محصول به شمار می‌آید.

4. ترالی ملحفه

این نوع ترالی بیمارستانی را خدمه‌ها و افرادی که کار نظافت بیمارستان را برعهده دارند، استفاده می‌کنند. جا به جایی ملحفه‌های بیماران به تنهایی کار دشواری است، از این رو ترالی ملحفه به خدمه کمک می‌کند تا حمل ملحفه‌ها و تعویض آن‌ها، به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

5. ترالی جراحی

اگر بخواهیم در مورد ترالی جراحی صحبت کنیم، باید گفت از نظر ظاهری سینک‌هایی از جنس فولاد ضد زنگ دارد و به دلیل بالا بودن لبه‌های آن، لرزش و یا افتادن سینک رخ نمی‌دهد. همچنین در کنار آن دستگیره‌هایی قرار می‌گیرد. از نظر بهداشتی جنس مواد اولیه آن به نحوی است که ابزارهای مخصوص جراحی کاملا در آن استریل و بهداشتی باشند.

6. رالی سوابق پزشکی

دسترسی آسان و سریع به فایل‌های بیماران، یکی از مهمترین مسائلی است که می‌بایست به آن توجه ویژه‌ای شود. بنابراین پزشکان و پرسنل بیمارستان‌ها می‌توانند با کمک ترالی سوابق پزشکی شرایطی را فراهم آورند تا بدون هیچ گونه مشکلی و به صورت منظم، از تمامی فایل‌های مربوط به بیماران استفاده کنند.

7. ترالی زباله

برای جمع آوری زباله‌های نوک تیز پزشکی که آلودگی خاصی ندارند و یا ابزارهایی که باعث خطر می‌شوند، ترالی زباله مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است برای حمل قطعات سنگین تجهیزات پزشکی و یا انبار کردن موقت آن‌ها، از ترالی انبار و همچنین برای جا به جایی کپسول‌های اکسیژن از ترالی کپسول بهره می‌گیرند.

 

ترالی بیمارستانیو زیبایی:قیمت و خرید ترالی بیمارستانی و زیبایی-05

 

قیمت و خرید ترالی اورژانس ،ترالی پانسمان  و...

قیمت ترالی ها با توجه به مواد اولیه و کیفیت بسیار متغییر است.انواع تررالی اورژانس،ترالی پانسمان،ترالی اتاق عمل و... با بهترین قیمت و تضمین کیفیت و سلامت کالا در توانی نو به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثابل خریداری میباشد. از انواع ترالی‌های بیمارستانی، کاربرد و ویژگی‌های آن‌ها بپردازیم. به طور خلاصه می‌توان گفت ترالی بیمارستانی که از اصلی‌ترین و با اهمیت‌ترین تجهیزات بیمارستانی به شمار می‌آید، وظیفه دارد تا به پرسنل و کادر درمان کمک کند تا روند ارائه خدمات به بیماران به سرعت انجام شود و تمامی لوازمی که برای درمان آن‌ها مورد نیاز است، در کم‌ترین زمان در دسترس پرسنل قرار گیرد. البته ناگفته نماند کیفیت در ساخت، در عملکرد ترالی‌ها نقش موثری دارد؛ از این رو ما در توانی نو قصد داریم با ارائه برندهای مطرح، انواع محصولات پزشکی را که با کیفیت عالی از مواد اولیه مرغوبی ساخته شده‌اند، به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خرید ترالی بیمارستانی داشته باشید.

شما میتوانید در صورت نیاز به تغییرات و یا سفارشی سازی محصولات خود به صورت تلفنی ثبت سفارش نمایید تا محصولی مطابق با نیاز شما ساخته شود.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp