بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

کیف کمک های اولیه و کیف امداد:خرید انواع جعبه کمک های اولیه با قیمت ارزان

خرید جعبه کمک های اولیه (کیف کمک های اولیه) یا کیف امداد در انواع مدل ها و ظرفیت های متنوع و کاردبردی با قیمت ارزان و مناسب با بهترین کیفیت به صورت اینترنتی از فروشگاه تجهیزات پزشکی و جعبه کمک های اولیه توانی نو قابل خریداری است.از آنجایی که حادثه هیچ گاه خبر نمی‌کند و ممکن است در هر زمان و مکانی رخ دهد، آمادگی لازم برای ‌ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی اهمیت بسیاری دارد. از این رو توصیه می‌شود در خانه ها، مدارس، محل کار و... خرید کیف امداد در اولویت قرار گیرد تا در صورت بروز آسیب‌های رایج و یا شرایط اضطراری، واکنش مناسب، بدون فوت وقت، ‌ارائه گردد.

جعبه کمک های اولیه

جعبه کمک های اولیه برای مراکز درمانی،آموبلانس ها،مراکز ورزشی و منازل بسیار کاربردی است.خرید جعبه کمک های اولیه برای خودرو نیز امری رایج است که در آن از وسایل مرتبط با درمان زخم (پانسمان)،فیکساتور و نیز لوازم ابتدایی احیا استفاده میشود.

مفهوم کیف کمک‌های اولیه

به کیتی که به صورت جعبه یا بسته برای مداوای جراحات جزئی شامل بریدگی، خراش، سوختگی، کبودی و یا رگ به رگ شدن کاربرد دارد، اطلاق می‌شود. به طور دقیق تر این محصول، لوازمی برای نجات فرد از مرگ، ‌ارائه کمک‌های اورژانسی یا دسترسی به پک‌های حشره کش، سرماخوردگی و آنفولانزا را ‌ارائه می‌دهد.

مفهوم کیف کمک‌های اولیه-01

کاربرد کیف امداد

در صدمات جزئی شامل بریدگی و خراش، استفاده از انواع باند، ضدعفونی کننده ها، پدهای گاز و... کاربرد دارد. همچنین در سوختگی‌های جزیی، اسپری یا ژل‌های سوختگی مبتنی بر آب، برای تسکین درد و درمان آن در این پک‌ها گنجانده می‌شود. تحریکات جزئی چشمی، با ‌ارائه محلول‌های استریل شستشوی چشم و پاک نمودن آن از گرد و غبار یا آلودگی کاربرد دارد. برای کاهش درد ناشی از رگ به رگ شدن یا کشیدگی، تجهیزات آتل بندی و... در آن گنجانده شده است. در صورت بروز صدمات جدی نظیر زخم گلوله، استفاده از باندهای فشاری یا دستکش‌ های بدون لاتکس برای کنترل و ضدعفونی نمودن محل خونریزی در این پک‌ها وجود دارد.

در صورت بریدگی اندام‌ها، انواع گاز، پانسمان، باند و... بسیار کمک کننده خواهد بود. با بهره گیری از باندهای مثلثی یا مواد آتل نیز می‌توان به درمان استخوان‌های شکسته در کوتاه‌ترین زمان پرداخت. در بیماری‌های پوستی نظیر آفتاب سوختگی، تماس با گیاهان سمی، واکنش‌های آلرژیک یا نیش حشرات و... پمادهای سوختگی، کرم‌های دارویی مخصوص، دستمال مرطوب حشرات، آنتی هیستامین و بسیاری موارد دیگر در دسترس قرار گرفته است.

گرچه این موارد جایگزین خدمات تخصصی پزشکی نخواهد بود، اما در بسیاری از موقعیت‌ها به نجات زندگی افراد منجر شده است. البته تنها خرید کیف امداد به نجات جان افراد منجر نمی‌شود و دانش کار با این محصولات را نیز باید کسب نمود. در شرایط بحرانی نظیر مسمومیت، حملات قلبی، سکته مغزی، تصادف و... کمی دانش و این کیت‌ها می‌توانند بسیار کمک کننده باشند.

دلایل استفاده از کیف کمک‌های اولیه

در ادامه به بررسی دلایل اصلی در تهیه و نگهداری این لوازم ضروری پرداخته می‌شود:

درمان سریع جراحات: این وسایل امکان ‌ارائه فوریت‌های پزشکی در سریع‌ترین زمان ممکن را فراهم می‌نماید. در مواقع بحرانی، حتی ثانیه‌ها نیز اهمیت داشته و می‌توانند صدمات جبران ناپذیری را ایجاد کنند. مراقبت‌های اولیه برای آسیب‌هایی نظیر جراحات، سوختگی، بریدگی و... از طریق این لوازم ‌ارائه می‌شود.

دسترسی آسان: در مواقع اضطرار، دستیابی به کیف امداد اهمیت بسیاری دارد. این کیت‌ها اکثر اقلام کاربردی در این موارد را به راحتی در دسترس قرار می‌دهند.

عوارض کمتر: خرید کیف امداد، از عوارض ناشی از آسیب دیدگی نیز جلوگیری می‌نماید. نگه داری این کیف‌ها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود چرا که ‌ارائه کمک‌های اولیه پس از حادثه، مانع از آسیب‌های جدی در آینده خواهد بود. از این رو قیمت کیف امداد، اگر چه بسیار مقرون به صرفه است، از هزینه‌های سنگین پزشکی نیز خواهد کاست.

حمل آسان: تمام محتوای پزشکی مورد نیاز در شرایط بحرانی درون جعبه‌های کوچک با قابلیت حمل آسان گنجانده می‌شود. به راحتی می‌توان این جعبه‌ها را حمل نمود و حتی در خودروها در شرایط سفر یا ماموریت نیز از آن‌ها بهره برد. گنجاندن آن‌ها در ساختمان‌ها نیز به فضای اندکی نیاز دارد؛ از این رو در هر زمان و مکانی به راحتی پیدا شده و قابل استفاده هستند.

آنتی بیوتیک‌ها: به یاد داشته باشید که دسترسی به آنتی بیوتیک در اسرع وقت در صورت بریدگی بدن حیاتی است. از طریق آن می‌توان از عفونت‌های احتمالی جلوگیری نمود؛ از این رو لازم است تا در کیف امداد از پمادهای آن نیز بهره برد.

ممانعت از خون ریزی: استفاده فوری از گاز و بانداژ به توقف فوری خون منجر می‌شود. این روند بدون استفاده از تجهیزات پزشکی با دشواری بسیاری صورت می‌پذیرد و اینکه از دست دادن خون در طولانی مدت عوارض وخیمی دارد. هم چنین بهره گیری از محصولات بهداشتی برای پاک نمودن محل جراحت، ضروری است.

تسکین دردهای سوختگی: ‌ارائه خدمات فوری پزشکی به مصدومین سوختگی در محل حادثه اهمیت دارد. به مدد ‌ارائه کمک‌های اولیه در زمان صحیح، درد کاهش یافته و آسیب دیدگی به حداقل می‌رسد.

جلوگیری از تحریکات پوستی یا نیش حشرات: اقدام به موقع جهت ‌ارائه درمان‌های اولیه در هنگام زخم یا نیش حشرات ضروری است. به کمک این محصول می‌توان در زمانی سریع‌تر و موثرتر به بهبودی آن کمک نمود. هم چنین از ایجاد زخم نیز ممانعت خواهد کرد.

یاری رسانی: اگر همه این دلایل برای خرید این کیت قانع کننده نبودند، به این نکته توجه نمایید که شاید اطلاعات دیگران در این زمینه بسیار محدود باشد. داشتن وسایل مناسب در زمان‌های بحرانی می‌تواند به راحتی جان افراد را نجات دهد. این در حالی است که قیمت کیف امداد بسیار معقول بوده و برای تهیه آن، نیاز به هزینه‌های گزاف نخواهد بود.

دلایل استفاده از کیف کمک‌های اولیه-02

انواع کیف امداد

در طبقه بندی این محصول به مقدار لوازم و تنوع یا کاربرد آن توجه می‌شود. این استانداردها با توجه به انجمن تجهیزات ایمنی بین المللی تهیه می‌گردد. کلاس‌های این محصولات در رده‌های زیر در نظر گرفته شده است:

کلاس A: محصولات اولیه لازم برای مقابله با آسیب‌های بسیار رایج مانند بریدگی‌های کوچک، خراش یا سوختگی جزیی را ‌ارائه می‌دهد. از این رو برای مکان‌های کاری کم خطر نظیر ادارات انتخاب بهتری است.

کلاس B: در این دسته طیف گسترده‌تری از محصولات قرار می‌گیرد تا از آسیب‌های جدی‌تر جلوگیری نماید و بدیهی است که کاربرد وسیعی در محیط‌های کاری شلوغ، پیچیده یا پرخطر دارد.

محتویات موجود در انواع برند کیف امداد

این محصول می‌تواند به تمیز نمودن بریدگی‌ها، محدود کردن خطر عفونت در صورت بریدگی، کمک به آسیب‌هایی نظیر رگ به رگ شدن و... منجر گردد. در ادامه لیستی از پرکاربردترین آیتم‌های موجود در این محصولات نام برده می‌شود:

 • ماسک
 • چسب زخم
 • دستکش
 • گاز استریل
 • بتادین
 • باندکشی
 • پد الکلی
 • پد چشمی
 • تیغ بیستوری
 • پنبه
 • سنجاق قفلی
 • چسب ضد حساسیت
 • قیچی
 • پنس
 • صابون ضد عفونی

در جعبه کمک‌های اولیه در منازل یا خودروها بهتر است، شماره تماس بستگان درجه یک، خدمات فوریت پزشکی، شماره تماس پزشک خانوادگی و ... گنجانده شود. البته لازم به توضیح است که تمامی موارد در یک پکیج ‌ارائه نمی‌شود اما امکان سفارشی سازی خرید نیز در بسیاری از موارد وجود دارد.

محتویات موجود در انواع برند کیف امداد-03

برند کیف امداد

خرید این محصولات از طریق سایت ما یعنی فروشگاه «توانی نو»، در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. تهیه این محصول و استفاده از آن اهمیت بسیاری دارد و امکان تاثیرات دایمی ناشی از آسیب دیدگی‌ها را به حداقل می‌رساند. انواع کیف امداد ‌ارائه شده، در بسیاری از مراکز قابل استفاده هستند و از مواد با کیفیت ساخته می‌شوند. همچنین امکان جابه جایی سریع و راحت آن‌ها در مواقع لزوم به سادگی صورت می‌پذیرد.

از آنجایی که خرید این محصولات از طریق سفارش آنلاین نیز صورت می‌پذیرد اما مقایسه و انتخاب انواع مختلف آن نیز در نظر گرفته شده است. بسته به کاربرد و محل استفاده می‌توان نسبت به انتخاب نوع خاصی از آن اقدام نمود.

خرید کیف امداد

امروزه توجه نمودن به نکات ایمنی و رعایت استانداردهای لازم در این زمینه اهمیت بسیاری دارد. کاربرد کیف امداد، در مهدها، مراکز آموزشی، کاری، تفریحی، خانه‌ها و بسیاری مراکز دیگر ضروری است. با هزینه‌های ناچیز می‌توان به سادگی بسیاری از آسیب‌ها و جراحات را درمان نموده و اثرات جانبی آن‌ها را نیز کاهش داده یا به صفر رساند که با هزینه‌های سرسام آور مراقبت‌های پزشکی، توجه به این موضوع بسیار حایز اهمیت خواهد بود. از این رو ما در مجموعه تجهیزات پزشکی توانی نو، اقدام به ‌ارائه محصولات با کیفیت نموده ایم تا نیاز افراد و سازمان‌ها در زمینه خرید کیف امداد را مرتفع نماییم.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp