این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

دستگاه فشارسنج یا فشارخون

دستگاه فشار خون یا فشارسنج در نوع های مختلفی مانند :فشارسنج دیجیتالی، فشارسنج عقربه ای وفشارسنج جیوه ای در توان نو عرضه می شوند. قدیمی ترین نوع فشارسنج نوع جیوه ای آن است که بر همین اساس میزان فشار خون بر حسب میلیمتر جیوه می باشد. دستگاه فشار خون یا فشار سنج های جدید در نوع های دیجیتالی و عقربه ای نسبت به دستگاه فشار خون جیوه ای از مخاطبان بیشتری برخوردار است. استقبال بیشتر از دستگاه های فشارسنج دیجیتالی میتواند به علت کارایی آسان  برای کاربران در تمام اقشار و گروه های سنی و نیز برخی امکانات کاربردی و مناسب از جمله داشتن حافظه داخلی جهت نمایش سنجش های قبلی و...باشد که در روند درمان کمک کننده هستند.  دستگاههای فشارسنج دیجیتالی در مدل های بازویی و مچی عرضه می شوند.

 فشارسنج های  عقربه ای به علت نیاز به آموزش های قبلی توصیه می شود بیشتر توسط افرادی استفاده شود که از عملکرد این نوع دستگاه فشار خون آگاهی داشته باشند.

قیمت و خرید دستگاه فشارخون یا فشارسنج

خرید انواع دستگاه فشار خون یا فشار سنج با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان همراه با گارانتی، در برندهای معتبری همچون بیورر،امسیگ،زنیت مد ،زیکلاس مد و امرون در طیف وسیعی از مدلها در فروشگاه تجهیزات پزشکی و ویلچر توان نو موجود و قابل خریداری است. خرید اینترنتی دستگاه فشار سنج و فشار خون راهی آسان برای کنترل دقیق در سلامتی است.

مشاهده بیشتر