بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

بالابر بیمار یا لیفت بیمار: قیمت و خرید انواع بالابر بیمار یا لیفت بیمار

خرید انواع بالابر بیمار (لیفت بیمار) با قیمت ارزان در مدل ها و برند های مختلف از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو با ارسال سریع به صورت اینترنتی امکان پذیر است.بالابر بیمار با کیفیت و مناسب برای وزن های سبک و سنگین موجود همراه با جلیقه های مختلف از جمله جلیقه استاندارد،جلیقه ایستا،جلیقه تعویض پوشک از توانی نو قابل خریداری است.

بالابر بیمار یا لیفت بیمار

بالابر یا لیفت بیمار دارای قیمت و مدل های مختلف می باشند که برای خرید بالابر بیمار یا لیفت باید به نکاتی توجه کرد.لیفت بیمار نوعی از آسانسورها هستند که قدرت مانور مراقب بیمار را در جابه‌جایی وی آسان می‌کند. چنین ابزارهایی در منازل مسکونی، کلینیک‌ها و سایر محیط‌های درمانی کاربرد دارد. استفاده از لیفتر یا بالابر بیمار علاوه‌بر افزایش راحتی، ایمنی بیشتری را فراهم می‌کند. تنوع زیاد محصول سبب شده‌است که قیمت بالابر بیمار یا لیفتر ارزان و مناسب باشد.

گاهی بیماران در طول دوران‌نقاهت خود امکان جابه‌جایی و تحرک ندارند. وجود چنین شرایطی، وضع افراد را در مراقبت از آن‌ها بسیار دشوار می‌کند. همچنین بیمار باید جهت انجام کارهای‌ضروری و روزمره خود مانند توالت یا حمام جابه‌جا شود. بنابراین وجود تجهیزاتی که چنین قابلیتی را برای بیمار و همراهان آن ایجاد کند؛ ضروری محسوب می‌شود.

بالابر بیمار یا لیفتر: قیمت و خرید انواع بالابر بیمار یا لیفتر-01

چه زمانی به بالابر بیمار یا لیفتر نیاز است؟

بالابرها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که بیمار را با حداقل انرژی ممکن جابه‌جا می‌کنند. بنابراین زمانی‌که بیماران جهت جابه‌جایی و انجام حداقل کارهای خود با مشکل مواجه‌باشند؛ با استفاده از چنین تجهیزاتی قابلیت تحرک آسان‌تری دارند.

با توجه به اینکه نمونه‌های جدید و امروزی بالابر بیمار یا لیفتر بسیار سبک و کم‌حجم هستند؛ حتی در مصارف خانگی و مراقبت از بیمارانی که در منزل نگهداری می‌شوند نیز، مفید و کاربردی هستند. در هر حال جابه‌جایی بیمارانی که تحرک آن‌ها به هر دلیلی ممنوع شده‌است؛ با چنین امکاناتی به‌راحتی انجام می‌شود.

انواع لیفترهای پزشکی

خرید بالابر بیمار یا لیفتر مستلزم آگاهی از انواع آن‌ها است که در ادامه به انواع نمونه‌های آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • بالابرهای سیلینگ
  • بالابرهای ایستاده

تقریباً همه آن‌ها برای افرادی که دارای معلولیت یا کم‌تحرکی‌های شدید هستند؛ استفاده می‌شود. دسته‌اول به بیماران کمک می‌کند که از حالت‌خوابیده به حالت‌نشسته تغییر وضعیت دهند. در حالی‌که دسته دیگر مخصوص افرادی است که می‌خواهند از حالت‌نشسته به ایستاده تغییر وضعیت دهند.

همچنین دسته‌بندی دیگری از بالابر بیمار یا لیفتر نیز وجود دارد که سیستم آن‌ها بر اساس سیستم‌های الکترونیکی، هیدرولیک یا دستی کار می‌کنند. معمولاً قیمت بالابر بیمار یا لیفتر‌الکترونیکی از دیگر انواع آن گران‌تر است.

بالابر بیمار یا لیفتر: قیمت و خرید انواع بالابر بیمار یا لیفتر-02

 

بالابر بیمار یا لیفتر‌برقی بهتر است یا دستی؟

معمولاً تصمیم‌گیری در این زمینه بسیار آسان است. زیرا افراد بودجه خود و امکانات لیفترهای مختلف را در‌نظر می‌گیرند و بر اساس آن بالابر مناسب خود را تهیه می‌کنند. بسته به وضعیت بیمار و میزان محدودیت‌های حرکتی که دارد؛ بهتر است انواع مناسبی را خریداری کنید.

البته قیمت بالابر بیمار یا لیفتر برقی بیشتر است؛ اما امکانات و راحتی بیشتری را در اختیار بیماران قرار می‌دهد. امکان سقوط بیمار در چنین دستگاه‌های تقریباً صفر است و همچنین ایمنی مناسبی را ایجاد کرده‌اند. در‌نهایت این شما هستید که بر اساس نیاز خود تصمیم می‌گیرید که خرید بالابر بیمار یا لیفتر‌برقی برای شما مناسب‌تر است یا دستی؟

بالابر بیمار یا لیفتر: قیمت و خرید انواع بالابر بیمار یا لیفتر-03

بالابر بیمار یا لیفت بیمار: قیمت و خرید انواع بالابر بیمار یا لیفت بیمار

همواره مهم‌ترین مسئله توجه به وضعیت بیمار است و بهتر است. لیفتری را خریداری کنید که کاملاً متناسب با نیازهای شما یا بیمارتان باشد. همچنین بهتر است به نکاتی مانند وزن بیمار، نوع معلولیت یا شکستگی‌ها و سایر امکانات و تجهیزات بالابر بیمار یا لیفتر اهمیت دهید. با در‌نظر داشتن چنین نکاتی، تقریباً خرید بالابر بیمار یا لیفتر آسان خواهد شد.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp