بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

دستگاه قند خون یا گلوکومتر

خرید انواع دقیق ترین دستگاه تست قند خون و یا گلوکومتر با قیمت های ارزان و مناسب در تجهیزات پزشکی توانی نو و وجود دارند که با اطمینان از اصالت و کیفیت و دقت دستگاه قند خون می توان آنر ا خریداری نمود.بیماران مبتلا به دیابت باید همواره سطح قند خون خود را کنترل کنند؛ زیرا بی‌توجهی به میزان آن ممکن‌است اتفاقات خطرناکی را رقم بزند. امروزه تکنولوژی به چنین بیمارانی کمک بسیاری کرده‌است و انواع مدرنی از تجهیزات را جهت کنترل قند خون در اختیار قرار داده‌است. بنابراین افراد مبتلا به دیابت به‌راحتی و در هر لحظه از شبانه‌روز قادر به اندازه‌گیری قند خون خود با دستگاه قند خون هستند.

کنترل دائمی قند خون به بیماران این امکان را می‌دهد که از افزایش یا افت شدید قند خون جلوگیری کنند. به چنین تجهیزاتی گلیکومتر نیز گفته می‌شود که در حقیقت به اندازه‌گیری گلوکز خون می‌پردازند. البته گلوکومترها جهت درمان بیماری اقدامی نمی‌کنند و ابزارهایی جهت کنترل دائمی به‌حساب می‌آیند. در ادامه به بررسی برخی مشخصات از جمله قیمت دستگاه قند خون می‌پردازیم.

 

دستگاه قند خون یا گلوکومتر:قیمت دقیق ترین دستگاه تست قند خون اصل-01

دقیق ترین دستگاه قند خون

برخی بیماران و مبتلایان از این مسئله نگران هستند که دستگاهی که قصد خریداری آن را دارند؛ دقت لازم جهت اندازه‌گیری قند خون را نداشته‌باشد. گفتنی است که طبق آخرین قوانین سازمان استانداردهای جهانی، فناوری به‌کار گرفته‌شده در این تجهیزات به‌اندازه‌ای دقیق و حرفه‌ای است که احتمال بروز خطاها کمتر می‌شود.

با این حال استفاده درست و اصولی از چنین سیستم‌هایی سبب می‌شود که میزان خطا به صفر برسد. درنتیجه بهتر است که افراد مبتلا در بازه‌های زمانی مشخص، عملیات سنجش میزان قند خون را تکرار کنند.

نحوه استفاده از دستگاه قند خون

اگر تا به حال با دستگاه قند خون کار نکرده‌اید؛ شیوه‌کار آن با یک قطره از خون شما آغاز می‌شود. البته کاربری دستگاه‌های مختلف آن با کاربری‌های شرکت‌سازنده ارتباط بسیاری دارد؛ اما معمولاً همه آن‌ها تلاش کرده‌اند که استفاده از آن برای بسیاری از افراد راحت باشد.

پیش از خرید دستگاه قند خون حتماً به این مسئله توجه داشته‌باشید که چه انتظاراتی از آن دارید؟ نیاز به عملکردهای مدرن و پیشرفته دارید یا تنها نیاز به دانستن مقادیر قند خون خود هستید؟ بنابراین اگر انتظارات ساده‌ای از دستگاه دارید؛ از خرید سیستم‌های مدرن و گران‌قیمت بپرهیزید. قیمت دستگاه قند خون پیشرفته به‌مراتب بیشتر از دیگر نمونه‌ها است.

دستگاه قند خون یا گلوکومتر:قیمت دقیق ترین دستگاه تست قند خون اصل-02

آیا امکان جابه‌جایی دستگاه قند خون وجود دارد؟

امروزه عمده دستگاه و تجهیزاتی که در فروشگاه کالا پزشکی توانی نو جهت فروش قرار گرفته‌اند؛ به‌راحتی قابل‌حمل هستند. درواقع طراحان تمام تلاش خود را کرده‌اند؛ سیستم‌ها به‌اندازه‌ای سبک و کوچک باشد که افراد در جابه‌جایی آن‌ها با مشکلی مواجه نشوند.

چنین قابلیتی، خرید دستگاه قند خون را در حد گسترده‌ای افزایش داده‌است؛ زیرا مبتلایان زیادی تمایل دارند که در هر لحظه قادر به کنترل میزان قند خون خود باشند. با توجه به تغییرات آنی که ممکن‌است در افراد مبتلا به دیابت رخ دهد؛ چنین ویژگی برای دستگاه قند خون از ضروریات محسوب می‌شود.

ثبت قند خون چقدر زمان می‌برد؟

از لحظه‌ای که تصمیم به اندازه‌گیری و ثبت میزان قند خون خود می‌گیرید؛ چیزی بیشتر از 5 دقیقه تا پایان ثبت مقادیر زمان نخواهد برد. چنین تجهیزاتی سرعت‌عمل را برای درمان‌گران به ارمغان آورده‌اند. بنابراین افراد مخصوصاً بیماران مبتلا به انواع دیابت که حساسیت بیشتری دارند؛ در کوتاه‌ترین زمان ممکن قادر به اندازه‌گیری فشار خون و کنترل شرایط خود هستند.

دستگاه قند خون یا گلوکومتر:قیمت دقیق ترین دستگاه تست قند خون اصل-03

دستگاه قند خون یا گلوکومتر:قیمت دقیق ترین دستگاه تست قند خون اصل

انواع بهترین دستگاه تست قند خون دقیق و با کیفیت در قیمت های مناسب و ارزان در توانی نو موجود است،که با اطمینان از اصالت و کارکرد آنها می توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید و  درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.اغلب دستگاه های تست قند خون با کاربردی آسان و در حداکثر 5 ثانیه میزان قند خون را نمایش می دهند.

همچنین با داشتن قابلیت هایی مانند حافظه داخلی شما را قادر می سازد تا نتایح را در خود ثبت کرده و کنترل دقیق تری بر میزان قند خون خود داشته باشید.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp