بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

توالت فرنگی:خرید توالت فرنگی با قیمت ارزان

خرید توالت فرنگی دیواری،توالت فرنگی پلاستیکی،توالت فرنگی تاشو و سیار و.. با بهترین قیمت و کیفیت به صورت اینترنتی در تجهیزات پزشکی توانی نو به فروش میرسد.انواع مدله های توالت فرنگی موجود در بازار را میتوانید به راحتی و در سریع ترین زمان مشاهده و خریداری نمایید.این روزها گفت و شنودهای فراوانی پیرامون استفاده از توالت فرنگی و سنتی در گرفته و مزایا و معایب هر یک، افراد را برای انتخاب دچار سردرگمی کرده است. طرفداران توالت‌های سنتی با استناد به مقالات علمی مبنی بر ایجاد فشار حداکثری به روده در حالت نشستن سنتی، استفاده از سرویس بهداشتی ایرانی را ارجح می‌دانند و با این حال برخی از پزشکان استفاده از آن را توصیه نمی‌کنند. مسئله اینجاست که پرداختن به یک مزیت فیزیولوژیکی و در نظر گرفتن دیگر ویژگی‌ها ممکن است کمی سردرگم کننده باشد. به همین خاطر در ادامه قصد داریم یک بار به طور دقیق این مسئله را بررسی کرده و نتیجه روشنی حاصل نماییم.

وجود توالت فرنگی در هر خانه ای الزامی است.توالت یا دستشویی های فرنگی در انواع پلاستیکی، تاشو،دیواری و مبله موجود می باشند.توصیه متخصصان به استفاده افراد از توالت فرنگی برای جلوگیری از درد مفاصل، زانو و کمر می باشد.همچنین افراد به علت هایی مانند انتفال عفونت و بیماری ترس از استفاده از این توالت ها رو دارند.در دو دهه 80 و 90 میلادی به تدریج توالت‌های چوبی خانگی و عمومی به انواع پلاستیکی ارتقا یافتند و کم‌کم کاورهای بهداشتی هم در دسترس عموم قرار گرفتند و در نتیجه التهابات پوستی ناشی از نشستن روی توالت‌فرنگی به شدت کاهش یافت.اگر فقط با استفاده از آب هم که قدرت پاک‌کنندگی ذاتی دارد، محیط توالت‌فرنگی پاکیزه شود، احتمال انتقال مشکلات احتمالی پوستی که در صورت رعایت نکردن بهداشت سرایت می‌کند، منتفی است.

لزوم استفاده از توالت فرنگی

وقتی که افراد روی توالت معمولی می‌نشینند و حدود پنج دقیقه در این وضعیت قرار می‌گیرید، در واقع مقدار زیادی از وزن را روی سطح کوچکی از مفصل زانو قرار می‌دهند باعث بروز مشکلاتی جدی مفصل می‌شود.همین فشار باعث ایسکمی در آن می‌شود.علاوه بر آن، جلوی چرخش مایع مفصلی را هم می‌گیرید و به آن صدمه می‌زنید.به همین علت و ورزش نکردن و بد نشستن، سن تعویض مفصل به حدود 40 تا 50 سالگی رسیده است، در حالی که در دنیا 80 سالگی است.بهتر است همه گروه‌های سنی برای حفظ سلامت مفاصلشان، از نشستن روی توالت معمولی بپرهیزند و از صندلی مخصوص توالت یا توالت فرنگی استفاده کنند.

 

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت اغلب افراد برای تهیه لوازم و تجهیزات درمانی و پزشکی، بهداشتی و مصرفی به صورت آنلاین اقدام می کنند.خرید توالت فرنگی پلاستیکیی،تاشو،دیواری و سفری در فروشگاه تجهیزات پزشکی توان نو همراه با قیمت مناسب عرضه می شود.

 

توالت فرنگی: قیمت و خرید توالت فرنگی ثابت، پرتابل  و دیواری ارزان-01

 

توالت فرنگی بهتر است یا توالت سنتی؟

بر اساس یک میانگین جهانی هر فرد به طور متوسط 30 دقیقه از 24 ساعت شبانه روز را در دستشویی سپری می‌کند. به همین دلیل، نحوه قرارگیری بدن در این 30 دقیقه می‌تواند در دراز مدت تاثیرات زیادی بر روی سلامتی افراد داشته باشد. از آنجایی که در ایران هنوز هم شیوه سنتی سرویس بهداشتی غالب است، بسیاری بر سر این موضوع گفتگو دارند که آیا استفاده از توالت فرنگی باید جایگزین شیوه قبلی باشد یا آن که بهتر است همچنان از شیوه سنتی استفاده شود؟ تحقیقات مختلفی نیز در این زمینه انجام شده که نشان می‌دهد استفاده از سرویس بهداشتی سنتی و فرنگی هر یک مزایای و معایب خاص خود را دارند.

موضوع از این قرار است که نحوه نشستن در سرویس بهداشتی سنتی ما، بهترین حالت قرار گیری بدن برای ادرار و مدفوع است. چرا که مجاری خروجی در پایین‌ترین حالت ممکن قرار می‌گیرد و فشار وارده به روده باعث تخلیه بهتر آن می‌شود. اما موضوع دیگر این است که همین حالت نشستن، باعث ایجاد فشار حداکثری به مفاصل زانو خواهد بود و مانع از چرخش مایع بین مفصلی می‌گردد. به همین خاطر است که مشکلات مفصلی به‌خصوص در بخش مفاصل زانو در ایران بیشتر است. از سویی استفاده از سرویس بهداشتی فرنگی فشاری به مفاصل یا دیگر نقاط بدن وارد نمی‌کند؛ اما فشار وارده به روده تماماً باید توسط ماهیچه‌های داخلی صورت بگیرد.

دانشمندان امروزه به این نتیجه رسیده‌اند که اگر یک چهارپایه یا سطح مرتفع کوتاه وجود داشته باشد که هنگام استفاده از توالت فرنگی در زیر پا قرار گیرد، فشار لازم به روده و مثانه باعث تخلیه کامل و ساده‌تر شده و در عین حال فشاری هم به مفاصل زانو وارد نمی‌شود. بنابراین اگر برای حفظ سلامتی خود در طولانی مدت به دنبال پاسخی روشن برای این پرسش هستید که بهترین شیوه دستشویی کردن کدام است، بهتر است همین پاسخ را به خاطر داشته باشید. از توالت فرنگی استفاده کنید و یک چهارپایه یا سطح مرتفع کوتاه در جلوی پای خود بگذارید تا پای‌تان بر روی آن قرار بگیرد.

 

توالت فرنگی: قیمت و خرید توالت فرنگی ثابت، پرتابل  و دیواری ارزان-02

 

تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی با کمترین هزینه

برای اینکه توالت سنتی خود را به توالت فرنگی تبدیل کنید، الزامی به خرید توالت فرنگی سنگی و کندن توالت سنتی و دردسرهای آن را ندارید. ما در فروشگاه اینترنتی توانی نو انواع مختلفی از توالت‌های فرنگی پرتابل را برای شما فراهم آورده‌ایم که می‌توانید بسته به نیاز خود یکی از آن‌ها را خریداری کرده و به سادگی بر روی توالت سنتی خود قرار دهید. اگر شخصی در خانه همچنان مایل به استفاده از توالت سنتی باشد، می‌تواند با این راهکار به سادگی به آنچه نیاز دارد دسترسی داشته باشد. همچنین برای سرویس‌های بهداشتی کوچک، می‌توانید از توالت فرنگی تاشو استفاده کنید که به سادگی جمع شده و در گوشه‌ای قرار می‌گیرد.

برخی از افراد میانسال یا کم توان ممکن است برای نشستن و برخاستن (حتی بر روی توالت‌های فرنگی) زحمت زیادی را متحمل شوند. برای این افراد توالت‌های مبله را توصیه می‌کنیم که به سبب داشتن دو دسته در دو طرف، اسباب راحتی را فراهم می‌آورد. همچنین برای کسانی که مشکل قضای حاجت در مسافرت و در طبیعت را دارند نیز می‌توانیم استفاده از توالت‌های فرنگی مسافرتی را توصیه کنیم. صندلی‌های تاشوی مسافرتی که با برداشتن برچسب رویی آن‌ها، تبدیل به یک سرویس بهداشتی مسافرتی می‌گردد. این نوع از سرویس‌های بهداشتی در انواع مختلف دارای مخزن و فاقد مخزن تولید می‌شوند و همه آن‌ها در فروشگاه توانی نو موجود هستند.

نحوه انتخاب و خرید توالت فرنگی

توالت فرنگی در مدل های مختلف تولید می شوند. خرید اینرتنتی تالت فرنگی از توانی نو این امکان را فراهم میکند تا در اندک زمان انواع مدل ها را مشاهده کرده و  بهراحتی با ارزان ترین قیمت توالت فرنگی مد نظر خود را خریداری نمایید.اگر چه استفاده از سرویس بهداشتی ایرانی برای سلامت روده‌ها توصیه می‌شود، اما به دلیل آسیبی که به مفاصل زانو وارد می‌کند، استفاده از آن چندان توصیه نمی‌شود. بهترین حالت برای قضای حاجت استفاده از توالت فرنگی با افزودن زیرپایی بر آن است. برای آن که بتوانید با کمترین هزینه و درد سر توالت سنتی خود را به توالت فرنگی تبدیل کنید، بهتر است از توالت‌های قابل حمل پلاستیکی موجود در فروشگاه توانی نو استفاده کنید. انواع توالت فرنگی را هم اکنون می‌توانید در قسمت فروشگاه تجهیزات پزشکی آنلاین سایت مشاهده نمایید.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp