بنر هدر دسکتاپ

قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی 5 و 10 لیتری و نکات مهم آن 1402

قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی 5 و 10 لیتری و نکات مهم آن 1402
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/05/26 0 نظر

اجاره دستگاه اکسیژن ساز برای افرادی که دارای مشکل تنفسی هستند و میخاهند مدت زمان مشخصی را از این دستگاه استفاده نمایند، بسیار مقرون به صرفه است.؛  اگر افرادی توان خرید این دستگاه ها را ندارند میتوانند دستگاه را از تجهیزات پزشکی توانی نو اجاره نمایند،

اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی 5، 8 و 10 لیتری

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران با امکان ارسال سریع در مجموعه تجهیزات پزشکی توانی نو با قیمت مناسب و ارزان فراهم است. کرایه دستگاه کسیژن ساز به صرفه ترین راه برای برطرف نمودن نیاز بیماران تنفسی است.

اکسیژن بخش قابل توجهی از هوای محیط پیرامون ما را تشکیل می‌دهد. اکسیژن نقش حیاتی در عملکرد مناسب بدن انسان دارد، به طوری که بدون آن ادامه زندگی ممکن نیست. اگر به‌دلیل مشکلاتی چون بیماری‌های ریوی، مشکلات قلبی، کرونا و ... ، فرآیند اکسیژن‌رسانی به بدن به خوبی انجام نشود، باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده گردد.

این دستگاه، اکسیژن خالص تولید می‌کند که برای بیماران بسیار مفید است. اگر به دستگاه اکسیژن ساز نیاز دارید اما توان خرید آن را ندارید، می‌توانید یک دستگاه اجاره کنید. از این رو، در ادامه قصد داریم به نکات مختلف مربوط به اجاره دستگاه اکسیژن ساز بپردازیم.

لیست قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری و 10 لیتری 1402

ردیف نو ع دستگاه اکسیزن ساز  دو هفته یک ماهه
1 نایدک (Nidek) 5 لیتری 1.000.000 2.000.000
2 دویل بیس (Devilbiss) 5 لیتری 1.000.000 2.000.000
3 فیلیپس (Philips) 5 لیتری 1.000.000 2.000.000
4 لانگ فیان (Longfian) 5 لیتری 1.000.000 2.000.000
5 یوول (Yuwell) 5 لیتری 1.000.000 2.000.000
6 زنیت مد (Zenithmed) 5 لیتری 1.000.000 2.000.000
7 اکساز و سوشیا 1.000.000 2.000.000

 

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

دستگاه اکسیژن ساز از طریق تصفیه هوای محیط، اکسیژن تولید کرده و در محفظه خود ذخیره می ‌کند.این دستگاه نیاز به پر کردن ندارد که این ویژگی یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های اکسیژن ساز نسبت به کپسول اکسیژن است. برای استفاده از دستگاه اکسیژن ساز کافی است آن را به برق بزنید و روشن کنید تا اکسیژن خالص دریافت کنید.

اکسیژن سازها همانند ونتیلاتور از تجهیزات ضروری پزشکی هستند که برای بیمارانی که از مشکلات تنفسی رنج می‌برند، قابل استفاده است. بسیاری از بیماران برای مراقبت‌ های تنفسی در خانه، بیمارستان و دیگر مراکز درمانی به دستگاه اکسیژن ساز نیاز دارند. اجاره اکسیژن ساز خانگی به ‌ویژه در شرایط کرونا و شیوع بیماری های تنفسی بسیار کارآمد و مفید است.

افرادی که دچار بیماری تنفسی هستند، بهتر است یک دستگاه اکسیژن ساز در خانه داشته باشند تا در مواقع ضروری و اورژانسی از آن استفاده کنند. این افراد می‌ توانند با اجاره دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری یا کم تر، به راحتی از مزایای آن در منزل بهره ببرند.

آشنایی با انواع دستگاه‌ های اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز در دو نوع ثابت و قابل حمل یا پرتابل تولید می ‌شود. همچنین، این دستگاه در انواع بیمارستانی و خانگی در فروشگاه و مرکز اجاره تجهیزات پزشکی توانی نو موجود است. برخی از معروف ‌ترین برند‌های دستگاه اکسیژن ساز به شرح زیر است:

بیشتربدانید: بهترین راه درمان برای بالا بردن اکسیژن خون!

 

دستگاه اکسیژن ساز 8 لیتری نایدک مدل Nuvo8

اگر به دنبال اجاره اکسیژن ساز 8 لیتری هستید، دستگاه اکسیژن ساز 8 لیتری نایدک مدل Nuvo8 با توجه به استاندارد FDA آمریکا و CE اروپا طراحی‌ شده است. این دستگاه دارای صدای بسیار پایینی در هنگام کار کردن است.

اکسیژن ساز 10 لیتری زنیت مد مدل Ksoc

اگر به دنبال اجاره دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل هستید، اکسیژن ساز 10 لیتری زنیت مد مدل Ksoc دارای وزن سبک و صدای پایینی است و به کمک چرخ ‌های زیر آن به راحتی قابل حمل است. این دستگاه ساخت چین است.

دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری یوول (Yuwell) مدل 8F-5AW

دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری یوول (Yuwell) مدل 8F-5AW ساخت کشور چین است. با کرایه اکسیژن ساز 5 لیتری یولل از کیفیت خوب و همچنین قیمت مناسب آن برخوردار خواهید شد.

بیشتربدانید: درمان فوری تنگی نفس در خانه!

 

 

دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری اکیومد (Accumed)، اکسیژن ساز 5 لیتری سوشیا SOSHYA SA5 و اکسیژن ساز 5 لیتری دویل بیس (DevilbiSS) از دیگر مدل‌ های شناخته شده این دستگاه هستند. اجاره ونتیلاتور و بهترین دستگاه‌ های اکسیژن ساز را می‌ توانید با نازل ترین قیمت در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو تجربه نمایید.

بیشتربدانید: مرکز فروش انواع دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی1401

 

 

کاربرد دستگاه اکسیژن ساز خانگی

دستگاه اکسیژن ساز خانگی همانند دستگاه بای پپ یک ابزار کمک درمانی محسوب شده و جهت بهبود مشکلات ریوی به کار می ‌رود. از این دستگاه برای تأمین اکسیژن مورد نیاز بیماران ریوی استفاده می ‌شود. این دستگاه برای بیمارانی که دچار کمبود اکسیژن یا حملات تنفسی هستند و به‌ صورت شبانه ‌روزی به اکسیژن خالص نیاز دارند، بسیار ضروری است. در مواقعی که بیمار دچار مشکلات تنفسی می ‌شود، میزان اکسیژن سطح خون او کاهش یافته و با تنگی نفس مواجه خواهد شد. دستگاه اکسیژن ساز با دریافت هوای محیط و خالص ‌سازی آن، سبب می ‌شود که بیمار با هر تنفس، اکسیژن با کیفیت مورد نیاز خود را دریافت نماید.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی جهت کاربری 24 ساعته مناسب بوده و مناسب برای استفاده توسط بیماران مزمن ریوی است که نیاز به استفاده طولانی مدت دارند. دستگاه باید به ‌صورت شبانه ‌روزی روشن باشد. انواع دستگاه سی پپ و دستگاه اکسیژن ساز خانگی در برند‌های معتبر خارجی و ایرانی با امکانات مختلف در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو موجود است.

بیشتربدانید: راهنمای خرید اکسیژن ساز برای بیماران تنفسی!

 

 

نحوه استفاده و نگهداری از دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز یک وسیله بسیار مفید برای افرادی است که به اکسیژن اضافی نیاز دارند. برای استفاده صحیح از دستگاه اکسیژن ساز و نگهداری آن، مراحل زیر را دنبال کنید:

اجاره و نصب دستگاه

ابتدا باید دستگاه اکسیژن ساز را از یک فروشگاه معتبر یا تامین کننده معتبر تهیه کنید. سپس آن را در محل مورد نظر خود نصب کنید. قبل از نصب، دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ خرابی یا آسیبی به آن نرسیده است.

اتصال به برق

دستگاه اکسیژن ساز باید به برق متصل شود. از قطعه اتصال برقی مناسب استفاده کنید و مطمئن شوید که سیم برق درست و بدون خطر برق ‌گرفتگی متصل شده است.

تنظیم دبی جریان اکسیژن

دستگاه اکسیژن ساز باید به شما اجازه دهد تا دبی جریان اکسیژن را تنظیم کنید. معمولاً یک دیال یا دکمه برای تنظیم دبی وجود دارد. برای تنظیم مناسب، با پزشک یا متخصص مورد نظر مشورت کنید.

استفاده از لوله‌ها و نازل‌ها

دستگاه اکسیژن ساز شامل لوله‌ها و نازل‌هایی است که باید به درستی و محکم به دستگاه و به ماسک یا نازل بیمار متصل شوند. مطمئن شوید که هیچ نشتی یا اتصال ضعیفی وجود ندارد.

نگهداری و تمیزکاری

برای نگهداری و تمیزکاری درست دستگاه اکسیژن ساز، راهنمای زیر را دنبال کنید:

  • ماهیانه یا طبق توصیه تولید کننده، فیلترها را تعویض کنید.
  • دستگاه را در محل خشک و خنک نگه دارید و از تماس با آب، مایعات یا حرارت زیاد جلوگیری کنید.
  • هنگام تمیزکاری، از محلول‌ های شیمیایی قوی استفاده نکنید. از پارچه نرم و مرطوب برای پاک کردن سطوح خارجی استفاده کنید.
  • هرگز دستگاه را تعمیر یا تنظیم نکنید مگر اینکه دارای مجوز تعمیر باشید. در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد دستگاه، با تولید کننده یا تامین کننده تماس بگیرید.
  • مراقبت از باتری: اگر دستگاه اکسیژن ساز شما دارای باتری قابل شارژ است، مراقبت و استفاده صحیح از باتری بسیار مهم است. دستورالعمل‌ های تولید کننده را برای شارژ و نگهداری از باتری دنبال کنید و به موقع باتری را شارژ کنید تا دستگاه به درستی عمل کند.

رعایت ایمنی هنگام استفاده از اکسیژن ساز کرایه ای

هنگام استفاده از دستگاه اکسیژن ساز، رعایت ایمنی بسیار مهم است. چند نکته ایمنی کلیدی عبارتند از:

  • از نزدیکی به منابع آتش، سیگار یا سایر منابع اشتعال دوری کنید.
  • از تماس با مواد قابل اشتعال و حلال‌ ها خودداری کنید.
  • هنگام استفاده در خارج از خانه، دستگاه را در پوشش محافظ قرار دهید تا از ضربه و آسیب ‌های خارجی محافظت شود.
  • هنگام استفاده در خودرو، دستگاه را به درستی نصب کنید و از تمامی دستورالعمل‌ های ایمنی خودرو پیروی کنید.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه ‌های اکسیژن ساز با توجه به کاربرد و فناوری به کار رفته در ساخت شان، معمولاً دارای قیمت بالایی بوده و هر کسی توان پرداخت این هزینه را ندارند. به همین دلیل بسیاری از افراد بیشتر تمایل به اجاره دستگاه اکسیژن ساز دارند تا خرید آن. اجاره دستگاه مانیتورینگ و کرایه دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارانی مناسب است که از بیماری ‌های ریوی، قلبی و سایر بیماری‌ های تنفسی رنج می ‌برند.

اگر توان مالی خرید دستگاه اکسیژن ساز را دارید اما تنها برای مدت زمان کوتاهی به آن نیاز دارید، توصیه ما به شما اجاره دستگاه برای مدت زمان مورد نیاز است. چرا که هزینه اجاره اکسیژن ساز نسبت به خرید بسیار مناسب ‌تر است.

قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز

قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی و بیمارستانی به عوامل مختلفی چون حجم و برند سازنده آن بستگی دارد. سعی کنید برند‌های معتبر اکسیژن ساز را اجاره کنید و پیش از اجاره کردن دستگاه از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

بیشتربدانید: دستگاه اکسیژن ساز خانگی چیست و بهترین انواع آن کدام‌اند؟

نکات مهم هنگام انتخاب اکسیژن ساز کرایه ای

اجاره دستگاه اکسیژن

اگر قصد کرایه دستگاه اکسیژن ساز را دارید، برای اینکه بتوانید بهترین دستگاه را تهیه نمایید حتما به موارد زیر توجه کنید.

حجم اکسیژن ‌دهی

انواع دستگاه‌‌ های اکسیژن ساز قابلیت تولید حجم اکسیژن متفاوتی دارند. میزان اکسیژن پمپاژ شده در هر دستگاه با واحد لیتر در دقیقه مشخص می‌ گردد. دستگاه ‌‌های اکسیژن ساز معمولاً در ظرفیت‌ های 3، 5، 8 و 10 لیتر در دقیقه ساخته می‌ شوند. هر چه حجم بیشتر باشد قیمت اجاره نیز افزایش پیدا می ‌کند. البته باید توجه داشته باشید که حجم مورد نیاز بیمار، توسط پزشک تعیین می ‌شود.

خلوص اکسیژن تولید شده

دستگاه‌ های اکسیژن ساز در خلوص مختلف اکسیژن تولید می ‌کنند. سعی کنید دستگاهی را انتخاب کنید که میزان خلوص اکسیژن آن بین 93 تا 95 درصد باشد. چرا که مقادیر کم تر از آن ممکن است بیمار را دچار تنگی نفس کند. این دستگاه‌ ها معمولاً دارای سیستم هشدار هستند که میزان خلوص اکسیژن را نشان می‌ دهد و به محض کم شدن خلوص، آلارم می ‌دهد.

قابل حمل یا ثابت

دستگاه اکسیژن ساز در دو نوع ثابت و قابل حمل یا پرتابل در بازار وجود دارد. دستگاه ‌های قابل حمل وزن بسیار کم تری در مقایسه با دستگاه ‌های ثابت دارند. دستگاه‌ های قابل حمل برای استفاده در بیرون از خانه مناسب هستند. برخی از دستگاه ‌های اکسیژن ساز قابل حمل را می ‌توان در هواپیما نیز استفاده کرد. معمولاً هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل از ثابت بیشتر است.

مدل‌ های ثابت با برق شهری کار می ‌کنند و غالباً باتری ندارند و با رفتن برق از کار می‌ افتند. همچنین، شما باید دستگاه را در نزدیکی پریز برق قرار دهید تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. اما دستگاه ‌های قابل حمل دارای باتری بوده و با قطع برق نیز می‌ توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

برند دستگاه و کشور سازنده

یکی از عواملی که در تعیین قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز مؤثر است، برند دستگاه و کشور سازنده آن است. دستگاه ‌هایی که کیفیت و کارایی بهتری دارند، قطعاً دارای هزینه بالاتری نیز هستند. به عنوان مثال، معمولاً هزینه کرایه دستگاه‌ اکسیژن ساز آمریکایی از دیگر برند‌ها بیشتر است.

مدت زمان اجاره

معمولا اجاره دستگاه اکسیژن ساز به‌صورت ماهیانه انجام می‌ شود و در بسیاری از فروشگاه ‌ها قیمت برای زمان کم تر و یا بیشتر مثلا هفتگی یا چند ماهه تفاوتی ندارد. البته ممکن است در برخی موارد،  هزینه اجاره طولانی مدت دستگاه بر روی نحوه قیمت ‌گذاری تأثیر بگذارد.

شما می‌توانید جهت اجاره تخت بیمارستانی، اجاره دستگاه اکسیژن ساز و و سایر تجهیزات مورد نیاز بیمار، به فروشگاه تجهیزات پزشکی اینترنتی توانی نو مراجعه کرده و همچنین، برای استعلام قیمت دستگاه اکسیژن ساز و دریافت راهنمایی در خصوص انتخاب مناسب ‌ترین محصول با توجه به شرایط بیمار، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز از توانی نو

کرایه دستگاه اکسیژ« ساز

کرایه دستگاه اکسیژن ساز از مجموعه فروش و اجاره تجهیزات پزشی توانی نو، برای بسیاری از افراد مزایایی به همراه دارد. در ادامه، به براخی مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز از این مجموعه اشاره می کنیم.

دسترسی سریع و آسان

با اجاره دستگاه اکسیژن ساز، شما به سرعت و به راحتی می ‌توانید به این تجهیزات دسترسی پیدا کنید. شما نیازی به خرید و نگهداری دائمی دستگاه ندارید و می ‌توانید آن را به راحتی اجاره کرده و بعد از اتمام نیاز، آن را برگردانید. این مسئله برای افرادی که به ‌طور موقتی نیاز به اکسیژن ساز دارند، بسیار مفید است.

صرفه ‌جویی در هزینه

خرید یک دستگاه اکسیژن ساز بسیار هزینه ‌بر است و ممکن است برای برخی افراد توجیه مالی نداشته باشد. با اجاره این دستگاه، می ‌توانید در هزینه خرید و نگهداری این دستگاه صرفه ‌جویی کنید. همچنین، اجاره دستگاه اکسیژن ساز معمولاً شامل خدمات پشتیبانی فنی و تعمیر و نگهداری است که نیازی به هزینه اضافی ندارد.

انعطاف ‌پذیری

با اجاره دستگاه اکسیژن ساز، شما می ‌توانید به راحتی به نیازهای خودتان پاسخ دهید. در صورت تغییر نیازها یا اتمام مدت زمان مورد نیاز، می ‌توانید دستگاه را برگردانید. این انعطاف‌ پذیری برای افرادی که نیازشان به اکسیژن ساز در طول زمان تغییر می ‌کند، بسیار مهم است.

امکان تست دستگاه قبل از خرید

اجاره دستگاه اکسیژن ساز به شما امکان می ‌دهد قبل از خرید آن، دستگاه را تست کنید و با عملکرد آن آشنا شوید. این امر به شما کمک می ‌کند تا قبل از تصمیم‌ گیری نهایی، اطمینان حاصل کنید که دستگاه اکسیژن ساز، نیازهای شما را به خوبی ارائه برطرف می کند.

در نتیجه، اجاره دستگاه اکسیژن ساز از مجموعه توانی نو، مزایای قابل توجهی از جمله دسترسی سریع و آسان، صرفه ‌جویی در هزینه، انعطاف ‌پذیری، نگرانی کم تر درباره نگهداری و تعمیرات، و امکان تجربه دستگاه قبل از خرید را به شما ارائه می‌ دهد. با این مزایا، شما می‌ توانید به راحتی از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کرده و نیازهای خودتان را برآورده سازید.

بیشتربدانید: نکاتی که در زمان خرید پالس اکسیمتر باید توجه کرد!

سوالات متداول

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی است که از هوای محیط اکسیژن مورد نیاز بیماران با مشکل تنفسی را تولید می‌ کند.

چگونه دستگاه اکسیژن ساز کار می ‌کند؟ این دستگاه هوای محیط را از خود عبور می‌ دهد و با استفاده از فرایند های تصفیه و تقویت اکسیژن، اکسیژن خالص را به بیمار ارائه می ‌دهد.

دستگاه اکسیژن ساز برای چه بیمارانی مفید است؟ دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارانی که مشکل در تنفس خود دارند، مانند بیماران مبتلا به بیماری های ریه، آسم، بیماری های قلبی و... بسیار مفید است.

چه مزایایی در استفاده از دستگاه اکسیژن ساز وجود دارد؟ استفاده از دستگاه اکسیژن ساز می ‌تواند به بهبود وضعیت تنفسی بیماران کمک کرده و علائمی مانند ضعف، خستگی و دیگر عوارض ناشی از نقص تامین اکسیژن را کاهش دهد.

آیا دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل است؟ بله، برخی از دستگاه ‌های اکسیژن ساز قابل حمل هستند. این دستگاه ‌ها از باتری یا منبع برق قابل حمل تغذیه می ‌شوند و به بیماران امکان می ‌دهند تا در خارج از خانه، در سفر یا در حرکت از آن استفاده کنند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره دستگاه اکسیژن ساز یک سرویس مورد نیاز برای برخی افراد است که نیاز به تأمین اکسیژن بیشتری دارند. اکسیژن سازها دستگاه‌ هایی هستند که از هوای محیط اطراف، گاز اکسیژن را استخراج کرده و برای بیمارانی که دارای مشکلات تنفسی هستند، تأمین اکسیژن می ‌کنند. این دستگاه ‌ها به صورت پایدار و مداوم اکسیژن را تأمین می‌ کنند و به بیماران این را امکان می ‌دهند تا به طور مستقل و با کمک این دستگاه ‌ها به فعالیت ‌های روزمره خود ادامه دهند.

اجاره اکسیژن ساز به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه معمولاً برای افرادی مناسب تر است که نیاز به اکسیژن موقتی دارند، مانند افرادی که در دوره‌ های ترمیم بعد از عمل جراحی یا در طول درمان بیماری‌ های تنفسی قرار دارند. کرایه دستگاه اکسیژن ساز به افراد این امکان را می ‌دهد تا بدون تحمل هزینه ‌های سنگین خرید و نگهداری، از اکسیژن مورد نیاز خود بهره مند شوند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن

اجاره دستگاه اکسیژن ساز می ‌تواند مزایا و فواید مهمی را به همراه داشته باشد. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می ‌کنیم:

دسترسی سریع: با اجاره اکسیژن ساز، شما به طور سریع و آسان می‌ توانید به منبع اکسیژن خودتان دسترسی پیدا کنید. این امر برای بیماران مبتلا به بیماری‌ های ریوی یا قلبی بسیار مهم است.

انعطاف ‌پذیری: کرایه دستگاه اکسیژن ساز به شما امکان می ‌دهد تا براساس نیازهای خودتان، به مدت زمان مشخصی از دستگاه استفاده کنید. شما می ‌توانید دستگاه را برای مدت کوتاه یا بلندی اجاره کنید و در صورت نیاز، قادر به تمدید قرارداد اجاره دستگاه اکسیژن خواهید بود.

کاهش هزینه ها: اجاره دستگاه اکسیژن ساز هزینه کم تری نسبت به خرید و نگهداری دستگاه دارد. به این ترتیب شما نیازی به خرید و نگهداری یک دستگاه اکسیژن ساز گران قیمت ندارید و می ‌توانید در هزینه ‌های روزمره مربوط به تعمیر و نگهداری صرفه ‌جویی کنید.

پشتیبانی فنی: با اجاره اکسیژن ساز، شما از خدمات پشتیبانی فنی و تعمیرات دستگاه بهره‌ مند خواهید شد. در صورت بروز هرگونه مشکل یا خرابی، تکنسین‌ های ماهر قادر به تعمیر سریع دستگاه شما هستند و شما نیازی به نگرانی درباره تعمیر و نگهداری آن نخواهید داشت.

به ‌روزرسانی دستگاه: با کرایه دستگاه اکسیژن ساز، شما می ‌توانید از آخرین فناوری ‌ها و به ‌روزرسانی‌ های دستگاه بهره ‌برداری کنید. در صورتی که دستگاه اکسیژن ساز را خریداری کنید، ممکن است در آینده به ‌روزرسانی ‌ها و پیشرفت‌ های جدید را از دست بدهید.

آزمایش و انتخاب: اجاره دستگاه اکسیژن به شما امکان می ‌دهد تا قبل از خرید یک دستگاه، آن را آزمایش کنید. شما می ‌توانید با استفاده از دستگاه اجاره‌ا ی، عملکرد و کارایی آن را بررسی کنید و از انتخاب صحیح تری را برای خرید داشته باشید.

به طور کلی، اجاره دستگاه اکسیژن ساز می ‌تواند یک راهکار عالی برای دسترسی به اکسیژن مورد نیاز بیمار باشد. این روش انعطاف ‌پذیری، هزینه کاهش یافته و پشتیبانی فنی بیشتری را به شما ارائه می‌ دهد.

  

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

محصولات مرتبط

جدیدترین مقالات

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp