این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

تخت بیمارستانی: قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی و بستری خانگی

تخت بیمارستانی در انواع مختلف شامل تخت بیمارستانی برقی و  تخت بیمارستانی مکانیکی باقیمت های مناسب و ارزان در مدل های متنوع  شامل تخت جراحی،تخت بستری نوزادان،تخت ماساژ،تخت معاینه تخت زایمان ،تخت بیمارستانی CCU&ICUو... در توانی نو  موجود می باشند.تخت بیمارستانی وسیله ای است که برای رفاه بیشتر حال بیماران طراحی شده و قیمت های متفاوتی دارند که عوامل تاثیر گذار در قیمت و خرید تخت بیمارستانی را بررسی میکنیم.تخت بیمارستانی بستری خانگی معمولا برای بیمارانی که وابستگی به تخت دارند و به علت مزمن بودن بیماری( مانند افرادی که عمل های کمر انجام داده اند)وابسته به تخت بوده و نیاز به مراقبت در منزل دارند ، استفاده می شود.تخت بیمارستانی در دو نوع برقی و مکانیکی تولید میشود.انواع تخت خواب های بیمارستانی شامل:

 

الف)تخت های بیمارستانی مکانیکی:

این تخت ها ساده ترین تخت های بیمارستانی هستند،در این تخت ها ارتفاع و سر و پای تخت می بایست به صورت دستی و بوسیله اهرم تنظیم کرد.

ب) تخت های بیمارستانی برقی یا الکترونیکی :

در این تخت ها تنظیم ارتفاع کلی تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

تخت بیمارستانی: قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی- 01

1) تخت بیمارستانی یک شکن اهرمی مکانیکی:

قسمت سری تخت قابل تظیم باشد.

2)تخت بیمارستانی دوشکن اهرمی مکانیکی:

قسمت سری تخت و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.

3)تخت بیمارستانی سه شکن برقی با یا بدون تنظیم ارتفاع:

علاوه بر قسمت سری و پایینی تخت وسط تخت نیز قابل تنظیم است.در نوع دارای تنظیم ارتفاع،میزان فاصله کلی تخت با زمین نیز قابل تنظیم است این به علت تنظیم زاویه قسمت های مختلف و تنظیم ارتفاع، بیمار در آن براحتی حالت یا پوزیشن میگیرد و انتخاب بسیار مناسبی برای نگهداری بیمار در منزل است.

 

نکات قابل توجه هنگام خرید تخت بیمار:

1)حتما به وزن بیمار و تحمل وزن تخت توجه کنید.

2)اگر قصد خرید تخت برقی دارید میزان قدرت موتور ها بسیار مهم است.

3)ناتوانی و بیماری شخص استفاده کننده و همچنین مدت زمان استفاده را مد نظر قرار دهید

4)حتما زمان تحویل درصورت برقی بودن تمام دکمه های کنترل،ترمز چرخ ها ،اتصالات بد ساید تخت (محافظ های کناری)را برسی کنید

5)سعی کنید قدرت موتور ها را در زمان تحویل با نشستن یا دراز کشیئن شخصی بر روی آن امتحان کنید

 

تخت بیمارستانی خانگی باید ویژگی‌های خاصی داشته‌باشد و از نظر فنی جهت جابه‌جایی و استراحت بیماران مناسب باشد. اگر هنگام خرید تخت بیمارستانی دقت لازم را نداشته‌باشید؛ ممکن‌است بیمار، مراقبت‌ها و کادر‌درمانی را به زحمت بیاندازید. بنابراین بهتر است که تخت بیمارستانی را خریداری کنید که:

  • گزینه‌های تغییر وضعیت داشته‌باشد.
  • مکانیزم ویژه‌ای جهت جابه‌جایی بیمار داشته‌باشد.
  • ریل‌های جانبی داشته‌باشد.
  • از نظر وزن و حجم قابل‌پوشش، درجه‌بندی داشته‌باشد.
  • محفظه‌های نگهداری سایر تجهیزات درمانی را داشته‌باشد.

 

تخت بیمارستانی: قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی-02

گزینه یا دکمه تغییر وضعیت تخت بیمارستانی

تغییر وضعیت بیمار همواره یکی از دغدغه‌های اصلی کادر‌درمان است که در نمونه‌های پیشرفته و امروزی تخت بیمارستانی، این ایراد کاملاً برطرف شده‌است. برخی تخت‌ها دارای سیستم‌های مدرنی هستند که به‌راحتی وضعیت بیمار را از حالتی به حالت دیگر تغییر می‌دهند.

چنین فناوری‌هایی در درجه‌نخست وضعیت اولیه بیمار را تشخیص می‌دهند و سپس آن را به حالت موردنظر تبدیل می‌کنند. طبیعی است که وجود چنین قابلیتی، قیمت تخت بیمارستانی تا حدودی افزایش دهد.

مکانیزم جابه‌جایی

معمولاً جابه‌جایی بیماران در تخت بیمارستانی مخصوصاً آن‌هایی که وزن و حجم بیشتری دارند؛ سخت و گاهاً طاقت‌فرسا است. چنین فعالیت‌هایی، حجم زیادی از انرژی پرسنل بیمارستان را به خود اختصاص می‌دهد.

وجود مکانیزم‌هایی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قادر به جابه‌جا کردن افراد است؛ باعث سهولت در کار درمانی و بهبود وضعیت کارکنان می‌شود. خرید تخت بیمارستانی مجهز و حرفه‌ای که چنین مکانیزمی دارد؛ بسیار مطلوب و ایده‌آل است.

ریل‌های جانبی نگهدارنده(بد ساید)

تخت بیمارستانی که ریل‌های جانبی قابل جابه‌جایی داشته‌باشد؛ از مجهزترین نمونه‌ها به‌حساب می‌آید. حفاظت از سلامت بیماران، مهم‌ترین کاری است که با خرید تخت بیمارستانی مناسب باید از عهده آن برآیید. تخت‌هایی که محافظ ندارند؛ مخصوصاً برای بیمارانی که عمل‌های سختی داشته‌اند؛ بسیار خطرناک است.

از طرفی اگر ریل‌های جانبی قابل جداسازی و تغییر‌حالت نباشند؛ محدودیت‌هایی را در جابه‌جایی جانبی بیمار بین تخت‌ها ایجاد می‌کند. بنابراین نمونه‌های مدرن تخت بیمارستانی ریل‌های نگهدارنده و قابل‌تغییر دارد و از این نظر فوق‌العاده محسوب می‌شود.

 

تخت بیمارستانی: قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی-03

 

درجه‌بندی حجم و وزن

کادر‌درمانی که با انواع تخت بیمارستانی کار می‌کنند؛ ترجیح می‌دهند که از قابلیت نهایی تخت‌ها آگاهی داشته‌باشند. به‌عنوان مثال زمانی‌که ظرفیت تحمل وزن تخت کم باشد؛ از قرارگیری بیماران سنگین‌وزن روی آن جلوگیری می‌کنند.

معمولاً قیمت تخت بیمارستانی بر اساس قدرتی که در تحمل وزن بیماران دارد؛ محاسبه می‌شود. تخت‌هایی با عملکرد بهتر دارای قیمت‌های بیشتری هستند. وجود درجه‌بندی تخت‌ها به افراد کمک می‌کند که در تقسیم‌بندی تجهیزات بهتر عمل کنند.

قابلیت نگهداری سایر تجهیزات

جدیدترین نمونه‌های تخت بیمارستانی دارای قسمت‌هایی هستند که به ذخیره‌سازی سایر تجهیزات کمک می‌کنند. مهم‌ترین ابزاری که باید در دسترس کادر‌درمان قرار داشته‌باشد مانند تجهیزات IV، مخازن اکسیژن وغیره بهتر است که در نزدیک‌ترین حالت ممکن به بیمار باشند.

خرید تخت بیمارستانی مجهز و حرفه‌ای سبب می‌شود که کارایی پرسنل‌درمانی بسیار بیشتر باشد. زیرا تمام ابزار و اقلام مورد‌نیاز را در اختیار دارند. بنابراین بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و سایر مراکز‌درمانی تلاش می‌کنند که بهترین انواع تخت بیمارستانی با بیشترین امکانات را در اختیار بگیرند.

خرید اینترنتی تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی خانگی:

توانی نو یک فروشگاه تجهیزات‌پزشکی اینترنتی است که دارای انواع تخت‌های بیمارستانی با قیمت‌های مناسب و ارزان است.برای خرید ا می توانید به صورت  آنلاین کالای پزشکی مورد نظر خود مانند تخت بیمار را با اطمینان از گارانتی و کیفیت محصول خریداری نمایید.

 

فیلم تخت برقی بیمارستانی و خانگی

 

 

در فیلم فوق نحوه استفاده و حالت های تخت برقی بیمارستانی خانگی را آموزش و نمایش می دهد.اغلب تخت های بیمارستانی به همین شکل عمل می کنند.از مزیت های تخت بستری خانگی برقی میتوان به ارائه بهتر مراقبت اشاره نمود و همانطور که در فیلم فوق ملاحظه فرمودید برخلاف تخت های مکانیکی به آسانی تمامی قسمت های فقط با فشار دادن چند دکمه به صورت اتوماتیک تغییر زاویه داده و حرکت میکنند.شما میتوانید برای خریدی مطمعن با مشاوران ما در مرکز تجهیزات پزشکی توانی تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

قیمت تخت بیمارستانی به چه عواملی بستگی دارد

قیمت انواع تخت بیمارستانی بنابر قابلیت ها و امکاناتی و نیز کیفیت ساختی که دارد بسیار متفاوت است.معمولا  تخت های بیمارستانی و تخصصی از قیمت های بسیار بیشتری برخوردارن که شامل تخت هایی از قبیل: تخت جراحی،تخت ریکاوری،تخت ژنیکولوژی،تخت icu, ccuفتخت زایمان ،تخت زیبایی و...قیمت تخت های بستری خانگی معمولی با توجه به متفاوت بود تمکن مالی افراد و سعی در براورده کردن نیاز تمام افراد جامعه در قیمت های بسیار مناسب و ارزان تری نسبت به نمونه های بستری بیمارستانی در توانی نو به فروش میرسند که از لحاظ کیفیت و کارایی تمامی امکانات مورد نیاز را برای مددجویان مهیا کرده و همراه با گارانتی های معتبر ارائه میشود.

تخت بیمار خانگی در مدل های مکانیکی به علت سبک بودن نسبت به تخت های برقی و نیز ارزان تر بودن، دارای طرفداران زیادی  است.از مزیت های تخت مکانیکی میتوان به کاهش نگرانی در خصوص خرابی جک ها اشاره نمود.

با توجه با مطالب گفته شده تولید کنندگاه تخت بیمارستانی سعی بر این دارند تا انواع تخت ها با قابلبیت های مختلف را در قیمت های مناسبی تولید نمایند تا جوابگوی اغلب بیماران باشند.

از دیگر عواملی که بر قیمت تاثیر گذار است جنس کفی و کلگی های تخت است،البته لازم به ذکر است که نوع محافظ های تخت هم تاثیر بسزایی در قیمت تخت دارد.به طور معمول مناسب ترین نوع بد ساید برای استفاده خانگی ،بد ساید های آکاردئونی آهنی یا فلزی است ،چراکه بد ساید های پروانه ای به معمولا به علت داشتن فاصله بین دوقسمت محافظ این نگرانی را به وجود میآورد که بیماران آژیته و بیقرار دچار سقوط از تخت شوند.

مشاهده بیشتر
% حراج 14 تشک سه تکه روی تخت

تشک سه تکه روی تخت

  • 350,000تومان
  • 300,000 تومان
% حراج 7 تخت بیمارستانی یک شکن مکانیکی

تخت بیمارستانی یک شکن مکانیکی

  • 1,800,000تومان
  • 1,675,000 تومان
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا