این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی

خرید تخت بمارستانی با قیمت مناسب و ارزان در انواع برقی و مکانیکی یا اهرمی در توانی نو با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می شود.تخت بیمارستانی وسیله ای است که برای رفاه بیشتر حال بیماران طراحی شده و قیمت های متفاوتی دارند که عوامل تاثیر گذار در قیمت خرید تخت بیمارستانی و را بررسی میکنیم.تخت بیمارستانی برای بیمارانی که وابستگی به تخت دارند و به علت مزمن بودن بیماری مانند کافرادی که عمل های کمر انجام داده اند،بیماران وابسته به تخت و... که نیاز به نگهداری در منزل دارند، استفاده می شود.تخت بیمارستانی در دو نوع برقی و مکانیکی می باشد.انواع تخت خواب های بیمارستانی شامل:

الف)تخت های بیمارستانی مکانیکی:

این تخت ها ساده ترین تخت های بیمارستانی هستند در این تخت ها ارتفاع و سر و پای تخت می بایست به صورت دستی و بوسیله اهرم تنظیم کرد.

ب) تخت های بیمارستانی برقی یا الکترونیکی :

در این تخت ها تنظیم ارتفاع کلی تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

تخت بیمارستانی 01

1) تخت بیمارستانی یک شکن اهرمی مکانیکی:

قسمت سری تخت قابل تظیم باشد.

2)تخت بیمارستانی دوشکن اهرمی مکانیکی:

قسمت سری تخت و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.

3)تخت بیمارستانی سه شکن برقی با یا بدون تنظیم ارتفاع:

علاوه بر قسمت سری و پایینی تخت وسط تخت نیز قابل تنظیم است.در نوع دارای تنظیم ارتفاع،میزان فاصله کلی تخت با زمین نیز قابل تنظیم است این به علت تنظیم زاویه قسمت های مختلف و تنظیم ارتفاع، بیمار در آن براحتی حالت یا پوزیشن میگیرد و انتخاب بسیار مناسبی برای نگهداری بیمار در منزل است.

خرید تخت بیمارستانی و نکات قابل توجه:

1)در هنگام خرید تخت بیمارستانی حتما به وزن بیمار و تحمل وزن تخت توجه شود.

2)به میزان قدرت موتور های تخت بیمارستانی برقی توجه شود.

3)به گارانتی دار بودن موتورهای تخت بیمارستانی نیز توجه شود.

خرید اینترنتی و آنلاین تخت بیمارستانی برقی و اهرمی:

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت و همچنین وجود مشکلاتی مانند ترافیک و نیز هزینه های حمل و نقل و دوری مسیر به خصوص برای افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند بسیار مقرون به صرفه تر نیز قابل اطمینان تر میباشد تا به صورت مستقیم و آنلاین تجهیزات پزشکی و یا تخت بیمارستانی مورد نیاز خود را خریداری کنند. فروشگاه تجهیزات پزشکی توان نو، ارائه کننده تخت های بیمارستانی برقی و اهرمی یا مکانیکی ،ویلچر و... همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش در سراسر ایران می باشد.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا