بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

تخت بیمارستانی:قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی و بستری خانگی

تخت بیمارستانی در انواع مختلف شامل تخت بیمارستانی برقی و تخت بیمارستانی مکانیکی باقیمت مناسب و ارزان در مدل های متنوع شامل تخت جراحی، تخت بستری نوزادان، تخت ماساژ، تخت معاینه تخت زایمان، تخت بیمارستانی CCU&ICU، برانکارد، ترالی بیمارستانی و زیبایی و.. تجهیزات پزشکی توانی نو موجود است و امکان خرید اینترنتی تخت خواب بستری بیمار را فراهم کرده است. لیست قیمت تخت بیمارستانی مرتبا در توانی نو به روزرسانی میگردد و میتوان برای مشاهده لیست قیمت به روز انواع تخت بستری بیمارستانی را در توانی نو مشاهده نمود.

تخت بستری بیمارستانی

تخت بستری بیمارستانی یک نوع تخت خواب بیمار است که به منظور استراحت بیماران در بیمارستان ها و منازل استفاده می گردد. تخت بستری بیمار برای نگهداری بیماران، افراد کم توان حرکتی و ویا افراد سالمنذوسیله ای بسیار کاربردی است. دارا بودن محافظ های کنار تخت، تنظیم زاویه زیر سر، تنظیم زاویه قسمت پا و نیز تنظیم ارتفاع کلی تخت باعث  راحتی بیشتر بیمار و نیز پرستاران می گردد.  

امکان اجاره تخت بیمارستانی در مجموعه توانی نو برای شهر تهران فراهم است. شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تخت برقی بیمارستانی یا تخت مکانیکی بستری 

وسیله ای است که برای رفاه بیشتر حال بیماران طراحی شده و قیمت های متفاوتی دارند. در ادامه عوامل تاثیر گذار در قیمت و خرید تخت بیمارستانی را بررسی میکنیم.

تخت بیمارستانی بستری خانگی معمولا برای بیمارانی که وابستگی به تخت دارند و به علت مزمن بودن بیماری(افرادی که عمل های کمر انجام داده اند) وابسته به تخت بوده و نیاز به مراقبت در منزل دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

وسایل و ابزار های ویژه‌ای از قبیل برای افرادی که دچار محدودیت حرکتی هستند و یا به دلیل بیماری مجبور به گذراندن ساعات زیادی از روز در رختخواب هستند، تولید و ارائه شده است.

یکی از کلیدی‌ترین این تجهیزات که می‌تواند زمینه‌ساز بهبود و فراهم کننده احساس بهتری در بیماران شود، تخت بیمارستانی است. این تخت‌ها با طراحی خاص خود می‌توانند با تغییر حالت در قسمت‌های بالایی و پایینی در وضعیت مناسب بیمار قرار گرفته و عوارضی مانند زخم بستر و خستگی را کاهش داده و انجام روتین‌های روزانه بیمار مانند غذا دادن و تعویض لباس را تسهیل نماید.

این تخت‌ها در انواع دستی یا مکانیکی، نیمه برقی و تمام برقی ساخته می‌شوند و تجهیزات جانبی متفاوتی به همراه آن‌ها ارائه می‌شود که افراد برای استفاده در منازل و یا بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها با توجه به نیاز‌های خود، می‌توانند بهترین گزینه را برای مصارف کوتاه مدت یا بلند مدت خود انتخاب نمایند.

در این نوشتار انواع تخت‌های بیمارستانی معرفی شده و به بیان ویژگی‌ها و مشخصات تخت‌های بیمارستانی می‌پردازیم، پس از آشنایی با ویژگی‌های مورد نظر و انتخاب نوع تخت بیمارستانی با توجه به شرایط خود، می‌توانید با بهره گیری از تنوع بالا و کیفیت محصولات ارائه شده از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو نسبت به خرید این محصول اقدام فرمایید.

برخی بیماران که به علت شکستگی ناحیه ای نیاز به استفاده کوتاه مدت از تخت دارند، میتوانند با اجاره تخت بیمارستانی از توانی نو نیاز خود را برطرف سازند. البته این امکان فعلا برای شهر تهران فراهم شده است.

معرفی تخت سه شکن برقی با تنظیم ارستفاع

 

 

تخت بیمارستانی به طور کلی در دو دسته برقی و مکانیکی تولید میشود.انواع تخت خواب های بیمارستانی شامل:

 

الف)تخت های بیمارستانی مکانیکی:

این تخت ها ساده ترین تخت های بیمارستانی هستند،در این تخت ها ارتفاع و سر و پای تخت می بایست به صورت دستی و بوسیله اهرم تنظیم کرد.

ب) تخت های بیمارستانی برقی یا الکترونیکی :

در این تخت ها تنظیم ارتفاع کلی تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

تخت بیمارستانی: قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی- 01

 

1) تخت بیمارستانی یک شکن مکانیکی اهرمی:

قسمت سری تخت قابل تظیم باشد.

2)تخت بیمارستانی دوشکن اهرمی مکانیکی:

قسمت سری تخت و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.

3)تخت بیمارستانی سه شکن برقی با یا بدون تنظیم ارتفاع:

علاوه بر قسمت سری و پایینی تخت وسط تخت نیز قابل تنظیم است.در نوع دارای تنظیم ارتفاع،میزان فاصله کلی تخت با زمین نیز قابل تنظیم است این به علت تنظیم زاویه قسمت های مختلف و تنظیم ارتفاع، بیمار در آن براحتی حالت یا پوزیشن میگیرد و انتخاب بسیار مناسبی برای نگهداری بیمار در منزل است.

 

نکات قابل توجه هنگام خرید تخت بیمار:

1)حتما به وزن بیمار و تحمل وزن تخت توجه کنید.

2)اگر قصد خرید تخت برقی دارید میزان قدرت موتور ها بسیار مهم است.

3)ناتوانی و بیماری شخص استفاده کننده و همچنین مدت زمان استفاده را مد نظر قرار دهید

4)حتما زمان تحویل درصورت برقی بودن تمام دکمه های کنترل،ترمز چرخ ها ،اتصالات بد ساید تخت (محافظ های کناری)را برسی کنید

5)سعی کنید قدرت موتور ها را در زمان تحویل با نشستن یا دراز کشیئن شخصی بر روی آن امتحان کنید

 

تخت بیمارستانی خانگی باید ویژگی‌های خاصی داشته‌باشد و از نظر فنی جهت جابه‌جایی و استراحت بیماران مناسب باشد. اگر هنگام خرید تخت بیمارستانی دقت لازم را نداشته‌باشید؛ ممکن‌است بیمار، مراقبت‌ها و کادر‌درمانی را به زحمت بیاندازید. بنابراین بهتر است که تخت بیمارستانی را خریداری کنید که:

 • گزینه‌های تغییر وضعیت داشته‌باشد.
 • مکانیزم ویژه‌ای جهت جابه‌جایی بیمار داشته‌باشد.
 • ریل‌های جانبی داشته‌باشد.
 • از نظر وزن و حجم قابل‌پوشش، درجه‌بندی داشته‌باشد.
 • محفظه‌های نگهداری سایر تجهیزات درمانی را داشته‌باشد.

 

تخت بیمارستانی: قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی-02

بیشتر بدانید: چه تخت خوابی برای نگهداری بیمار در منزل مناسب است؟

گزینه یا دکمه تغییر وضعیت تخت بیمارستانی

تغییر وضعیت بیمار همواره یکی از دغدغه‌های اصلی کادر‌درمان است که در نمونه‌های پیشرفته و امروزی تخت بیمارستانی، این ایراد کاملاً برطرف شده‌است. برخی تخت‌ها دارای سیستم‌های مدرنی هستند که به‌راحتی وضعیت بیمار را از حالتی به حالت دیگر تغییر می‌دهند.

چنین فناوری‌هایی در درجه‌نخست وضعیت اولیه بیمار را تشخیص می‌دهند و سپس آن را به حالت موردنظر تبدیل می‌کنند. طبیعی است که وجود چنین قابلیتی، قیمت تخت بیمارستانی تا حدودی افزایش دهد.

مکانیزم جابه‌جایی

معمولاً جابه‌جایی بیماران در تخت بیمارستانی مخصوصاً آن‌هایی که وزن و حجم بیشتری دارند؛ سخت و گاهاً طاقت‌فرسا است. چنین فعالیت‌هایی، حجم زیادی از انرژی پرسنل بیمارستان را به خود اختصاص می‌دهد.

وجود مکانیزم‌هایی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، قادر به جابه‌جا کردن افراد است؛ باعث سهولت در کار درمانی و بهبود وضعیت کارکنان می‌شود. خرید تخت بیمارستانی مجهز و حرفه‌ای که چنین مکانیزمی دارد؛ بسیار مطلوب و ایده‌آل است.

ریل‌های جانبی نگهدارنده(بد ساید)

تخت بیمارستانی که ریل‌های جانبی قابل جابه‌جایی داشته‌باشد؛ از مجهزترین نمونه‌ها به‌حساب می‌آید. حفاظت از سلامت بیماران، مهم‌ترین کاری است که با خرید تخت بیمارستانی مناسب باید از عهده آن برآیید. تخت‌هایی که محافظ ندارند؛ مخصوصاً برای بیمارانی که عمل‌های سختی داشته‌اند؛ بسیار خطرناک است.

از طرفی اگر ریل‌های جانبی قابل جداسازی و تغییر‌حالت نباشند؛ محدودیت‌هایی را در جابه‌جایی جانبی بیمار بین تخت‌ها ایجاد می‌کند. بنابراین نمونه‌های مدرن تخت بیمارستانی ریل‌های نگهدارنده و قابل‌تغییر دارد و از این نظر فوق‌العاده محسوب می‌شود.

 

تخت بیمارستانی: قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی-03

 

درجه‌بندی حجم و وزن

کادر‌درمانی که با انواع تخت بیمارستانی کار می‌کنند؛ ترجیح می‌دهند که از قابلیت نهایی تخت‌ها آگاهی داشته‌باشند. به‌عنوان مثال زمانی‌که ظرفیت تحمل وزن تخت کم باشد؛ از قرارگیری بیماران سنگین‌وزن روی آن جلوگیری می‌کنند.

معمولاً قیمت تخت بیمارستانی بر اساس قدرتی که در تحمل وزن بیماران دارد؛ محاسبه می‌شود. تخت‌هایی با عملکرد بهتر دارای قیمت‌های بیشتری هستند. وجود درجه‌بندی تخت‌ها به افراد کمک می‌کند که در تقسیم‌بندی تجهیزات بهتر عمل کنند.

قابلیت نگهداری سایر تجهیزات

جدیدترین نمونه‌های تخت بیمارستانی دارای قسمت‌هایی هستند که به ذخیره‌سازی سایر تجهیزات کمک می‌کنند. مهم‌ترین ابزاری که باید در دسترس کادر‌درمان قرار داشته‌باشد مانند تجهیزات IV، مخازن اکسیژن وغیره بهتر است که در نزدیک‌ترین حالت ممکن به بیمار باشند.

خرید تخت بیمارستانی مجهز و حرفه‌ای سبب می‌شود که کارایی پرسنل‌درمانی بسیار بیشتر باشد. زیرا تمام ابزار و اقلام مورد‌نیاز را در اختیار دارند. بنابراین بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و سایر مراکز‌درمانی تلاش می‌کنند که بهترین انواع تخت بیمارستانی با بیشترین امکانات را در اختیار بگیرند.

خرید اینترنتی تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی خانگی:

توانی نو یک فروشگاه تجهیزات‌پزشکی اینترنتی است که دارای انواع تخت‌های بیمارستانی با قیمت‌های مناسب و ارزان است.برای خرید ا می توانید به صورت  آنلاین کالای پزشکی مورد نظر خود مانند تخت بیمار را با اطمینان از گارانتی و کیفیت محصول خریداری نمایید.

 

فیلم تخت برقی بیمارستانی و خانگی

 

 

در فیلم فوق نحوه استفاده و حالت های تخت برقی بیمارستانی خانگی را آموزش و نمایش می دهد.اغلب تخت های بیمارستانی به همین شکل عمل می کنند.از مزیت های تخت بستری خانگی برقی میتوان به ارائه بهتر مراقبت اشاره نمود و همانطور که در فیلم فوق ملاحظه فرمودید برخلاف تخت های مکانیکی به آسانی تمامی قسمت های فقط با فشار دادن چند دکمه به صورت اتوماتیک تغییر زاویه داده و حرکت میکنند.شما میتوانید برای خریدی مطمعن با مشاوران ما در مرکز تجهیزات پزشکی توانی تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

قیمت تخت بیمارستانی به چه عواملی بستگی دارد

قیمت انواع تخت بیمارستانی بنابر قابلیت ها و امکاناتی و نیز کیفیت ساختی که دارد بسیار متفاوت است.معمولا  تخت های بیمارستانی و تخصصی از قیمت های بسیار بیشتری برخوردارن که شامل تخت هایی از قبیل: تخت جراحی،تخت ریکاوری،تخت ژنیکولوژی،تخت icu, ccuفتخت زایمان ،تخت زیبایی و...قیمت تخت های بستری خانگی معمولی با توجه به متفاوت بود تمکن مالی افراد و سعی در براورده کردن نیاز تمام افراد جامعه در قیمت های بسیار مناسب و ارزان تری نسبت به نمونه های بستری بیمارستانی در توانی نو به فروش میرسند که از لحاظ کیفیت و کارایی تمامی امکانات مورد نیاز را برای مددجویان مهیا کرده و همراه با گارانتی های معتبر ارائه میشود.

تخت بیمار خانگی در مدل های مکانیکی به علت سبک بودن نسبت به تخت های برقی و نیز ارزان تر بودن، دارای طرفداران زیادی  است.از مزیت های تخت مکانیکی میتوان به کاهش نگرانی در خصوص خرابی جک ها اشاره نمود.

با توجه با مطالب گفته شده تولید کنندگاه تخت بیمارستانی سعی بر این دارند تا انواع تخت ها با قابلبیت های مختلف را در قیمت های مناسبی تولید نمایند تا جوابگوی اغلب بیماران باشند.

از دیگر عواملی که بر قیمت تاثیر گذار است جنس کفی و کلگی های تخت است،البته لازم به ذکر است که نوع محافظ های تخت هم تاثیر بسزایی در قیمت تخت دارد.به طور معمول مناسب ترین نوع بد ساید برای استفاده خانگی ،بد ساید های آکاردئونی آهنی یا فلزی است ،چراکه بد ساید های پروانه ای به معمولا به علت داشتن فاصله بین دوقسمت محافظ این نگرانی را به وجود میآورد که بیماران آژیته و بیقرار دچار سقوط از تخت شوند.

چرا تهیه و خرید تخت‌های بیمارستانی توصیه می‌شود؟

 • تخت بیمارستانی به دلیل امکان تغییر موقعیت، می‌تواند در کاهش درد بیماران به خصوص دردهای ستون فقرات، دردهای آرتروزی و کاهش ورم پاها موثر باشد.
 • تخت‌های بیمارستانی به دلیل امکان تغییر موقعیت بیمار بدون نیاز به جابجا کردن، برای نگهداری از بیمار نسبت به تخت‌های معمولی راحت‌تر هستند. امکان دیدن تلویزیون، خوردن غذا، کارکردن با لپ تاپ و... با استفاده از تخت‌های بیمارستانی وجود دارد.
 • تخت بیمارستانی برقی به بیمار امکان می‌دهد که مستقلا بتواند بسیاری از نیاز‌های خود را برآورده کند، با زاویه مناسب بنشیند و یا بخوابد و برای این کار نیازی به وجود همراه و مراقب نیست.
 • تخت بیمارستانی به تعمیر و نگهداری، گریسکاری و چک کردن آب و پمپ هوا، نیازی ندارد.
 • امکان اضافه کردن امکانات جانبی مانند محل شارژ تلفن همراه و لپ تاپ و نصب دستگاه‌های هشدار دهنده مانند دستگاه‌های اعلان ساعت دارو بر روی این تخت‌ها وجود دارد.

 

انواع تخت‌های بیمارستانی از نظر تکنولوژی

 تخت بیمارستانی مکانیکی یا دستی

در این نوع تخت‌های بیمارستانی از یک اهرم برای بالا و پایین بردن سر و پایه تخت و همچنین تغییر در ارتفاع تخت استفاده می‌شود. این نوع تخت‌های بیمارستانی از نظر هزینه، ارزان‌ترین و اقتصادی‌ترین گزینه برای افرادی هستند که نیاز به جابجایی مکرر ندارند. اهرم دستی در این تجهیزات معمولا در پایین تخت قرار داده شده و فرد برای جابجا شدن نیاز به کمک شخصی دارد که از نظر جسمی‌ توانایی مناسبی برای تغییر وضعیت تخت به صورت دستی را داشته باشد.

 تخت بیمارستانی مکانیکی یا دستی

 

تخت بیمارستانی نیمه برقی

در این دسته از تخت‌ها از یک موتور الکتریکی برای تغییر وضعیت بالا و پایین تخت استفاده می‌شود. فرد بیمار و یا مراقب او به راحتی و با فشار دادن دکمه‌ای با ریموت آویز که در در کناد تخت قرار داده شده است، می‌تواند موقعیت قسمت بالا و پایین تخت را تغییر دهد. در این نوع از تخت‌ها تنظیم ارتفاع تخت به وسیله اهرم دستی انجام می‌شود و برای انجام تغییر در ارتفاع تخت، فرد بیمار به مراقبی که توانایی جسمی مناسبی برای انجام این کار داشته باشد نیازمند خواهد بود. این نوع تخت برای افرادی که نیاز به تغییر مداوم ارتفاع تخت ندارند و تنهای وضعیت بالا و پایین تخت را تغییر می‌دهند، بسیار ایده آل است.

 

تخت بیمارستانی کاملا برقی

این نوع از تخت‌های بیمارستانی به بیمار و همراه او این امکان را می‌دهد که با فشردن کلیدهایی که بر روی کنترل کنار دستگاه وجود دارد، به تنظیم قسمت بالا و پایین و نیز ارتفاع تخت بیمار بپردازد. در این نوع تخت بیمارستانی نیاز به اعمال قدرت برای تغییر موقعیت با استفاده از اهرم‌های دستی وجود ندارد و از این جهت، استفاده از آن‌ها برای مراقبان بیمار و نیز خود وی بسیار آسان است. تخت بیمارستانی کاملا برقی نسبت به تخت‌های مکانیکی و تخت‌های نیمه برقی، دامنه حرکتی و حالت‌های قرار گیری بسیار گسترده‌تری دارد که کار نگهداری از بیمار و انجام امور روزانه وی را تسهیل می‌نماید. با توجه به این که این نوع تخت کاملا برقی است برای شرایط اضطراری مانند قطعی برق، باتری‌های پشتیبان برای این دستگاه در نظر گرفته شده است که هر گونه نگرانی در مورد کارایی آن را برطرف می‌نماید. همان طور که قابل پیش بینی است، هزینه خرید این تخت‌ها از انواع دیگر بالاتر است.

برخی از حالت‌هایی که توسط تخت‌های تمام برقی قابل اجرا است، در ادامه آورده شده است:

تخت دارای وضعیت ترندلنبرگ(زاویه الکلنگی):

وضعیتی است که بیمار به پشت و به صورت کاملا صاف دراز کشیده و تخت و تشک بیمار کج است؛ به صورتی که پاهای بیمار بین 15 تا 30 درجه بالاتر از سرش قرار گرفته است. مزیت این حالت برای بیمار، کمک به گردش خون وی است.

 وضعیت ترندلنبرگ معکوس:

در این حالت بیمار به صورت صاف به پشت دراز کشیده است به طوری که سرش 15 تا 30 درجه بالاتر از پاها قرار گرفته است؛ در این وضعیت فشار بیمار کاهش یافته و به تنفس وی کمک خواهد شد.

وضعیت صندلی Cardiac chair:

وضعیت صندلی در ابتدا برای کمک و تسریع بهبود افرادی که مورد جراحی قلب قرار گرفته‌اند و یا بیماری‌های تنفسی دارند ساخته شد. تحقیقات نشان داد که افراد پس از جراحی قلبی در صورتی که بخشی از روز را در حالت ایستاده قرار بگیرند، سریع‌تر بهبود می‌یابند؛ اما بایستی با کمترین میزان حرکت و به ملایمت در موقعیت ایستاده مد نظر قرار گیرند. در این حالت تنفس برای بیمار آسان‌تر شده و گردش خون وی بهبود می‌یابد. تخت بیمارستانی با قابلیت تبدیل به صندلی با کمترین حرکت و با سرعتی که توسط بیمار و یا مراقب وی تنظیم و کنترل می‌شود، از حالت صاف به حالت نشسته تغییر حالت می‌دهد. تخت‌های بیمارستانی با این قابلیت می‌توانند علاوه بر حالت تخت، حالت صندلی را نیز برای بیماران تامین کرده و می‌توانند بیمار را به موقعیت نشسته و ایستاده درآورند.

 

انواع تخت بیمارستانی از نظر امکان تغییر وضعیت

 • تخت بیمارستانی یک شکن

تخت‌هایی هستند که قسمت سر تخت قابلیت تنظیم و تغییر مکان داشته باشد.

 • تخت بیمارستانی دو شکن

در این نوع تخت‌ها، قسمت سر و قسمت پایین تخت را می‌توان با توجه به شرایط بیمار تنظیم نمود.

 • تخت بیمارستانی سه شکن

در این نوع تخت قسمت سر، وسط و پایین تخت به صورت مجزا قابلیت تنظیم شدن دارند. بعضی از تخت‌های سه شکن بیمارستانی دارای امکان تنظیم ارتفاع نیز هستند. این نوع تخت‌ها به دلیل قابلیت تغییر و کنترل بالا، برای نگهداری از بیمار در منزل، بسیار مناسب هستند.

 

برخی از نکات در انتخاب و تهیه تخت بیمارستانی:

 • وزن فردی که تخت را برای وی انتخاب می‌کنید را بدانید و بر اساس آن، تخت مورد نظر را انتخاب کنید.
 • درصورتی که تخت بیمارستانی را برای فرد مسنی استفاده می‌کنید، نیاز است که کنترل تخت به آسانی انجام شود. برخی مدل‌های تخت‌های بیمارستانی دارای کنترل از راه دور، دقیقا مشابه کنترل تلویزیون هستند.
 • تختی را انتخاب کنید که کنترل آن پس از تغییر وضعیت تخت همچنان در دسترس بیمار قرار داشته باشد.
 • در صورتی که تخت پیشنهادی فاقد تشک است، دقت نمایید که بایستی تشک منعطف و متناسب با تخت انتخاب شود.
 • تخت بیمارستانی مورد نظر بایستی دارای ضمانت پس از فروش برای مدت زمان قابل توجهی باشد.
 • اگر تخت بیمارستانی را برای دو سالمند به صورت همزمان انتخاب می‌کنید، بایستی توجه داشته باشید که هر سمت از تخت به صورت مستقل و مناسب قابل تنظیم باشد.
 • درصورتی که بیمار دارای مشکلات تنفسی و یا مشکلات گردش خون است، تخت بیمارستانی انتخابی بایستی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشد.
 • به ابعاد و اندازه تخت بیمارستانی توجه کنید و ملحفه متناسب با آن را تهیه نمایید.
 • اگر فرد مورد نظر دارای مشکلات گردش خون یا کمردرد مزمن است، می‌توانید از تخت‌های مدرن دارای امکان ماساژ و یا گرم‌کن استفاده نمایید.
 • دارا بودن قابلیت سرد کردن، گرم کردن، اسپیکر، بلوتوث و پله‌های مناسب کنار تخت برای وارد و خارج شدن، دارا بودن حفاظ‌های متحرک، میز‌های غذای کنار تخت و... نیز می‌تواند در زمان انتخاب تخت بیمارستانی،  مد نظر قرار گیرد.

انواع تخت‌های بیمارستانی و تخت بستری بیمار

 

لیست قیمت تخت بستری بیمار بیمارستانی خانگی

لیست قیمت انواع تخت‌ بستری بیمار بیمارستانی به صورت به روز در سایت توانی نو موجود است.تخت های بستری تنوع و انواع بسیار دارند که با توجه به کاربرد و شرایط بیمار و میزان هزینه مورد نظر، می‌توان بهتری انتخاب را از بین محصولات متنوع موجود در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو انتخاب نمود. در توانی نو انواع تخت‌های مکانیکی، نیمه برقی و برقی و تمامی تجهیزات جانبی تخت‌های بیمارستانی موجود است و به صورت آنلاین امکان تهیه این محصولات وجود دارد.

بر روی تخت بستری بیمار باید از تشک های مخصوص استفاده شود تا بیمار احساس راحتی بیشتری نمایند.این تشک ها در ضخامت های 5 و 10 سانتی متر هستند.در صورتی که بیمار مستعد زخم بستر است و نیاز به تشک مواج داشته باشد باید توجه داشته باشید که به صورت مستقیم نباید بر روی تخت خواب بیمار قرار دهید چرا که موجب آسیب به تشک مواج میگردد.برای استفاده از تشک مواج باید ابتدا تشک مخصوص تخت بیمار را بر روی تخت قرار دهید و سپس بر روی تشک مخصوص، تشک مواج را تعبیه نمایید.

فروش تخت بیمار

فروش تخت بستری بیمار بدون تشک روی تخت به طور معمول انجام میشود و باید تشکروی تخت را به طور جداگانه خریداری نمود.فروش اینترنتی تخت بیمار سریع ترین راه برای دستیابی به تخت مورد نظر با قابلیت های مطلوب شماست.

 

انواع تخت های بیمارستانی کدام اند؟

انواع تخت های بیمارستانی که در بازار و تجهیزات پزشکی توانی نو موجود است، شامل: تخت های بیمارستانی برقی سه شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع ،تخت برقی صندلی شو و انواع تخت مکانیکی یک، دو و سه شکن بیمارستانی، تخت معاینه، تخت پوست و زیبایی، تخت اطفال و نوزاد، کات نوزاد صندلی تخت خواب شو بیمارستانی و تخت cpr و غیره است.

کدام تخت بیمارستانی مناسب منزل است؟

بهترین تخت بیمارستانی برای منزل، تختی است که متناسب با نیاز بیمار باشد. تحمل وزن بیمار را داشته و متناسب با شرایط نگهداری از تخت برقی بیمارستانی و مکانیکی که انواع مختلفی استفاده شود. در این خصوص از مشاوران توانی نو نیز میتوانید کمک بگیرید.

 

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp