تخت بیمارستانی:قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی ارزان مستقیم از کارخانه

مرتب سازی :

خرید تخت بیمارستای در انواع تخت بیمار برقی سه شکن و چهار شکن و نیز تخت بیمارستانی مکانیکی یک شکن، تخت دوشکن و سه شکن بیمارستانی با قیمت ارزان از کارخانه تولید کننده در تجهیزات پزشکی توانی نو. تخت بستری بیمار  یک نوع تخت خواب بیمارستانی است که به منظور استراحت بیماران در بیمارستان ها و منازل استفاده می گردد. تخت بستری بیمار برای نگهداری بیماران، افراد کم توان حرکتی و افراد سالمند وسیله ای بسیار کاربردی است. دارا بودن محافظ های کنار تخت، تنظیم زاویه زیر سر، تنظیم زاویه قسمت پا و نیز تنظیم ارتفاع کلی تخت باعث راحتی بیشتر بیمار و نیز پرستاران می گردد.  

برای ارتباط با کارشناسان توانی نو با شماره 02155435728 تماس بگیرید

ویدئو نحوه کار تخت بیمارستانی برقی

تخت بیمارستانی برای منزل هم عموما برای بیمارانی که وابستگی به تخت دارند و به علت مزمن بودن بیماری یا در فرادی که عمل های کمر انجام داده اند و  وابسته به تخت بوده و نیاز به مراقبت در منزل دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید تخت بیمارستان و بستری خانگی

تخت بیمارستانی در انواع مختلف شامل تخت بیمارستان برقی، تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک، قیمت تخت بیمارستانی برای منزل، تخت یک شکن بیمارستانی، تخت تاشو بیمارستانی و تخت بیمارستانی مکانیکی با قیمت مناسب و ارزان در مدل های متنوع شامل تخت جراحی، تخت بستری نوزادان، تخت ماساژ، تخت معاینه تخت زایمان، تخت بیمارستانی CCU&ICU، برانکارد، ترالی بیمارستانی و زیبایی و.. در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو موجود است و امکان خرید اینترنتی تخت خواب بیمارستانی بستری بیمار با بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت فراهم شده است.

لیست قیمت تخت پزشکی و بیمارستانی مرتبا در وبسایت توانی نو به روزرسانی می گردد و می توانید لیست قیمت به روز انواع تخت بیمارستانی ساده و پیشرفته را در توانی نو مشاهده کنید.

همچنین امکان اجاره تخت بیمارستانی نیز در مجموعه توانی نو برای شهر تهران فراهم است. شما عزیزان می توانید در صورت تمایل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بنابراین برخی بیماران که به علت شکستگی ناحیه ای نیاز به استفاده کوتاه مدت از تخت بیمارستان را دارند، می توانند با اجاره تخت بیمارستانی از توانی نو نیاز خود را برطرف سازند. البته همانطور که اشاره ید، این امکان فعلا تنها برای شهر تهران فراهم شده است.

ضرورت استفاده از تخت بیمارستان

یکی از کلیدی ‌ترین تجهیزات که می ‌تواند زمینه ‌ساز بهبود و فراهم کننده احساس بهتری در بیماران شود، تخت بیمارستان است. این تخت ‌ها با طراحی خاص خود می ‌توانند با تغییر حالت در قسمت‌ های بالایی و پایینی، بیمار را در وضعیت مناسبی قرار دهند، عوارضی مانند زخم بستر و خستگی را کاهش داده و انجام روتین ‌های روزانه بیمار مانند غذا دادن و تعویض لباس را تسهیل نمایند.

تخت بیمارستان در انواع دستی یا مکانیکی، نیمه برقی و تمام برقی ساخته می ‌شود و تجهیزات جانبی متفاوتی به همراه آن‌ ها ارائه می ‌شود که افراد برای استفاده در منازل و یا بیمارستان ‌ها و کلینیک ‌ها با توجه به نیاز‌های خود، می ‌توانند بهترین گزینه را برای مصارف کوتاه مدت یا بلند مدت خود انتخاب نمایند.

برخی از مهم ترین وسایل و تجهیزات ویژه‌ ای که می توانید در توانی نو برای افرادی که دچار محدودیت حرکتی هستند و یا به دلیل بیماری مجبور به گذراندن ساعات زیادی از روز در رختخواب هستند، پیدا و تهیه کنید عبارتند از:

 • ویلچر
 • ویلچر برقی
 • بالابر بیمار
 • واکر
 • عصا
 • تجهیزات هتلینگ بیمارستانی 
 • تشک مواج
 • کمد کنار تخت بیمار

در این نوشتار انواع تخت بیمارستانی معرفی شده و به بیان ویژگی‌ ها و مشخصات تخت‌ های بیمارستانی می‌ پردازیم. پس از آشنایی با ویژگی ‌های مورد نظر و انتخاب نوع تخت بیمارستان با توجه به شرایط خودتان، می‌ توانید با بهره گیری از تنوع بالا و کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو، نسبت به خرید این محصول اقدام فرمایید. همچنین برای تهیه تجهیزات جانبی از خرید تشک مواج گرفته تا انواع ویلچر و واکر نیز می توانید از وبسایت توانی نو استفاده کنید.

فواید استفاده از تخت بیمارستان

 • تخت بیمارستان به دلیل امکان تغییر موقعیت، می ‌تواند در کاهش درد بیماران به خصوص دردهای ستون فقرات، دردهای آرتروزی و کاهش ورم پاها موثر باشد.
 • تخت ‌های بیمارستانی به دلیل امکان تغییر موقعیت بیمار بدون نیاز به جابجا کردن، برای نگهداری از بیمار نسبت به تخت ‌های معمولی راحت ‌تر هستند. امکان تماشایی تلویزیون، خوردن غذا، کارکردن با لپ تاپ و... با استفاده از تخت‌ بیمارستان وجود دارد.
 • تخت بیمارستانی برقی به بیمار امکان می ‌دهد که به صورت مستقل بتواند بسیاری از نیاز‌های خود را برآورده کند، با زاویه مناسب بنشیند و یا بخوابد و برای این کار نیازی به وجود همراه و مراقب نداشته باشد.
 • تخت بیمارستان به تعمیر و نگهداری، گریسکاری و چک کردن آب و پمپ هوا، نیازی ندارد.
 • امکان اضافه کردن امکانات جانبی مانند محل شارژ تلفن همراه و لپ تاپ و نصب دستگاه‌ های هشدار دهنده مانند دستگاه ‌های اعلان ساعت دارو بر روی این تخت ‌ها وجود دارد.

قیمت و خرید انواع تخت بیمارستانی خانگی

انواع تخت‌ بیمارستان از نظر تکنولوژی

تخت ‌های بیمارستان به عنوان یکی از اجزای حیاتی در محیط بیمارستانی، نقش بسیار مهمی در ارائه مراقبت به بیماران دارند. این تخت‌ ها با تکنولوژی های پیشرفته ‌ای طراحی و ساخته می ‌شوند تا بتوانند به بیماران امکانات و خدمات بهتری را ارائه دهند. در این بخش از راهنما، به بررسی انواع تخت‌ بیمارستان از نظر تکنولوژی می ‌پردازیم.

تخت بیمارستانی مکانیکی یا دستی

در این نوع تخت‌ های بیمارستانی از یک اهرم برای بالا و پایین بردن سر و پایه تخت و همچنین تغییر در ارتفاع تخت استفاده می ‌شود. این نوع تخت‌ بیمارستان، از نظر هزینه، ارزان‌ ترین و اقتصادی‌ ترین گزینه برای افرادی است که نیاز به جابجایی مکرر ندارند. اهرم دستی در این تجهیزات معمولا در پایین تخت قرار داده شده و فرد برای جابجا شدن نیاز به کمک شخصی دارد که از نظر جسمی‌ توانایی مناسبی برای تغییر وضعیت تخت به صورت دستی را داشته باشد.

به طور خلاصه این تخت ها ساده ترین تخت های بیمارستانی هستند. در این تخت ها ارتفاع و محل قرارگیری سر و پا را در تخت می بایست به صورت دستی و بوسیله اهرم تنظیم کرد.

تخت بیمارستانی نیمه برقی

در این دسته از تخت‌ ها، از یک موتور الکتریکی برای تغییر وضعیت بالا و پایین تخت استفاده می ‌شود. فرد بیمار و یا مراقب او به راحتی و با فشار دادن دکمه‌ ای با ریموت آویز که در در کنار تخت بیمارستان قرار داده شده است، می ‌تواند موقعیت قسمت بالا و پایین تخت را تغییر دهد. در این نوع از تخت‌ ها تنظیم ارتفاع تخت به وسیله اهرم دستی انجام می ‌شود و برای انجام تغییر در ارتفاع تخت، فرد بیمار به مراقبی که توانایی جسمی مناسبی برای انجام این کار داشته باشد نیازمند خواهد بود. این نوع تخت بیمارستانی برای افرادی که نیاز به تغییر مداوم ارتفاع تخت ندارند و تنها وضعیت بالا و پایین تخت را تغییر می ‌دهند، بسیار ایده آل است.

تخت بیمارستانی برقی

این نوع از تخت‌ های بیمارستانی، به بیمار و همراه او این امکان را می ‌دهند که با فشردن کلیدهایی که بر روی کنترل کنار دستگاه وجود دارد، به تنظیم قسمت بالا و پایین و نیز ارتفاع تخت بیمارستان بپردازند. در این نوع تخت بیمارستانی، نیاز به اعمال قدرت برای تغییر موقعیت با استفاده از اهرم ‌های دستی وجود ندارد و از این جهت، استفاده از آن‌ ها برای مراقبان بیمار و نیز خود بیمار بسیار آسان است. تخت بیمارستانی کاملا برقی، نسبت به تخت ‌های مکانیکی و تخت ‌های نیمه برقی، دامنه حرکتی و حالت‌ های قرار گیری بسیار گسترده ‌تری دارد که کار نگهداری از بیمار و انجام امور روزانه وی را تسهیل می ‌نماید.

با توجه به این که این نوع تخت بیمارستان کاملا برقی است، برای شرایط اضطراری مانند قطعی برق، باتری‌ های پشتیبان برای این دستگاه در نظر گرفته شده است که هر گونه نگرانی در مورد کارایی آن را برطرف می ‌نماید. همان طور که قابل پیش بینی است، هزینه خرید این تخت ‌ها از انواع دیگر بالاتر است.

معرفی تخت سه شکن برقی با تنظیم ارتفاع

 

فیلم فوق نحوه استفاده و حالت های تخت برقی بیمارستانی خانگی را آموزش و نمایش می دهد. اغلب تخت های بیمارستانی به همین شکل عمل می کنند. از مزیت های تخت بستری خانگی برقی می توان به ارائه بهتر مراقبت اشاره نمود و همانطور که در فیلم فوق ملاحظه فرمودید، برخلاف تخت های مکانیکی، به آسانی تمامی قسمت ها تنها با فشار دادن چند دکمه به صورت اتوماتیک تغییر زاویه داده و حرکت می کنند. شما می توانید برای خریدی مطمئن با مشاوران ما در مرکز تجهیزات پزشکی توانی نو تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

برخی از حالت‌ هایی که توسط تخت‌ بیمارستان تمام برقی قابل اجرا است، در ادامه آورده شده است:

وضعیت ترندلنبرگ (زاویه الاکلنگی)

وضعیتی است که بیمار به پشت و به صورت کاملا صاف دراز کشیده و تخت و تشک بیمار کج است؛ به صورتی که پاهای بیمار بین 15 تا 30 درجه بالاتر از سرش قرار گرفته است. مزیت این حالت برای بیمار، کمک به گردش خون وی است.

 وضعیت ترندلنبرگ معکوس

در این حالت تخت بیمارستان برقی] بیمار به صورت صاف به پشت دراز کشیده؛ به طوری که سرش 15 تا 30 درجه بالاتر از پاها قرار گرفته است. در این وضعیت فشار بیمار کاهش یافته و به تنفس وی کمک خواهد شد.

وضعیت صندلی Cardiac chair))

وضعیت صندلی در تخت بیمارستان، در ابتدا برای کمک و تسریع بهبود افرادی که مورد جراحی قلب قرار گرفته‌ اند و یا بیماری ‌های که مشکل تنفسی دارند ساخته شد. تحقیقات نشان داد که افراد پس از جراحی قلبی در صورتی که بخشی از روز را در حالت نشسته یا ایستاده قرار بگیرند، سریع ‌تر بهبود می‌ یابند؛ اما بایستی با کم ترین میزان حرکت و به ملایمت در موقعیت ایستاده مد نظر قرار بگیرند.

در این حالت تنفس برای بیمار آسان ‌تر شده و گردش خون وی بهبود می ‌یابد. تخت بیمارستانی با قابلیت تبدیل به صندلی با کم ترین حرکت و با سرعتی که توسط بیمار و یا مراقب وی تنظیم و کنترل می ‌شود، از حالت صاف به حالت نشسته تغییر حالت می ‌دهد. تخت ‌های بیمارستانی با این قابلیت می‌ توانند علاوه بر حالت تخت، حالت صندلی را نیز برای بیماران تامین کرده و می‌ توانند بیمار را به موقعیت نشسته و ایستاده درآورند.

انواع تخت بیمارستان از نظر امکان تغییر وضعیت

تخت یک شکن بیمارستانی

تخت‌ هایی هستند که در آن ها قسمت سر تخت قابلیت تنظیم و تغییر مکان داشته باشد.

تخت بیمارستانی دو شکن

در این نوع تخت ‌ها، قسمت سر و قسمت پایین تخت را می ‌توان با توجه به شرایط بیمار تنظیم نمود.

تخت بیمارستانی سه شکن

در این نوع تخت بیمارتان، قسمت سر، وسط و پایین تخت به صورت مجزا قابلیت تنظیم شدن دارند. بعضی از تخت‌ های سه شکن بیمارستانی دارای امکان تنظیم ارتفاع نیز هستند. این نوع تخت‌ ها به دلیل قابلیت تغییر و کنترل بالا، برای نگهداری از بیمار در منزل، بسیار مناسب هستند.

در نوع دارای تنظیم ارتفاع، میزان فاصله کلی تخت با زمین نیز قابل تنظیم است. به علت تنظیم زاویه قسمت های مختلف و تنظیم ارتفاع، بیمار در این تخت بیمارستانی، به راحتی حالت یا پوزیشن می گیرد و انتخاب بسیار مناسبی برای نگهداری بیمار در منزل است.

نکات قابل توجه هنگام خرید تخت بیمارستان

1) حتما به وزن بیمار و تحمل وزن تخت توجه کنید.

2) اگر قصد خرید تخت بیمارستان برقی را دارید، میزان قدرت موتور ها بسیار مهم است.

3) ناتوانی و بیماری شخص استفاده کننده و همچنین مدت زمان استفاده را مد نظر قرار دهید.

4) حتما زمان تحویل تخت بیمارستانی، در صورت برقی بودن، تمام دکمه های کنترل، ترمز چرخ ها، اتصالات بد ساید تخت (محافظ های کناری) را برسی کنید

5) سعی کنید قدرت موتورها را در زمان تحویل با نشستن یا دراز کشیدن شخصی بر روی آن امتحان کنید.

6) درصورتی که تخت بیمارستانی را برای فرد مسنی استفاده می‌ کنید، نیاز است که کنترل تخت به آسانی انجام شود. برخی مدل‌ های تخت‌ بیمارستان دارای کنترل از راه دور، دقیقا مشابه کنترل تلویزیون است.

7) تختی را انتخاب کنید که کنترل آن پس از تغییر وضعیت تخت همچنان در دسترس بیمار قرار داشته باشد.

8) در صورتی که تخت پیشنهادی فاقد تشک است، دقت نمایید که بایستی تشک منعطف و متناسب با تخت انتخاب شود.

9) تخت بیمارستانی مورد نظر بایستی دارای ضمانت پس از فروش برای مدت زمان قابل توجهی باشد.

10) اگر تخت بیمارستان را برای دو سالمند به صورت همزمان انتخاب می‌ کنید، بایستی توجه داشته باشید که هر سمت از تخت به صورت مستقل و مناسب قابل تنظیم باشد.

11) درصورتی که بیمار دارای مشکلات تنفسی و یا مشکلات گردش خون است، تخت بیمارستان انتخابی بایستی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع باشد.

12) به ابعاد و اندازه تخت بیمارستانی توجه کنید و ملحفه متناسب با آن را تهیه نمایید.

13) اگر فرد مورد نظر دارای مشکلات گردش خون یا کمردرد مزمن است، می ‌توانید از تخت ‌های مدرن دارای امکان ماساژ و یا گرم ‌کن استفاده نمایید.

14) دارا بودن قابلیت سرد کردن، گرم کردن، اسپیکر، بلوتوث و پله‌ های مناسب کنار تخت برای وارد و خارج شدن، دارا بودن حفاظ‌ های متحرک، میز‌های غذای کنار تخت و... نیز می ‌تواند در زمان انتخاب تخت بیمارستان،  مد نظر قرار بگیرد.

خرید انواع تخت بیمارستانی برقی با بهترین قیمت

نکات تکمیلی هنگام خرید تخت بیمارستانی

تخت بیمارستان خانگی همانند تخت زیبایی باید ویژگی‌ های خاصی داشته‌ باشد و از نظر فنی جهت جا به ‌جایی و استراحت بیماران مناسب باشد. اگر هنگام خرید تخت بیمارستانی دقت لازم را نداشته‌ باشید، ممکن‌است بیمار  و کادر‌ درمانی را به زحمت بیاندازید و بیمار تنواند مراقبت های لازم را با کیفیت مطلوب دریافت کند. بنابراین بهتر است که تخت بیمارستانی را خریداری کنید که:

 • گزینه ‌های تغییر وضعیت داشته ‌باشد.
 • مکانیزم ویژه ‌ای جهت جا به‌ جایی بیمار داشته ‌باشد.
 • ریل ‌های جانبی داشته ‌باشد.
 • از نظر وزن و حجم قابل ‌پوشش، درجه ‌بندی داشته‌ باشد.
 • محفظه ‌های نگهداری سایر تجهیزات درمانی را داشته ‌باشد.

در ادامه درباره برخی از ویژگی های یک تخت بیمارستان مطلوب، توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

دقت داشته باشید که بر روی تخت بستری بیمار باید از تشک های مخصوص استفاده شود تا بیمار احساس راحتی بیشتری نمایند. این تشک ها در ضخامت های 5 و 10 سانتی متر هستند. در صورتی که بیمار مستعد زخم بستر بوده و نیاز به تشک مواج داشته باشد، باید توجه داشته باشید که این تشک را به صورت مستقیم نباید بر روی تخت خواب بیمار قرار دهید چرا که موجب آسیب به تشک مواج می گردد. برای استفاده از تشک مواج باید ابتدا تشک مخصوص تخت بیمار را بر روی تخت قرار دهید و سپس بر روی تشک مخصوص، تشک مواج را تعبیه نمایید.

گزینه یا دکمه تغییر وضعیت تخت بیمارستان

تغییر وضعیت بیمار همواره یکی از دغدغه‌ های اصلی کادر ‌درمان است. در نمونه ‌های پیشرفته و امروزی تخت بیمارستانی، این ایراد کاملاً برطرف شده ‌است. برخی تخت‌ ها دارای سیستم‌ های مدرنی هستند که به ‌راحتی وضعیت بیمار را از حالتی به حالت دیگر تغییر می‌ دهند.

چنین فناوری ‌هایی در درجه‌ نخست وضعیت اولیه بیمار را تشخیص می‌ دهند و سپس آن را به حالت مورد نظر تبدیل می ‌کنند. طبیعی است که وجود چنین قابلیتی، قیمت تخت بیمارستان تا حدودی افزایش می دهد.

مکانیزم جا به ‌جایی

معمولاً جا به‌ جایی بیماران در تخت بیمارستانی مخصوصاً آن ‌هایی که وزن و حجم بیشتری دارند، سخت و گاهاً طاقت ‌فرسا است. چنین فعالیت‌ هایی، حجم زیادی از انرژی پرسنل بیمارستان را به خود اختصاص می ‌دهد.

وجود مکانیزم‌ هایی در تخت بیمارستان که در کوتاه ‌ترین زمان ممکن، قادر به جا به‌ جا کردن افراد باشد، باعث سهولت در انجام وظایف کادر درمانی و بهبود وضعیت بیمار می‌ شود. خرید تخت بیمارستانی مجهز و حرفه‌ ای که چنین مکانیزمی دارد، بسیار مطلوب و ایده‌ آل است.

ریل ‌های جانبی نگهدارنده (بد ساید)

تخت بیمارستانی که ریل ‌های جانبی قابل جا به‌ جایی داشته ‌باشد؛ از مجهزترین نمونه‌ ها به ‌حساب می‌ آید. حفاظت از سلامت بیماران، مهم‌ ترین کاری است که با خرید تخت بیمارستان مناسب باید از عهده آن برآیید. تخت ‌هایی که محافظ ندارند، مخصوصاً برای بیمارانی که عمل‌ های سختی داشته ‌اند، می توانند بسیار خطرناک باشند.

از طرفی اگر ریل‌ های جانبی قابل جداسازی و تغییر‌ حالت دادن نباشند، محدودیت ‌هایی را در جا به‌ جایی جانبی بیمار بین تخت‌ ها ایجاد می‌ کنند. بنابراین نمونه‌ های مدرن تخت بیمارستان ریل ‌های نگهدارنده و قابل ‌تغییر دارند و از این نظر فوق ‌العاده محسوب می ‌شوند.

درجه ‌بندی حجم و وزن

کادر ‌درمانی که با انواع تخت بیمارستان کار می ‌کنند، ترجیح می ‌دهند که از قابلیت نهایی تخت ‌ها آگاهی داشته ‌باشند. به‌ عنوان مثال زمانی ‌که ظرفیت تحمل وزن تخت بیمارستانی کم باشد، از قرارگیری بیماران سنگین ‌وزن روی آن جلوگیری می ‌کنند.

معمولاً قیمت تخت بیمارستان بر اساس قدرتی که در تحمل وزن بیماران دارد محاسبه می‌ شود. تخت ‌هایی با عملکرد بهتر دارای قیمت ‌های بیشتری هستند. وجود درجه‌ب ندی تخت ‌ها به افراد کمک می ‌کند که در تقسیم ‌بندی تجهیزات بهتر عمل کنند.

قابلیت نگهداری سایر تجهیزات

جدیدترین نمونه‌ های تخت بیمارستان، دارای قسمت ‌هایی هستند که به ذخیره ‌سازی سایر تجهیزات کمک می‌ کنند. مهم ‌ترین ابزاری که باید در دسترس کادر‌درمان قرار داشته‌ باشند، تجهیزاتی مانند IV، مخازن اکسیژن و غیره بهتر است که در نزدیک ‌ترین حالت ممکن به بیمار باشند.

خرید یک تخت بیمارستانی مجهز و حرفه ‌ای، سبب می ‌شود که کارایی پرسنل ‌درمانی بسیار بیشتر باشد. زیرا تمام ابزار و اقلام مورد ‌نیاز را در اختیار دارند. بنابراین بیمارستان ‌ها، کلینیک ‌ها و سایر مراکز‌درمانی تلاش می ‌کنند که بهترین انواع تخت بیمارستان با بیشترین امکانات را در اختیار بگیرند. در این راستا، استفاده از کمد کنار تخت بیمار هم می توانید بسیار مفید باشید.

لیست قیمت انواع تخت بیمارستانی و خرید با گارانتی

نکات مهم هنگام استفاده از تخت بیمارستانی

تخت بیمارستان یک وسیله حیاتی است که برای مراقبت از بیماران استفاده می شود. در ادامه، نکات مهمی را که باید در هنگام استفاده از تخت بیمارستان در نظر داشته باشید، توضیح می دهیم:

1. تنظیم ارتفاع

برای راحتی بیمار و کارکرد بهینه پرسنل درمانی، ارتفاع تخت بیمارستان باید به شکل صحیح تنظیم شود. بیمار باید بتواند به راحتی وارد و خارج شود و همچنین فرآیندهای درمانی نیز به خوبی انجام شوند.

2. استفاده از محافظ

برخی از تخت های بیمارستان دارای محافظ هستند که به جلوگیری از سقوط بیمار از تخت کمک می کنند. مطمئن شوید که این محافظ به درستی نصب شده و در هنگام استفاده از تخت، قفل شده باشد.

3. تثبیت بیمار

در صورت لزوم، بیمار باید به تخت بسته شود تا از سقوط و حرکت غیرمنظم او جلوگیری شود. استفاده از بندها و قفل ها برای تثبیت بیمار باید با دقت و به روش صحیح انجام شود.

4. نظافت و ضدعفونی

تخت بیمارستان باید به طور منظم تمیز و ضدعفونی شود. این شامل تمیز کردن سطوح و تعویض پوشش تخت می شود.

با رعایت این نکات، استفاده از تخت بیمارستان به طور ایمن و کارآمد انجام می شود و راحتی و ایمنی بیمار را تضمین می کند. همچنین، همیشه به دستورالعمل های واحد درمانی توجه کرده و در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام، با پرسنل مربوطه مشورت کنید.

فروش تخت بیمارستانی

فروش تخت بیمارستانی، به طور معمول بدون تشک روی تخت انجام می شود و لازم است تشک روی تخت را به طور جداگانه خریداری نمود. فروش اینترنتی تخت بیمار، سریع ترین راه برای دستیابی به تخت مورد نظر با قابلیت های مطلوب شماست. برای تهیه انواع تجهیزات پزشکی و زیبایی، از تخت بیمارستان گرفته تا ترالی زیبایی با بهترین قیمت می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی توانی نو اقدام کنید.

خرید تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی با قیمت ارزان

قیمت تخت بیمارستانی

تخت بیمارستان برقی یا تخت مکانیکی بستری، تجهیزاتی هستند که برای رفاه بیشتر حال بیماران طراحی شده و قیمت های متفاوتی دارند. در ادامه عوامل تاثیر گذار در قیمت و خرید تخت بیمارستانی را بررسی می کنیم.

قیمت انواع تخت بیمارستان بنابر قابلیت ها و امکاناتی و نیز کیفیت ساختی که دارند بسیار متفاوت است. معمولا  تخت های بیمارستانی و تخصصی از قیمت های بسیار بیشتری برخوردارند که شامل تخت هایی از قبیل تخت جراحی، تخت ریکاوری، تخت ژنیکولوژی، تخت icu, ccu، تخت زایمان ،تخت زیبایی و... می شود. قیمت تخت های بستری خانگی معمولی با توجه به متفاوت بود تمکن مالی افراد و سعی در براورده کردن نیاز تمام افراد جامعه، در قیمت های بسیار مناسب و ارزان تری نسبت به نمونه های بستری بیمارستانی در توانی نو ارائه می شود. این تخت ها نیز از لحاظ کیفیت و کارایی تمامی امکانات مورد نیاز را برای بیمار مهیا کرده و همراه با گارانتی های معتبر ارائه می شوند.

تخت بیمار خانگی در مدل های مکانیکی به علت سبک بودن نسبت به تخت های برقی و همچنین ارزان تر بودن، دارای طرفداران زیادی  است. از مزیت های تخت مکانیکی می توان به کاهش نگرانی در خصوص خرابی جک ها نیز اشاره نمود.

با توجه با این مطالب، می توان نتیجه گرفت که تولید کنندگان تخت بیمارستان سعی بر این دارند تا انواع تخت ها با قابلیت های مختلف را در قیمت های مناسبی تولید نمایند تا بتوانند جوابگوی نیازهای اغلب بیماران باشند.

سایر عوامل تاثیر گذار بر قیمت تخت بیمارستان

از دیگر عواملی که بر قیمت تخت بیمارستانی تاثیر گذار است، جنس کفی و کلگی های تخت است. البته لازم به ذکر است که نوع محافظ های تخت هم تاثیر بسزایی در قیمت تخت دارد. به طور معمول مناسب ترین نوع بد ساید برای استفاده خانگی ،بد ساید های آکاردئونی آهنی یا فلزی است. چرا که بد ساید های پروانه ای معمولا به علت داشتن فاصله بین دو قسمت محافظ، این نگرانی را به وجود می آورند که بیماران آژیته و بی قرار دچار سقوط از تخت شوند. همچنین برای بررسی قیمت و تهیه سایر تجهیزات پزشکی مرتبط، از قیمت تشک برقی گرفته تا دستگاه مانیتورینگ هم می توانید از وبسیات توانین نو استفاده کنید.

خرید اینترنتی تخت بیمارستانی تخت بیمارستان برقی و مکانیکی

توانی نو یک فروشگاه تجهیزات ‌پزشکی اینترنتی است که دارای انواع تخت ‌های بیمارستانی با قیمت ‌های مناسب و ارزان است. برای خرید می توانید به صورت  آنلاین کالای پزشکی مورد نظر خودتان مانند تخت بیمارستان را با اطمینان از گارانتی و کیفیت محصول خریداری نمایید. همچنین می توانید برای تهیه سایر تجهیزات پزشکی، از خرید برانکارد گرفته تا ونتیلاتور نیز از طریق وبسایت توانی نو اقدام کنید.

مزایای خرید تخت بیمارستان از توانی نو

خرید آنلاین تخت بیمارستان از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو دارای مزایای بسیاری است. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد:

راحتی و سهولت خرید

خرید آنلاین تخت بیمارستان از طریق فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو نیاز به حضور شخصی در مکان فیزیکی فروشگاه را ندارد. شما می ‌توانید از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید، تخت بیمارستان مورد نیاز خودتان را سفارش دهید. این امر به شما کمک می کند تا در زمان و هزینه ‌های مربوط به حمل و نقل صرفه جویی کنید.

تنوع محصولات و گستردگی انتخاب

فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو، مجموعه ‌ای از تخت های بیمارستان‌ در انواع مختلف را در اختیار شما قرار می‌ دهد. به این ترتیب شما می ‌توانید بین مدل ‌ها، اندازه‌ ها، امکانات و قیمت‌ های مختلف انتخاب کنید و تخت بیمارستانی را که با نیازهای شما بیشترین تطابق را دارد سفارش دهید.

اطمینان از کیفیت

فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو با ارائه محصولات با کیفیت و دارای استانداردهای بین ‌المللی، اطمینان م ی‌دهد که تخت بیمارستانی که شما سفارش می ‌دهید، با کیفیت و قابل اعتماد است. همچنین، شما می ‌توانید نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی را درباره محصولات مشابه بخوانید و در تصمیم ‌گیری خودتان به عنوان راهنما از آن ها استفاده کنید.

قیمت مناسب تخت بیمارستان

خرید آنلاین تخت بیمارستان از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو می تواند است باعث صرفه ‌جویی در هزینه های شما شود. این فروشگاه، تخت های بیمارستان‌ را با قیمت‌ های رقابتی ارائه می دهد. همچنین، شما می ‌توانید با مقایسه قیمت ‌ها و تخفیف‌ ها در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو، بهترین قیمت را برای خرید تخت بیمارستان انتخاب کنید.

خدمات پس از فروش

فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو خدمات پس از فروشی مانند تحویل سریع، گارانتی و خدمات پشتیبانی را به مشتریانش ارائه می ‌دهد. در صورتی که در استفاده از تخت بیمارستان مشکلی پیش آید یا نیاز به تعمیر داشته باشید، می ‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

در نتیجه، خرید آنلاین تخت بیمارستان از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو دارای مزایای فراوانی از جمله راحتی و سهولت خرید، گستردگی انتخاب، اطمینان از کیفیت، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش است. با استفاده از این روش، شما می ‌توانید به سرعت و به صورت آنلاین تخت بیمارستان مورد نیاز خودتان را تهیه کرده و از آن برای مراقبت و درمان بیماران استفاده کنید.

خرید انواع تخت‌های بیمارستانی و تخت بستری بیمار

سوالات متداول درباره تخت بیمارستان

انواع تخت های بیمارستانی کدام اند؟

انواع تخت های بیمارستانی که در بازار و فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو موجود است، شامل تخت های بیمارستانی برقی سه شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع ،تخت برقی صندلی شو و انواع تخت مکانیکی یک، دو و سه شکن بیمارستانی، تخت معاینه، تخت پوست و زیبایی، تخت اطفال و نوزاد، کات نوزاد، صندلی تخت خواب شو بیمارستانی و تخت CPR و غیره است.

کدام تخت بیمارستانی مناسب منزل است؟

بهترین تخت بیمارستان برای منزل، تختی است که متناسب با نیازهای بیمار بوده و به خوبی تحمل وزن بیمار را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید، از مشاوران توانی نو کمک بگیرید.

تخت بیمارستان ایده آل چه ویژگی ‌هایی دارد؟

تخت بیمارستان ایده آل دارای قابلیت تنظیم ارتفاع، سطح مناسب برای استراحت و خواب، پارچه‌ های ضد آب و ضد عفونی و قابل شستشو، ریل ‌های ایمنی برای جلوگیری از سقوط بیمار، و کنترل ‌های برقی مربوط به تغییر وضعیت تخت است.

قابلیت تنظیم ارتفاع در تخت بیمارستانی چه اهمیتی دارد؟

تنظیم ارتفاع تخت بیمارستان برای تطبیق با ارتفاعی که بهترین راحتی و دسترسی را برای بیمار فراهم می‌ کند، مهم است. همچنین، ارتفاع قابل تنظیم تخت بیمارستان به پرستاران کمک می ‌کند تا بیماران را با زحمت کم تری جا به جا کنند و از ایجاد ضربه و آسیب جلوگیری شود.

وجود کدام ویژگی ‌های ایمنی در تخت بیمارستان ضروری است؟

تخت بیمارستان معمولاً دارای ریل‌ های ایمنی است که جلوی سقوط بیمار را می ‌گیرند. همچنین، برخی تخت ‌های بیمارستان دارای قفل ‌های ایمنی هستند که جلوی حرکت غیرقابل انتظار تخت را می ‌گیرند و از بیماران و پرستاران در برابر آسیب جسمی محافظت می ‌کنند.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp