این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

سی پپ CPAP

دستگاه سی پپ و اتو سی پپ با قیمت ارزان و مناسب در مارک های برتر دنیادر تجهیزات پزشکی و تنفسی توانی نوموجود و قابل خریداری است،این دستگاه کمک تنفسی  که دستگاه سی پپ نامیده می شود وسیله ای حیاتی برای بیماران ریوی است .سی پپ معمولی و اتو سی پپ یا سی پپ اتوماتیک موجود هستند.قیمت سی پپ اتوماتیک از سی پپ معمولی به علت هوشمندی بیشتر و تطبیق سریع با الگوهای تنفسی بیمار کمی بیشتر است، تا کاربر دچار زجر تنفسی و تحمل سختی نشود.بهترین دستگاهای سی پپ که مورد تایید پزشکان برجسته ریه می باشند همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در توان نو موجود است .

 

دستگاه سی پپ cpap:قیمت و خرید بهترین دستگاه سی پپ cpap -01

کار دستگاه CPAP سی پپ

دستگاهCPAP فشار هوای مثبت ایجاد می کند که دارای خلوص اکسیژن 21 درصد یعنی دقیقاً میزان اکسیژن محیط را داراست و اگر بیمار نیاز به خلوص اکسیژن بیشتر از 21% دارد باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده استفاده کند.پس دستگاه سی پپ یک دستگاه اکسیژن ساز نمی باشد و صرفا جهت رفع وقفه های تنفسی یا آپنه کارایی دارد موتور دستگاه سی پپ هوا را از محیط گرفته و با فشاری که ما آن را تنظیم می‌کنیم در اختیار بیمار قرار می دهد. دستگاه سی پپ یک دستگاه ابتدایی با فشار مثبت برای رفع اختلالات تنفسی و اصلاح الگوی خواب در بیماران می باشد. در نتیجه دستگاه سی پپ و بر خلاف دستگاه بای پپ که دارای دو فشار مثبت و قابل تنظیم است فقط یک فشار در اختیار بیمار قرار می دهد.در واقع دستگاه سی پپ یک حالت یا مد تنفسی برای درمان بیماران است که در دستگاههای دیگر مانند ونتیلاتور و بای پپ نیز موجود می باشد و به علت عدم نیاز به هزینه اضافه برای خرید بای پپ  bipap و ونتیلاتور  بهترین گزینه خرید cpap است.

دستگاه سی پپ cpap:قیمت و خرید بهترین دستگاه سی پپ cpap-02

تفاوت دستگاه CPAP سی پپ معمولی با اتو سی پپ یا سی پپ اتوماتیک

دستگاه CPAP سی پپ معمولی و اتو سی پپ اهردو قابل تنظیم میزان فشار هوای خروجی متناسب با تجویز پزشک معالج ریه میباشند و تفاوت دستگاه سی پپ با دستگاه اتو سی پپ یا اتوماتیکدر این است که دستگاه سی پپ اتوماتیک یا اتو سی پپ دارای قابلیت تنظیم فشار هوای خودکار متناسب با نیاز کاربر در لحظه میباشند اما دستگاه سوپاپ معمولی صرفاً مطابق با تنظیمات داده شده عمل می کند دستگاه اتو سی پپ و سی پپ اردو دارای سنسور هایی میباشند که در هنگام دم و بازدم فشار را مطابق با نیاز بیمار هماهنگ می کنند.

نکات خرید دستگاه CPAP سی پپ

دستگاه CPAP سی پپ در برندهای مختلفی در بازار ارائه می شود که عملکرد آنها تقریباً به یک گونه است. و نکات قابل توجه برای خرید شامل:

1-میزان کیفیت ساخت :بررسی کشور سازنده

2-حساسیت سنسور ها برای تشخیص الگوی تنفسی

3-داشتن کارت حافظه برایر گرفتن دوره ای الگوی خواب برای پزشک ریه 

4- داشتن مرطوب کننده یا همودیفایر 

5-داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش 

توجه :تجهیزات پزشکی توان نو بزرگ ترین و معتبر ترین فروشگاه آنلاین با گارانتی و خدمات پس از فروش است و با کارشناسانی مجرب 24 ساعتهبه صورت حضوری،ویدئو و تلفنی آموزش و نصب محصولات را انجام می دهد.

دستگاه سی پپ CPAP لوون اشتاین

دستگاههای CPAP سی پپ لوون اشتاین یا واینمن در دو مدلSOMNO و Prisma  میباشند. دستگاههای سی پپ لوون اشتاین در هر دو مدل(Prisma -SOMNO ) دارای سی پپ و اتو سی پپ هستند. از مزیت های دستگاه سی پپ لوون اشتاین میتوان به کیفیت ساخت بسیار مطلوب حساسیت سنسور های بالا داشتن مرطوب کننده جهت بهبود وضعیت تنفسی ونیز داشتن کارت حافظه برای ثبت الگوهای خواب اشاره کرد. لازم به ذکر است که دستگاه سی پپ لوون اشتاین ساخت آلمان می باشد.فروش دستگاه های سی پپ لوون اشتاین در فروشگاه تجهیزات پزشکی توان نو با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه سی پپ CPAP رسمد

دستگاه CPAP سی پپ رسمد، از برندهای شناخته شده و پرفروش در بازار ایران می باشد. دستگاه های سی پپ و اتو سی پپ رسمد از کارایی مطلوب و سنسور های قدرتمندی برای تنظیم فشار متناسب با نیاز بیمار برخوردار است همچنین دستگاه های سی پپ رسمد دارای کارت حافظه و برخی دارای مرطوب کننده میباشند. کشور مبدا دستگاه سی پپ رسمد استرالیا است.انواع دستگاه های سی پپ رسمد با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش شرکتی در فروشگاه تجهیزات پزشکی توان نو موجود است.

دستگاه سی پپ cpap:قیمت و خرید بهترین دستگاه سی پپ cpap-03

دستگاه سی پپ cpap:قیمت و خرید بهترین دستگاه سی پپ cpap

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت دیگر کمتر افرادی هستند که از خرید اینترنتی استفاده نکنند.خرید انواع دستگاه سی پپ CPAP در فروشگاه تجهیزات پزشکی توان نو  با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ،ارائه آموزش دستگاه به افراد در تمامی نقاط ایران نگرانی عدم دسترسی مردم به دستگاه های مرغوب تنفسی سی پپ را برطرف کرده است. شما میتوانید برای خرید دستگاه سی پپ با اطمینان  از محصولات زیر سفارش دهید و خریداری کنید.

مشاهده بیشتر