این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

واترجت دندان

انواع واترجت های دندانی باکیفیت در برند های برتر مانند واتراسپلش،اورال بی و...با قیمت ارزان و مناسب در دسترس قرار دارد.واترجت وسیله ایست که آب را با فشاربه سمت دندان ها و لثه ها هدایت میکندو باعث جرمگیری می شود.واترجت دندان بیشتر برای افرادی که دارای اورتدنسی،ایمپلنت،روکش،دندان مصنوعی و یا پروتز های اورتودنسی میباشند کاربرد دارد.گند زذایی که از طریق این وسیله انجام میشود از ویژگی های منحصر به فردی است که دارد.

از بین بردن جرم اطراف ایمپلنت ها به وسله واترجت سبب می شود تا از عفونت و التهاب لثه و در نتیجه تخریب و سست شدن ایمپلنت جلوگیری شود هر چند که ایمپلنت ها از مواد ضد پوسیدگی ساخته شده اند.واترجت های دندان در دونوع بی سیم یا پرتابل و باسیم موجود می باشند.ظرفیت مخزن آب در مدل های مختلف متفاوت است.طول عمر این دستگاه بالا بوده و دارای مخاطبان زیادی است.

فیلم نحوه استفاده از واترجت دندان یا آبفشان دندان

 

<

 

عملکرد واترجت دندان

عدم پاکسازی دندان‌ها و فواصل بین آنها، سبب تسریع فرایند تخریب دندان‌ها خواهد شد. مسواک زدن تنها قابلیت این را دارد که 45 تا 50 درصد از جرم و آلودگی دندان‌ها از بین ببرد و استفاده از نخ دندان به بهبود پاکسازی دندان‌های کمک خواهد کرد.

اما برای افرادی که تمایلی به استفاده از نخ دندان ندارند، خرید دستگاه واتر جت توصیه می‌شود. این دستگاه به گونه‌ای طراحی‌شده است که آب را با فشار بالا تولید می‌کند. بنابراین شستشوی قسمت هایی از دهان که دسترسی به آن آسان نیست، با استفاده از واترجت فراهم می‌شود.همانگونه که در ویدئو بالا دیدید.

مزایای استفاده از دستگاه واترجت دندان

عدم آسیب به لثه

استفاده از نخ دندان، امکان آسیب به لثه را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. در حالی که با استفاده از دستگاه واترجت، افراد با لثه‌های حساس نیز قابلیت این را خواهند داشت که دندان‌های خود را از هرگونه جرم پاکسازی کنند.

قدرت پاکسازی

قدرت پاکسازی بالا از دیگر مزایای دستگاه واترجت دندان است. در واقع این دستگاه که توسط بسیاری از دندان‌پزشکان متخصص مورد تایید قرار گرفته است، قدرت پاکسازی بالای 90 درصد را داراست. با وجود چنین قدرتی، پوسیدگی دندان‌ها دیگر کابوسی برای شما نخواهد بود.

پاکسازی دندان‌ها در مدت زمان کوتاه

پاکسازی دندان‌ها تنها در مدت یک دقیقه انجام خواهد شد. این مزیت سبب شده است که افراد بسیاری به خرید دستگاه واترجت روی آورند. همچنین این دستگاه سه حالت پیش فرض برای تمیز کردن دندان‌ها دارد و کاربر می‌تواند با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کند.

به‌کارگیری دهان‌شویه

این امکان وجود دارد که مخزن دستگاه واترجت را به وسیله دهان‌شویه پر کرد و پاکسازی دندان‌ها را با استفاده از دهان‌شویه را با بازدهی بیشتر انجام داد.

بنابراین دستگاه واتر جت جایگزین بسیار خوبی برای نخ دندان خواهد بود. حفظ سلامت دندان‌ها و پیشگیری از پوسیدگی آنها با استفاده از این دستگاه میسر خواهد شد. چنانچه به سلامت دهان و دندان خود اهمیت می دهید، دستگاه واترجت گزینه ای فوق العاده برای شما خواهد بود.  

مشاهده بیشتر