این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

ویلچر برقی

انواع ویلچربرقی در مدل های مختلف با قیمتی ارزان و مناسب در برند های معتبر مانند :فراتک ،کامفورت،زنیت مد ،در توان نو موجود است.ویلچر برقی وسیله ای راحت برای جابجایی و استقلال بیشتر ،معلولین و افرادی که مشکل حرکتی دارند مناسب است. حتما باید در هنگام خرید ویلچر برقی به نکاتی مانند: اندازه چرخ ها، میزان سرعت، میزان نگهداری شارژ باتری ونیز راحتی صندلی و قرار داشتن کنترل های حرکتی در جای مناسب آن توجه کرد.

 تفاوت ویلچر دستی با ویلچر برقی

در ویلچرهای برقی از تکنولوژی بالاتری نسبت به ویلچر های دستی استفاده می‌شود و از همان زمان خرید، جهت تأمین نیرو برای حرکت ویلچر از یک باتری استفاده می‌شود. این نوع ویلچرها به‌خاطر داشتن موتور و منبع تأمین برق و دستگاه‌های کنترل، سنگین‌تر هستند و برای هدایت بهتر کلیدهای کنترل سرعت و تغییر جهت به آن‌ها اضافه شده است. ویلچرهای برقی هم انواع مختلفی دارند و متناسب با نوع معلولیت حتی می‌توانند از سر یا حتی چانه افراد برای ناوبری و کنترل استفاده کنند. صندلی و بعضی از قسمت‌های ویلچرهای برقی مدرن قابلیت حرکت دادن به سمت بالا و پائین، یا خم  و راست شدن به پشت و جلو داشته و به‌عنوان یک ماشین قابل تنظیم، توانایی فرد معلول را تا حد زیادی افزایش می‌دهند. کارشناسان به افرادی که به‌طور دائم در حال حرکت بین مسیرهای مختلف هستند، استفاده از ویلچر برقی را توصیه می‌کنند. برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه ویلچر دستی برای شما بهتر است یا ویلچر برقی، لازم است که توانائی‌ها و میزان انرژی خود را بشناسید و متناسب با فعالیت‌های روزمره خود، بهترین انتخاب را انجام دهید. با توجه به اینکه برای برخی از افراد ویلچر وسیله کمک‌درمانی است،بهتر است ویلچر برقی را از مراکز معتبری مانند توان نو خریداری کنید.

قیمت و خرید ویلچر برقی ارزان 01

قیمت وخرید بهترین ویلچر برقی ارزان ایرانی و خارجی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، و دردسرهای رفت و آمد و همچنین دوری مسیر برای خیلی از افراد که در شهرستان‌ها و مناطق دور زندگی میکنند و نیاز به وسیله های کمک حرکتی و توانبخشی مانند :ویلچربرقی و دیگر تجهیزات پزشکی دارند، اغلب با خرید اینترنتی ویلچر برقی ، ودیگر تجهیزات پزشکی از، فروشگاه تجهیزات پزشکی توان نو این نیاز را رفع و با خیالی آسودهاز کیفیت و قیمت آن را درب نزل تحویل میگیرند.

 بهترین ویلچر برقی های سال 2020

مشاهده بیشتر