این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

تب سنج دیجیتال،دماسنج یا ترمومتر

خرید تب سنج دیجیتال یا ترموتر که از جدیدترین دماسنج ها می باشند برای منزل بسیار مفید است که در مراکز درمانی به علت دقت و سرعت بالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه دیگر مانند سابق، دماسنج‌های جیوه‌ای توصیه نمی‌­شود، چرا که ممکن است بشکند و جیوه یآنها تبخیر و استنشاق گردد که بسیار برسلامتی تاثی گذار است. این دماسنج‌ها برای ثبت دمای بدن از سنسورهای حرارتی الکترونیکی استفاده می‌کنند. آنها را می‌توان در مقعد (مقعدی)، دهان (دهانی) یا زیربغل (زیربغلی) استفاده کرد. دماسنج زیربغلی، دارای حداقل دقت سه می‌باشد.هنگام انتخاب دماسنج، این گزینه‌ها را مد‌نظر قرار دهید:

1- تب سنج های دیجیتال دیجیتالی گوش (پرده گوش): این دماسنج‌ها از یک اشعه مادون قرمز برای اندازه‌گیری دمای داخل کانال گوش استفاده می‌کنند. به یاد داشته باشید که جرم‌­های موجود در داخل گوش یا کانال کوچک و خمیده گوش، می‌تواند در دقت دمای دماسنج گوشی نقش داشته باشد.

2- تب سنج های دیجیتال شریان گیجگاه: این دماسنجها برای اندازه‌گیری دمای شریان گیجگاهی در پیشانی، از مادون قرمز استفاده می‌کنند. این نوع دماسنج را می‌توان حتی زمانیکه کودک در خواب است، استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله زیر را بخوانید:

راهنمای خرید انواع دماسنج و تب‌ سنج یا ترمومتر و روش‌های اندازه‌گیری دمای بدن!

مشاهده بیشتر
% حراج 5 دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال  بیورر HM16

دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال بیورر HM16

  • 264,000تومان
  • 250,000 تومان