بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

چارت تک برگ

% -119
  • 105,000 تومان
  • 230,000 تومان
مشاهده و خرید محصول

تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

 

خرید تجهیزات هتلینگ بیمارستانی در انواع مختلف با قیمت ارزان و مناسب در مجموعه تجهیزات پزشکی توانی نو امکان پذیر است. هتلینگ بیمارستانی به کلیه خدمات و تجهیزات رفاهی و خدماتی گفته می‌ شود که برای آسایش و احساس آرامش و راحتی و رسیدگی بهتر و باکیفیت ‌تر به بیمار به کار برده می‌ شوند.

بیمارانی که برای روند بهبود بیماری و قرار گرفتن تحت مراقبت پزشکی در بیمارستان بستری می ‌شوند، زمانی را در بیمارستان سپری می‌ کنند که در واقع می ‌توان آن را تا حدودی به اقامت در یک هتل تشبیه کرد. به همین دلیل ارائه‌ خدمات با کیفیت به بیمار بسیار حائز اهمیت است.

علاوه بر اهتمام پرسنل بیمارستان، استفاده از تجهیزات هتلینگ بیمارستانی نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. این امکانات، ارتباط مستقیمی با میزان رضایت مندی بیماران مراجعه کننده به بیمارستان داشته و می ‌توانند تا حدودی تعیین کننده‌ کیفیت و رتبه‌ بیمارستان باشد.

امکانات هتلینگ بیمارستانی چیست؟

امکانات هتلینگ بیمارستانی م ی‌تواند شامل انواع تجهیزات مورد نیاز برای رسیدگی به بیمار در محل بستری باشد. تجهیزاتی مانند انواع صندلی خون گیری، تخت ‌های بیمارستانی با امکانات متنوع، انواع ترالی، چراغ ‌های پایه‌ دار، پایه و هلدر سرم، میزهای غذادهی بیمار، پاراوان‌ های بمارستانی، جالگنی، پله ‌های کنار تخت، کمد نگهداری دارو، نگاتسکوپ، کات نوزاد، میز کنار تختی، ویلچر، بالابر بیمار و سایر تجهیزات مورد نیاز برای رسیدگی فوری و مناسب بیمار از جمله امکانات هتلینگ بیمارستان محسوب می‌ شوند.

وجود چنین تجهیزاتی نزدیک محل استقرار بیمار می ‌تواند سرعت رسیدگی به بیمار را افزایش داده و به بیمار نیز برای انجام کارهای خودش کمک کند. در این راهنما قصد داریم برخی از این اقلام هتلینگ بیمارستانی را معرفی کنیم. این تجهیزات عموما در انواع پرکاربرد و باکیفیت بالا در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی ‌نو ارائه می ‌شوند.

صندلی خونگیری در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستان

صندلی خونگیری در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستان

یکی از اقلام مورد نیاز در آزمایشگاه ‌ها در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی، صندلی خونگیری است. این وسیله از آنجایی حائز اهمیت است که باید فضای مناسب و راحتی برای بیمار فراهم کند تا بتوان عمل خونگیری را به نحو صحیحی انجام داد. معمولا این صندلی‌ ها دو تکیه‌ گاه دارند تا بتوان از هر دو دست بیمار خون گیری نمود. همچنین باید فضای کافی برای قراردادن دست نمونه گیر نیز وجود داشته باشد. رویه‌ صندلی و تکیه‌گاه‌ ها باید به اندازه کافی نرم باشد تا بیمار و نمونه گیر احساس راحتی کنند. همچنین بهتر است صندلی قابلیت تختخواب شو داشته باشد تا درصورتی که بیمار دچار افت فشار شد بتواند روی آن استراحت کند. همچنین جنس صندلی باید قابل شستشو باشد تا بصورت مرتب تمیز شود.

انواع ترالی بیمارستانی

ترالی یکی از پرکاربردترین تجهیزات هتلینگ بیمارستانی مورد استفاده است که برای قراردادن و انتقال تجهیزات اتاق عمل مورد استفاده قرار می‌ گیرد. حالت انحنای این ترالی برای امکان دسترسی مناسب کاربر طراحی شده است. جنس این ترالی‌ ها باید مرغوب، مقاوم و قابل شست ‌و شو بوده و چرخ‌ های ترمزدار داشته باشند.

ترالی پانسمان از جمله لوازم هتلینگ بیمارستانی پرکاربرد است. از این ترالی م ی‌توان برای نگهداری و جابجایی وسایل پرکاربرد و پانسمانی استفاده نمود. این ترالی ‌ها چند طبقه بوده و معمولا دارای یک یا چند کشو برای نگهداری لوازم پانسمان هستند. ابعاد این ترالی ‌ها کوچک است و دارای پایه ‌های چرخ ‌دار هستند. قابل شستشو بودن بدنه، روان بودن چرخ ‌ها و دارا بودن ترمز چرخ از جمله ویژگی ‌های مهم این ترالی‌ هاست.

ترالی اورژانس از دسته ترالی ‌های بسیار ضروری در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی است. این ترالی دارای چندین کشوی قفل ‌دار برای نگهداری تجهیزات ضروری است. علاوه بر آن فضاهایی برای نگهداری اقلام اورژانس مانند کپسول اکسیژن، سرم‌ ها و دستگاه شوک الکتریکی هم تعبیه شده است. همچنین این ترالی ‌ها دارای پریز و دوشاخه برای اتصال مستقیم به شبکه‌ برق هستند. به دلیل وزن بالای تجهیزاتی که توسط این ترالی‌ ها جابجا می ‌شوند، کیفیت چرخ ‌ها و بی صدا بودن آن‌ ها بسیار حائز اهمیت است.

ترالی ‌های EKG در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

ترالی ‌های EKG در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

این ترالی، از جمله تجهیزات هتلینگ بیمارستانی مورد نیاز در بخش‌ های اورژانس برای مراقبت از بیمار است. این ترالی ‌ها برای نگهداری دستگاه EKG مورد استفاده قرار می ‌گیرند. از ویژگی‌ های این تجهیزات هتلینگ بیمارستانی رویه‌ از جنس ABS است تا هیچگونه نویزی بر روی دستگاه ایجاد نشود.

از آنجاییکه این ترالی‌ ها برای نگهداری و بخصوص جابجایی تجهیزات گران قیمت بیمارستانی مورد استفاده قرار می‌گ یرند، کیفیت و طراحی آن ‌ها بسیار حائز اهمیت است. این ترالی ‌ها معمولاً لبه ‌های نگهدارنده و چرخ ‌های محکم داشته و پریز اتصال برق نیز دارند.

از انواع دیگر ترالی ‌های متداول مورد استفاده در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی می ‌تون به ترالی ‌های دو طبقه برای حمل غذا و ظروف کثیف، ترالی حمل دارو و ترالی حمل لباس برای جمع آوری لباس ‌ها، روتختی ‌ها و روبالشی‌ های آلوده بدون نیاز به خم شدن یا تماس آن‌ ها با محیط اطراف اشاره کرد. این ترالی‌ های ساده نیز باید همگی قابل شستشو و چرخ‌ دار باشند. این تجهیزات در هتلینگ بیمارستانی بسیار مورد نیازند چون جابه‌ جایی نیازهای بیمار از طریق این تجهیزات صورت می ‌گیرد. جالگنی نیز از انواع متداول ترالی ‌های بیمارستانی است. این ترالی ‌ها قابل شست ‌و شو، سبک و چرخ ‌دار هستند.

ترالی حمل پرونده نیز از جمله ترالی ‌های بسیار پرکاربرد در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی است. با استفاده از این ترالی ها می‌ توان به راحتی پرونده ‌های پزشکی بیماران را نگهداری و جابجا کرد. عموما این ترالی‌ ها می‌ توانند دارای سطح بالایی و کشو باشند تا بتوان برخی دیگر از تجهیزات مورد نیاز در بخش را به وسیله‌ آن ها حمل کرد. همچنین این ترالی‌ ها دارای قفل محافظند تا افراد متفرقه امکان دسترسی به پرونده‌ های بیماران را نداشته باشند.

چراغ معاینه در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستان

چراغ‌ های معاینه چراغ ‌های پایه ‌دار و متحرکی هستند که از آن‌ ها برای بخش‌ های جراحی و معاینه دقیق بیماران استفاده می ‌شود. پایه ‌های چراغ‌ ها در ارتفاع ‌های مختلف قابل تنظیم بوده و در جهت‌ های مختلف می ‌توان آن ها را حرکت داد. انواع لامپ‌ ها را می‌توان در این چراغ ‌ها نصب نمود. نور این چراغ‌ ها نیز قابل تنظیم است و می ‌توان تمرکز یا پرتاب نور را در آن ‌ها تنظیم نمود. از آنجا که کلیه تجهیزات مورد استفاده در بخش‌ه ای بیمارستانی باید بصورت مداوم ضدعفونی شوند، لازم است این دسته از تجهیزات هتلینگ بیمارستان از مواد قابل شستشو مانند استیل ضد زنگ تهیه شوند.

پایه سرم در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

پایه سرم در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

پایه سرم یکی از تجهیزات اساسی و ضروری در بیمارستان ‌ها و از بخش‌ های مهم هتلینگ بیمارستانی است. این پایه ‌ها برای نگهداری سرم و تجهیزات مرتبط به طور معمول به ترالی ‌ها چسبانده شده یا به صورت مستقل طراحی می‌ شوند. برای حرکت آسان ‌تر، پایه ‌های سرم معمولاً به چرخ‌ هایی مجهز می ‌شوند.

این پایه‌ ها ارتفاع قابل تنظیم دارند تا بتوانند با نیازهای بیمار متناسب شوند. همچنین، برخی از پایه‌ های سرم دارای قفل ‌هایی هستند که به کمک آن ها می‌ توان ارتفاع مورد نظر را تثبیت کرد.

پایه‌ های سرم به عنوان بخشی از تجهیزات هتلینگ بیمارستانی مد نظر قرار گرفته و در اماکنی مانند اتاق‌ های بستری، بخش ‌های اورژانس، بخش‌ های عملیاتی و سایر بخش‌ های بیمارستان استفاده می ‌شوند. از این تجهیزات برای انتقال سریع و ایمن مایعات به بیماران و نگهداری سرم‌ ها، داروها و تجهیزات دیگر استفاده می ‌شود.

پاراوان بیمارستانی

پاراوان ‌ها تجهیزات با اهمیتی در بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی هستند که با استفاده از آن ‌ها م ی‌توان فضاها را بطور موقت تقسیم نمود. این پاراوان ‌ها تاشو هستند و جنس بدنه و پرده ‌ها در این دسته از تجهیزات هتلینگ بیمارستانی باید باکیفیت باشد. به دلیل جابجایی مداوم بخش‌ های مختلف این تجهیزات، لازم است که از مواد سبک ساخته شده و به دلیل نیاز به شستشو و ضدعفونی کردن مداوم، باید ضد‌آب و آنتی باکتریال باشند. در برخی موارد نیز داشتن چرخ زیر پایه‌ ها می‌ تواند به جابجایی مناسب آن‌ ها کمک کند.

پله کنار تختی در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

پله ‌های کنار تختی نیز از انواع تجهیزات هتلینگ بیمارستانی مورد نیاز در بخش‌ های مختلف بیمارستان و طبی هستند. این پله ‌ها بسیار مقاوم و سبک و با تحمل وزن بالا ساخته می‌ شوند. این پله‌ ها در انواع تک پله و چند پله مناسب ارتفاع‌ های مختلف برای کودکان و بزرگسالان ساخته می ‌شوند.

کات نوزاد در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستان

کات نوزاد در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستان

کات نوزاد از انواع ترالی لگن ‌دار باکیفیت و مقاومت بسیار بالاست. لگن نگهداری نوزاد نیز بصورت ارگونومیک طراحی شده است تا کودک در آن به شیوه‌ مناسبی قرار بگیرد. معمولاً فضای اضافی و گاهی کمد نیز در این ترالی‌ ها برای نگهداری وسایل نوزاد و همراه تعبیه می ‌شود. به دلیل اینکه نوزادان با این تجهیزات سر و کار دارند، کیفیت و مقاومت این ترالی ‌ها در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی بسیار حائز اهمیت است تا امنیت نوزادان تضمین شود و همراه و پرستاران با خیال آسوده آن‌ ها را جابجا کنند.

کمد اقلام مصرفی و دارو

کمدهای نگهداری هم در دسته تجهیزات هتلینگ بیمارستانی قرار گرفته و معمولاً از جنس فلز با درب های شیشه ‌ای قفل ‌دار ساخته می‌ شوند. این کمد ها برای نگهداری کلیه اقلام پرمصرف مانند داروهایی که نیاز به نگهداری در محیط سرد ندارند، وسایل پانسمان و ابزار متداول در بیمارستان‌ ها، درمانگاه ‌ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

نگاتسکوپ در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

نگاتسکوپ وسیله‌ ای است که برای مشاهده و بررسی عکس‌ های رادیولوژی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. از آنجا که فیلم ‌های رادیولوژی در طیف ‌های نوری پیچیده قابل تشخیص نیستند، از این ابزار در میان تجهیزات هتلینگ بیمارستانی برای فراهم کردن نور یکنواخت و مشاهده‌ بهتر این عکس ‌ها استفاده می ‌شود.

میز غذادهی بیمار

میزهای غذادهی از انواع میزهای متحرک هستند. این میزها علاوه بر جابجایی در جهات مختلف باید قابلیت تنظیم ارتفاع را هم داشته باشند تا متناسب با قد بیمار تنظیم شوند. همچنین چرخ‌ های این میزها باید قابلیت قفل شوندگی داشته باشند تا هنگام غذا خوردن بیمار از جای خود جابجا نشود. کیفیت این میزها از آنجا که مستقیم با بیمار در ارتباطند بسیار حائز اهمیت است و از جمله ارقام هتلینگ بیمارستانی مهم و پرکاربرد به شمار می‌ روند.

تخت ‌های بیمارستانی

تخت بیمارستانی از جمله ارقام هتلینگ بیمارستان بسیار با ‌اهمیت هستند. قابلیت ‌های تخت ‌های بیمارستانی می‌ توانند راحتی بیماران را تضمین کنند. جنس مناسب تخت‌ ها، قابلیت‌ های حرکتی و نوع حرکت آن ‌ها در راحتی بیمار بسیار مؤثر است و می‌ تواند آسایش بیمار را تضمین نند.

با استفاده از هولدر ارتوپدی می‌ توان یک تخت ساده را به تختی با کارایی بالا برای کارهای ارتوپدی تبدیل کرد. در مراکزی که تخت ‌های پیشرفته ارتوپدی وجود ندارد، می ‌توان از این هولدرها برای بهبود کارایی تخت ‌های فعلی استفاده نمود.

قیمت تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

قیمت تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

می توانید قیمت به روز رسانی شده تجهیزات هتلینگ بیمارستانی را در همین صفحه مشاهده کنید. امکان مقایسه قیمت ها و ویژگی های انواع تجهیزات هتلینگ بیمارستان در همین صفحه از وبسایت فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو برای شما فراهم شده است.

خرید تجهیزات هتلینگ بیمارستانی و خانگی با کیفیت و ارزان

امکاناتی که یک بیمارستان برای بیماران خود فراهم می ‌کند باید مانند امکانات یک هتل، باکیفیت و کامل بوده و آرامش را در زمان اقامت بیمار در بیمارستان برای او فراهم کند. استفاده از تجهیزات هتلینگ بیمارستان باکیفیت و کامل در بیمارستان‌ ها و یا محل نگهداری از بیمار در خانه می ‌تواند به پرسنل بیمارستان و پرستاران کمک کند اقامت راحتی را برای بیماران فراهم کنند. ارائه‌ خدمات باکیفیت می ‌تواند منجربه افزایش رضایت مراجعین و ارتقای رتبه‌ بیمارستان شود. فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی ‌نو ارائه دهندهی انواع امکانات هتلینگ بیمارستانی باکیفیت بالاست.

امکان خرید تجهیزات و وسایل هتلینگ بیمارستانی با کیفیت و با قیمت ارزان در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو موجود می باشد. توانی نو این امکان را به فراهم کرده تا به آسانی و با خیالی آسوده بتوانید بهترین کالا را با بالاترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت خریداری نمایید. فروشگاه تجهیزات پزشکی اینترنتی توانی نو با ارسال سریع در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما مشتریان محترم را به دست تان خواهد رساند.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp