بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

هتلینگ بیمارستانی

خرید و فروش تجهیزات هتلینگ بیمارستانی در انواع مختلف با قیمت ارزان و مناسب در توانی نو  موجود میباشد. هتلینگ بیمارستانی به کلیه خدمات و تجهیزات رفاهی و خدماتی گفته می‌شود که برای آسایش و احساس آرامش و راحتی و رسیدگی بهتر و باکیفیت‌تر به بیمار به کار برده می‌شوند.

بیمارانی که برای روند بهبود بیماری و قرار گرفتن تحت مراقبت پزشکی در بیمارستان بستری می‌شوند، زمانی را در بیمارستان سپری می‌کنند که درواقع می‌توان آن را تا حدودی به اقامت در یک هتل تشبیه کرد. به همین دلیل ارائه‌ی خدمات باکیفیت به بیمار بسیار حائز اهمیت است.

علاوه بر اهتمام پرسنل بیمارستان، استفاده از تجهیزات هتلینگ نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. این امکانات ارتباط مستقیمی با میزان رضایتمندی بیماران مراجعه کننده به بیمارستان دارد و می‌تواند تا حدودی تعیین کننده‌ی کیفیت و رتبه‌ی بیمارستان باشد.

هتلینگ بیمارستان‌ها

 

امکانات هتلینگ چیست؟

امکانات هتلینگ بیمارستانی می‌تواند شامل انواع تجهیزات مورد نیاز برای رسیدگی به بیمار در محل بستری باشد. تجهیزاتی مانند انواع صندلی خونگیری، تخت‌های بیمارستانی با امکانات متنوع، انواع ترالی، چراغ‌های پایه‌دار، پایه و هلدر سرم، میزهای غذادهی بیمار، پاراوان‌های بمارستانی، جالگنی، پله‌های کنار تخت، کمد نگهداری دارو، نگاتسکوپ، کات نوزاد، میز کنار تختی،ویلچر،بالابر بیمار و سایر تجهیزات مورد نیاز برای رسیدگی فوری و مناسب بیمار ازجمله امکانات هتلینگ محسوب می‌شوند.

وجود چنین تجهیزاتی نزدیک محل استقرار بیمار می‌تواند سرعت رسیدگی به بیمار را افزایش داده و به بیمار نیز برای انجام کارهای خود کمک کند. در این مقاله قصد داریم برخی از این اقلام هتلینگ بیمارستانی را معرفی کنیم. این تجهیزات عموما در انواع پرکاربرد و باکیفیت بالا در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی‌نو ارائه می‌شوند.

تجهیزات اتاق عمل و تخت جراحی و ترالی-01

 

صندلی خونگیری

یکی از اقلام مورد نیاز در آزمایشگاه‌ها، صندلی خونگیری است. این وسیله از آنجایی حائز اهمیت است که باید فضای مناسب و راحتی برای بیمار فراهم کند تا بتوان عمل خونگیری را به نحو صحیحی انجام داد. معمولا این صندلی‌ها دو تکیه‌گاه دارد تا بتوان از هر دو دست بیمار خون گیری نمود. همچنین باید فضای کافی برای قراردادن دست نمونه گیر نیز وجود داشته باشد. رویه‌ی صندلی و تکیه‌گاه‌ها باید به اندازه کافی نرم باشد تا بیمار و نمونه گیر احساس راحتی کنند. همچنین بهتر است صندلی قابلیت تختخواب شو داشته باشد تا درصورتی که بیمار دچار افت فشار شد بتواند روی آن استرات کند. و همچنین جنس صندلی باید قابل شستشو باشد تا بصورت مرتب تمیز شود.

انواع ترالی بیمارستانی

تراولی منحنی اتاق عمل یکی از پرکاربردترین تجهیزات مورد استفاده در بیمارستان‌هاست که برای قراردادن و انتقال تجهیزات اتاق عمل مورد استفاده قرار می‌گیرد. حالت انحنای این ترالی برای امکان دسترسی مناسب کاربر طراحی شده است. جنس این ترالی‌ها باید مرغوب، مقاوم و قابل شست‌وشو بوده و چرخ‌های ترمزدار داشته باشد.

ترالی پانسمان از جمله لوازم هتلینگ بیمارستانی پرکاربد است. از این ترالی می‌توان برای نگهداری و جابجایی وسایل پرکاربرد و پانسمانی استفاده نمود. این ترالی‌ها چند طبقه بوده و معمولا دارای یک یا چند کشو برای نگهداری لوازم پانسان است. ابعاد این ترالی‌ها کوچک و دارای پایه‌های چرخ‌دار هستند. قابل شستشو بودن بدنه، روان بودن چرخ‌ها و دارا بودن ترمز چرخ از جمله ویژگی‌های مهم این ترالی‌هاست.

ترالی اورژانس از دسته ترالی‌های بسیار ضروری است. این ترالی دارای چندین کشوی قفل‌دار برای نگهداری تجهیزات ضروری است. علاوه بر آن فضاهایی برای نگهداری اقلام اورژانس مانند کپسول اکسیژن، سرم‌ها، دستگاه شوک الکتریکی تعبیه شده. همچنین این ترالی‌ها دارای پریز و دوشاخه برای اتصال مستقیم به شبکه‌ی برق هستند. به دلیل وزن بالای تجهیزاتی که توسط این تراولی‌ها جابجا می‌شوند، کیفیت چرخ‌ها و بیصدا بودن آن‌ها بسیار حئر اهمیت است.

انواع ترالی بیمارستانی-01

 

 

ترالی‌های EKG:

از جمله تجهیزات مورد نیاز در بخش‌های اورژانس برای مراقبت از بیمار است. این ترالی‌ها برای نگهداری دستگاه EKG مورد استفاده قرار می‌گیرند. از ویژگی‌های این تجهیزات هتلینگ بیمارستانی رویه‌ی از جنس ABS است تا هیچگونه نویزی بر روی دستگاه ایجاد نشود. از آنجاکه این ترالی‌ها برای نگهداری و بخصوص جابجایی تجهیزات گران قیمت بیمارستانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، کیفیت و طراحی آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. این ترالی‌ها معمولاً لبه‌های نگهدارنده و چرخ‌های محکم داشته و پریز اتصال برق نیز دارند.

از انواع دیگر ترالی‌های متداول مورد استفاده در بیمارستان‌ها می‌تون به تراولی‌های دو طبقه برای حمل غذا و ظروف کثیف، ترالی حمل دارو و ترالی حمل لباس برای جمع آوری لباس‌ها، روتختی‌ها و روبالشی‌های آلوده بدون نیاز به خم شدن یا تماس آن‌ها با محیط اطراف اشاره کرد. این ترالی‌های ساده نیز باید همگی قابل شستشو و چرخ‌دار باشند. این تجهیزات در هتلینگ بیمارستانی بسیار مورد نیازند چون جابه‌جایی نیازهای بیمار از طریق این تجهیزات صورت می‌گیرد. جالگنی نیز از انواع متداول ترالی‌های بیمارستانی است. این ترالی‌ها قابل شست‌وشو، سبک و چرخ‌دار هستند.

ترالی حمل پرونده نیز از جمله ترالی‌های بسیار پرکاربرد است. با استفاده از این تجهیز می‌توان به راحتی پرونده‌های پزشکی بیماران را نگهداری و جابجا کرد. عموما این ترالی‌ها می‌توانند دارای سطح بالایی و کشو باشند تا بتوان برخی دیگر از تجهیزات مورد نیاز در بخش را به وسیله‌ی آن حمل کرد. همچنین این ترالی‌ها دارای قفل محافظند تا افراد تفرقه امکان دسترسی به پرونده‌های بیماران را نداشته باشند.

چراغ معاینه

چراغ‌های معاینه چراغ‌های پایه‌دار و متحرکی هستند که از آن‌ها برای بخش‌های جراحی و معایه دقیق بیماران استفاده می‌شود. پایه‌های چراغ‌ها در ارتفاع‌های مختلف قابل تنظیم بوده و در جهت‌های مختلف می‌توان آن را حرکت داد. انواع لامپ‌ها را می‌توان در این چراغ‌ها نصب نمود. نور این چراغ‌ها نیز قابل تنظیم است و می‌توان تمرکز یا پرتاب نور را در آن‌ها تنظیم نمود. از آنجا که کلیه تجهیزات مورد استفاده در بخش‌های بیمارستانی باید بصورت مداوم ضدعفونی شود، لازم است از مواد قابل شستشو مانند استیل ضد زنگ تهیه شوند.

پایه سرم

پایه سرم نیز از جمله امکانات هتلینگ بیمارستانی متداول و ضروری است. این پایه‌ها در ارتفاع متفاوت بصورت چسبیده به ترالی‌ها یا مستقل طراحی می‌شوند. برای حرکت آسان‌تر این پایه‌ها معمولاً زیر آن چرخ‌هایی تعبیه می‌شود.

تجهیزات بیمارستانی-02

 

پاراوان بیمارستانی

پاراوان‌ها تجهیزات با اهمیتی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توان فضاها را بطور موقت تقسیم نمود. این پاراوان‌ها تاشو هستند و جنس بدنه و پرده‌ها باید باکیفیت باشد. به دلیل جابجایی مداوم بخش‌های این تجهیزات لازم است که از مواد سبک و به دلیل نیاز به شستشو و ضدعفونی کردن مداوم آن‌ها باید ضد‌آب و آنتی باکتریال باشند. در برخی موارد نیز داشتن چرخ زیر پایه‌ها می‌تواند به جابجایی مناسب آن‌ها کمک کند.

پله کنار تختی

پله‌های کنار تختی نیز از انواع تجهیزات مورد نیاز در بخش‌های مختلف بیمارستانی و طبی هستند. این پله‌ها بسیار مقاوم و سبک و با تحمل وزن بالا ساخته می‌شوند. این پله‌ها در انواع تک پله و چند پله مناسب ارتفاع‌های مختلف برای کودکان و بزرگسالان ساخته می‌شوند.

کات نوزاد

کات نوزاد از انواع ترالی لگن‌دار باکیفیت و مقاومت بسیار بالاست. لگن نگهداری نوزاد نیز بصورت ارگونومیک طراحی شده است تا کودک در آن به شیوه‌ی مناسبی قرار بگیرد. معمولاً فضای اضافی و گاهی کمد نیز در این ترالی‌ها برای نگهداری وسایل نوزاد و همراه تعبیه می‌شود. به دلیل اینکه نوزارادان با این تجهیزات سر و کار دارند، کیفیت و مقاومت این ترالی‌ها بسیار حائز اهمیت است تا امنیت نوزادان تضمین شود و همراه و پرستاران با خیال آسوده آن‌ها را جابجا کنند.

کمد اقلام مصرفی و دارو

کمدهای نگهداری معمولاً از جنس فلز با درهای شیشه‌ای قفل‌دار ساخته می‌شوند. این کمدها برای نگهداری کلیه اقلام پرمصرف مانند داروهایی که نیاز به نگهداری در میحط سرد ندارند، وسایل پانسمان و ابزار متداول در بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نگاتسکوپ

نگاتسکوپ وسیله‌ای است که برای مشاهده و بررسی عکس‌های رادیولوژی مورد استفاه قرار می‌گیرند. از آنجا که فیلم‌های رادیلوژی در طیف‌های نوری پیچیده قابل تشخیص نیستند، از این ابزار برای فراهم کردن نور یکنواخت و مشاهده‌ی بهتر این عکس‌ها استفاده می‌شود.

میز غذادهی بیمار

میزهای غذادهی از انواع میزهای متحرک هستند. این میزها علاوه بر جابجایی در جهات مختلف باید قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشند تا متناسب با قد بیمار تنظیم شوند. هچنین چرخ‌های این میزها باید قابلیت قفل شوندگی داشته باشند تا هنگام غذا خوردن بیمار از جای خود جابجا نشوند. کیفیت این میزها از آنجا که مستقیم با بیمار در ارتباطند بسیار حائز اهمیت است و ازجمله ارقام هتلینگ بیمارستانی مهم و پرکاربرد به شمار می‌روند.

تخت‌های بیمارستانی

تخت بیمارستانی از جمله ارقام هتلینگ بسیار با‌اهمیت هستند. قابلیت‌های تخت‌های بیمارستانی می‌توانند راحتی بیماران را تضمین کنند. جنس مناسب تخت‌ها، قابلیت‌های حرکتی و نوع حرکت آن‌ها در راحتی بیمار بسیار مؤثر است و می‌تواند آسایش بیمار را تضمین کنند.

با استفاده از هولدر ارتوپدی می‌توان یک تخت ساده را به تختی با کارایی بالا برای کارهای ارتوپدی تبدیل کرد. در مراکزی که تخت‌های پیشرفته ارتوپدی وجود ندارد، می‌توان از این هولدرها برای بهبود کارایی تخت‌های فعلی استفاده نمود.

هتلینگ تخت‌های بیمارستانی-01

تجهیزات هتلینگ بیمارستانی :فروش انواع تجهیزات هتلینگ بیمارستانی و خانگی با کیفیت و ارزان

خرید تجهیزات و وسایل هتلینگ بیمارستانی با کیفیت و با قیمت ارزان در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو موجود و قابل خریداری میباشد.هتلینگ بیمارستانی در انواع مختلف تولید میشوند که توانی نو این امکان را به وجود میآورد تا به آسانی و با خیالی آسوده بتوانید بهترین کالا را با بالاترین کیفیت و تضمین بهترین قیمت خریداری نمایید.تجهیزات پزشکی اینترنتی توانی نو با ارسالی سریع در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما مشتریان محترم را به دستتان میرساند.

 

سخن پایانی

امکاناتی که یک بیمارستان برای بیماران خود فراهم می‌کند باید مانند امکانات یک هتل، باکیفیت و کامل بوده و آرامش را در زمان اقامت بیمار در بیمارستان برای او فراهم کند. استفاده از تجهیزات هتلینگ باکیفیت و کامل در بیمارستان‌ها می‌تواند به پرسنل بیمارستان کمک کند اقامت راحتی را برای بیماران فراهم کند. ارائه‌ی خدمات باکیفیت می‌تواند منجربه افزایش رضایت مراجعین و ارتقای رتبه‌ی بیمارستان شود.فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی‌نو ارائه دهنده‌ی انواع امکانات هتلینگ بیمارستانی باکیفیت بالاست.

 

مشاهده بیشتر

چارت تک برگ

% -119
  • 105,000 تومان
  • 230,000 تومان
مشاهده و خرید محصول

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp