این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

شیردوش

شیر مادر منبعی سرشار از مواد غذایی موردنیاز نوزادان است. استفاده از شیر مادر برای نوزادان به تقویت سیستم ایمنی انها کمک می‌کند و در نتیجه سلامت نوزادان در آینده را تضمین خواهد کرد. شیردوش برقی، وسیله‌ای است که به کمک مادران آمده است تا نوزادان از این نعمت و منبع غذایی مهم بی بهره نمانند.

کاربرد دستگاه شیردوش

بسیاری از مادران مجبور به کار در خارج از محیط خانه هستند و به همین دلیل زمان کافی برای شیر دادن به نوزاد خود را ندارند. علاوه بر این نوک سینه بسیاری از مادران به دلیل عدم آشنایی با شیوه صحیح شیر دادن، زخم می‌شود که شیر دادن به نوزاد را دشوار می‌کند.

در چنین مواقعی خرید دستگاه شیردوش برقی بسیار به صرفه و مناسب خواهد بود. با استفاده از دستگاه شیردوش برقی، این امکان وجود دارد که شیر مادر را به مدت به 6 ساعت در دمای معمولی و به مدت 5 روز در دمای یخچال نگهداری کرد.

شیردوش:خرید انواع بهترین شیردوش برقی با قیمت ارزان-01

 

مزایای استفاده از دستگاه شیردوش برقی

با خرید از دستگاه شیردوش، امکان تخلیه کامل شیر موجود در پستان مادر فراهم می‌شود. شیردهی به نوزادان با گذشت 3 تا 4 هفته از تولد آنها، باید توسط شیشه شیر صورت گیرد و نوزادان به استفاده این وسیله عادت کنند. لذا استفاده از دستگاه شیردوش برقی به مادران در انجام این پروسه کمک خواهد کرد.

خرید شیردوش برقی نه تنها برای نوزاد بلکه برای مادر نیز فواید بسیاری دارد. در واقع با تخلیه شیر موجود در پستان‌ها، تحریک هورمون ترشح شیر در پستان‌ها افزایش پیدا خواهد کرد. کاربرد و استفاده راحت از دستگاه شیردوش برقی از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این دستگاه به حساب می آید.

شیردوش:خرید انواع بهترین شیردوش برقی با قیمت ارزان

در نهایت دستگاه شیردوش با استفاده از نیروی برق یا باتری، قدرت مکش بالایی را فراهم می‌کند. برخورداری از سیستم عدم بازگشت شیر، در این دستگاه سبب شده است که استفاده از آن با استقبال بسیار خوبی مواجه شده باشد. بنابراین در صورتی که مادر به دلایلی مانند مسافرت یا بیماری قادر به شیر دادن به نوزاد نباشد، خرید دستگاه شیردوش برقی گزینه ای ایده آل خواهد بود.برای خرید انواع بهترین شیردوش برقی با ارزانترین قیمت می توانید از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو یا اطمینان از کیفیت و اصالت کالا آن را خریداری نمایید.

مشاهده بیشتر