این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

ترازو

تناسب اندام و تمایل افراد به داشتن وزن ‏ایده آل و نیز ثابت نگه داشتن وزن هر روزه از توجه و اهمیت بیشتری برخوردار می شود.وزن کشی مرتب در بازه های زمانی مشخص، به یکی از عادت های هر روزه افراد مبدل گشته است و به همین دلیل استفاده از ترازو خانگی نقش مهمی در بین خانواده ها پیدا کرده است. سنجش وزن و دقت در آن نه تنها از نظر زیبایی و ظاهری دارای اهمیت است، بلکه تا حد زیادی می تواند سلامت بدن افراد را تضمین کند و نیز می تواند با تغییرات غیرعادی وزن،مانند کاهش زیاد وزن بدن یا افزایش ناگهانی و غیر طبیعی وزن هشدار دهنده برخی مشکلات و بیماری هاییشود که درنتیجه استفاده مرتب از ترازو وزن کشی می توان از آن آگاه شد و با پیشگیری به موقع بیماری از اثرات مخرب آن جلوگیری کرد .

 

انواع ترازو

وزن کردن ارتباط مستقیمی با تناسب اندام و در نتیجه آن جذابیت بیشتر و سلامتی بدن را به همراه دارد. ترازوهای وزن کشی در مدل ها و انواع مختلفی برای کاربری های متفاوتی عرضه می شوند. نمونه هایی از انواع ترازو :

ترازوی مکانیکی : این ترازو بیشتر برای منازل کاربرد دارد.

ترازوی دیجیتال : ترازوهای دیجیتال از رایج ترین و پرمصرف ترین نوع های ترازوی وزن کشی هستند. این مدل از ترازو ها برای سنجش دقیق تر وزن استفاده می شوند. و نیز از مدل های قدیمی آنالوگ یا مکانیکی دقت بسیار بالاتری دارند.

ترازوی هوشمند : از جدیدترین مدلهای ترازوی خانگی که امروزه با استقبال و طرفداران زیادی روبرو شده است انواع هوشمند ترازوهای دیجیتال می باشند. این مدل از ترازو برای سنجش وزن صرفاً استفاده نمی شود. بلکه به کمک این مدل از ترازو ها میتوان پارامترهایی مانند توده چربی ، میزان استخوان و عضله و همینطور مقدار کالری مصرف شده در روز و نیز اندازه گیری کرد.

ترازوی گرمی : ترازوهای گرمی از ابعاد کوچکی برخوردار هستند، این نوع از ترازو ها برای سنجش دقیق وزن مواد کم حجم و با ارزش زیاد مانند زعفران ،طلا و...مورد استفاده قرار می گیرند.

ترازوی جیبی : جی بی بیشتر برای مصارف آشپزی و وزن کردن مواد غذایی در حجم کم کاربردی هستند. اندازه کوچک و جابجایی آسان این مدل از ترازو ها موجب محبوبیت زیادی در بین خانم های خانه دار شده است.
 

نکات مهم در استفاده از ترازوی وزن کشی

زمان انجام وزن کشی اهمیت بسزایی در سنجش دقیق توده بدن دارد ، بهترین زمان برای انجام این عمل در اولصبح بعد از بیدار شدن از خواب است. زیرا که در طول روز با مصرف آب و مواد غذایی احتمال سنگین تر نشان دادن وزن فرد وجود دارد. در هنگام استفاده از ترازوی وزن کشی خانگی بهتر است با لباس های کم و سبک روی ترازو بروید تا میزان وزن را به درستی اندازه گیری کند.ترازو را بهتر است از روی سطوح سفت مانند سرامیک، کاشی، چوب در هنگام وزن کشی قرار دهید. بعد از تمرینات ورزشی شدید به علت تعریق و از دست دادن آب ، وزنی ترازو نمایش می دهد کمتر است. به همین دلیل ترجیحاً بعد از ورزش وزن کشی انجام ندهید.

ترازو :خرید انواع ترازوی وزن کشی ،ترازو دیجیتال خانگی و هوشمند

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله های کاری امروز بیشتر افراد تنها با زدن چند کلیک اجناس مورد نظر خود را از فروشگاههای اینترنتی خریداری می‌کنند. ترازوی وزن کشی یکی از این کالاها استکه تنها با مراجعه به سایت تجهیزات پزشکی توان نو ، می توانید آن را به راحتی با قیمتی بسیار مناسب درب محل تحویل بگیرید و از کیفیت، اصالت و گارانتی آن اطمینان کامل داشته باشید. همچنین شما می توانید انواع کالاهای تجهیزات پزشکی را از فروشگاه تخصصی توان نو خریداری کنید که از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

مشاهده بیشتر
% حراج 10 ترازو دیجیتال بیورر مدل PS891

ترازو دیجیتال بیورر مدل PS891

  • 960,000تومان
  • 860,000 تومان
% حراج 10 ترازو دیجیتال بیورر مدل JPS11

ترازو دیجیتال بیورر مدل JPS11

  • 624,000تومان
  • 560,000 تومان
% حراج 10 ترازو بیورر PS240

ترازو بیورر PS240

  • 744,000تومان
  • 670,000 تومان
% حراج -23 ترازو نوزاد کمری مدل ER7210

ترازو نوزاد کمری مدل ER7210

  • 1,300,000تومان
  • 1,600,000 تومان