بنر هدر دسکتاپ

اجاره تجهیزات پزشکی:اجاره انواع تجهیزات پزشکی در تهران

اجاره تجهیزات پزشکی : اجاره اناع تجهیزات پزشکی در تهران

 

اجاره انواع تجهیزات پزشکی و تنفسی خانگی ویژه شهر تهران

اجاره تجهیزات پزشکی و مراقبتی از بیمار در منزل برای بسیاری از افراد بسیار به صرفه بوده و برای رفع نیاز بیمار کفایت میکند. به همین علت فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی ن با کرایه تجهیزات پزشکی سعی در کاهش هزینه های افراد دارد.ضمانت قیمت و کیفیت و ارسال سریع کالا از اصولی اساسی توانی نو به شمار می آید.خرید تمامی اقلام به خصوص دستگاه های تنفسی از قبیل: دستگاه ونتیلاتور ، دستگاه اکسیژن ساز ، دستگاه بای پپ و دستگاه سی پپ هزینه بر بوده و در نتیجه اجاره این اقلام تنفسی به صرفه تر می باشد. در زیر برخی از دستگاه های تنفسی که توسط فروشگاه توانی نو عرضه می‌شود را به شما معرفی می کنیم.

1-اجاره دستگاه اکسیژن ساز

 اکسیژن ساز ،اکسیژن هوای محیط را فشرده می کند وغلظت آنرا افزایش میدهد(93%) تا خلوص اکسیژن خون بیمار را تامین کند.دو نوع ااکسیژن ساز در توانی نو وجود است: اکسیژن ساز ثابت خانگی و قابل حمل یاپرتابل .بیشتر دستگاه های اکسیژن ساز خانگی،از نوع ثابت می باشن .و میتوانند برای تولید اکسیژن به صورت مداوم و یا موقت مورد استفاده قرار گیرند،اکسیژن درمانی به وسیله ی انواع دستگاه های اکسیژن ساز ،بسیار راحت و بدون  شده است.بیمارانی که از مشکلات تنفسی مانند : ،بیماری مزمن انسداد ریه(COPD)،آمفیزم و ... رنج می برند کاربردی و مفید است.

2- اجاره دستگاه بای پپ وسی پپ

اختلال تنفسی حین خواب برای بیمارانی که از مشکلات انسدادی تنفسی یا ریه مانند آپنه و تنگی نفس دچار هستند، الزامی است. دستگاه بای پپ با برطرف کردن این انسداد ها خوابی آسوده و راحت را برای توان یابان تنفسی بر مقام می آورد. و چون قیمت این دستگاه برای برخی افراد بالا می باشد یا به دستور پزشک به صورت موقت باید از آن استفاده کنند، می‌توانند دستگاه بای پپ و سی پپ مورد نظر خود را از سایت توانی نو همراه با خدمات نصب و آموزش اجاره کنند.

3-اجاره دستگاه مانیترینگ علائم حیاتی

دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی برای بیمارانی که نیاز به امکانات بخش های مراقبتی ویژه دارند بسیار کاربردی است.از تجهیزات پزشکی مهم برای مراقبت از بیماران ICU و CCU در منزل است.این دستگاه به علت قیمت بالایی که دارد اغلب افراد این دستگاه را اجاره میکنند.البته بهتر است در صورت مزمن بودن و یا طولانی بودن مدت بیماری با مشورت پزشک اقدام به خرید دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی نمود. توانی نو امکان اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی را نیز دارد.

 

اجاره تجهیزات پزشکی و تنفسی 01

 

3-اجاره دستگاه کمک تنفسی ونتیلاتور

اجاره دستگاه ونتیلاتور یا دستگاه تهویه مصنوعی برای افرادی که توانایی تنفس به صورت  خود به خودی را ندارند، بسیار ضروری می باشد. دستگاه ونتیلاتور در توانی نو موجود است که در صورت نیاز همراه با خدمات به مشتریان گرامی عرضه می شود.

 

4-اجاره تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی از جمله کالا هایی است که برای نگهداری بیمار بسیار ضروری است.تخت های بیمارستانی در مدل های برقی و مکانیکی باقابلیت های متنوع در توانی نو موجود هستند.که با گارانتی و کیفیتی مطلوب میتوان آن را خریداری کرد.همچنین در صورت نیاز به اجاره تخت بیمارستانی میتوانید با ما تماس گرفته و از این وسیله کمک درمانی بهرهمند شوید.

اجاره تجهیزات پزشکی و تنفسی 02

جهت ارتباط با فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو می توانید با یکی از شماره های زیر تماس حاصل نمائید:

ساعات کاری پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 الی 18

روزهای پنج شنبه 09:00 الی 15:00، جمعه ها و ایام تعطیل پشتیبانی از طریق واتساپ

 تلفن:

 02155435728

 شماره واتساپ: 

09120270443

تست خواب در منزل  یا پلی سومنوگرافی با کمترین هزینه توسط بخش کلینیک خواب توانی نو انجام میگردد.سوال اینجاست که هزینه تست خواب چقدر است و اصلا تست خواب چیست؟ که در ادامه به آن ها پرداخته ایم (همچنین دستگاه اکسیژن ساز را میتوانید از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو خریداری کنید)

اجاره دستگاه اکسیژن ساز برای افرادی که دارای مشکل تنفسی هستند و میخاهند مدت زمان مشخصی را از این دستگاه استفاده نمایند، بسیار مقرون به صرفه است.؛  اگر افرادی توان خرید این دستگاه ها را ندارند میتوانند دستگاه را از تجهیزات پزشکی توانی نو اجاره نمایند،

یکی از امکانات مهمی که برای نگهداری بیمار در منزل همچنین راحتی بیشتر بیمار را تامین می کند تخت بیمارستانی می باشد. ممکن است برخی از افراد توان خرید تخت بیمارستانی را نداشته باشند، به همین دلیل اجاره تخت بیمارستانی یکی از راهکارهای ایده آل به شمار می آید که در این مطلب ویژگی های تخت بیمارستانی و مزایای اجاره آن را باهم بررسی خواهیم کرد...

با پیشرفت علم پزشکی دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی تولید شده است که بتواند علائم حیاتی بیمار را به صورت مداوم نشان دهد. در ادامه این مطلب علاوه بر اینکه به توضیح این دستگاه میپردازیم از نحوه اجاره این دستگاه ها آشنا می شوید با ما همراه باشید...

یکی از دستگاه هایی که برای نوزادان کاربرد بسیاری دارد دستگاه زردی می باشد که در ادامه مطلب قصد داریم تا درباره اجاره دستگاه زردی و کلیه نکات مرتبط با آن بپردازیم...

افرادی که برای تنفس با مشکل مواجه میشوند با توجه به توصیه پزشک از دستگاه های تنفسی مصنوعی استفاده می کنند، در ادامه این مقاله علاوه بر اینکه به عملکرد و انواع این دستگاه میپردازیم؛ از نحوه اجاره این دستگاه ها نیز آشنا می شوید.

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp