این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل

اجاره تجهیزات پزشکی و تنفسی

اجاره تجهیزات پزشکی و تنفسی

اجاره انواع تجهیزات پزشکی و تنفسی خانگی

تهیه و خرید تجهیزات پزشکی مراقبتی از بیمار در منزل برای بسیاری از افراد مقدور نمی باشد. چراکه خرید تمامی اقلام به خصوص دستگاه های تنفسی از قبیل: دستگاه ونتیلاتور ، دستگاه اکسیژن ساز ، دستگاه بای پپ و دستگاه سی پپ هزینه بر بوده و در نتیجه اجاره این اقلام تنفسی به صرفه تر می باشد. در زیر برخی از دستگاه های تنفسی که توسط فروشگاه توانی نو عرضه می‌شود را به شما معرفی می کنیم.

1- اجاره دستگاه تنفسی ونتیلاتور

اجاره دستگاه ونتیلاتور یا دستگاه تهویه مصنوعی برای افرادی که توانایی تنفس به صورت  خود به خودی را ندارند، بسیار ضروری می باشد. دستگاه ونتیلاتور در توان اینو موجود است که در صورت نیاز همراه با خدمات به مشتریان گرامی عرضه می شود.

 

2- اجاره دستگاه بای پپ وسی پپ

اختلال تنفسی حین خواب برای بیمارانی که از مشکلات انسدادی تنفسی یا ریه مانند آپنه و تنگی نفس دچار هستند، الزامی است. دستگاه بای پپ با برطرف کردن این انسداد ها خوابی آسوده و راحت را برای توان یابان تنفسی بر مقام می آورد. و چون قیمت این دستگاه برای برخی افراد بالا می باشد یا به دستور پزشک به صورت موقت باید از آن استفاده کنند، می‌توانند دستگاه بای پپ و سی پپ مورد نظر خود را از سایت توانی نو همراه با خدمات نصب و آموزش اجاره کنند.

اجاره تجهیزات پزشکی و تنفسی 01

3- اجاره دستگاه اکسیژن ساز

 اکسیژن ساز ،اکسیژن هوای محیط را فشرده می کند وغلظت آنرا افزایش میدهد(93%) تا خلوص اکسیژن خون بیمار را تامین کند.دو نوع ااکسیژن ساز در توان نو وجود است: اکسیژن ساز ثابت خانگی و قابل حمل یاپرتابل .بیشتر دستگاه های اکسیژن ساز خانگی،از نوع ثابت می باشن .و میتوانند برای تولید اکسیژن به صورت مداوم و یا موقت مورد استفاده قرار گیرند،اکسیژن درمانی به وسیله ی انواع دستگاه های اکسیژن ساز ،بسیار راحت و بدون  شده است.بیمارانی که از مشکلات تنفسی مانند : ،بیماری مزمن انسداد ریه(COPD)،آمفیزمو ... رنج می برند کاربردی و مفید است.برخی از دستگاه های اکسیژن ساز را می توانید اینجا مشاهده کنید.و درصورت نیاز به اجاره دستگاه اکسیژن ساز با ما تماس بگیرید.

 

4-اجاره تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی از جمله کالا هایی است که برای نگهداری بیمار بسیار ضروری است.تخت های بیمارستانی در مدل های برقی و مکانیکی باقابلیت های متنوع در توانی نو موجود هستند.که با گارانتی و کیفیتی مطلوب میتوان آن را خریداری کرد.همچنین در صورت نیاز به اجاره تخت بیمارستانی میتوانید با ما تماس گرفته و از این وسیله کمک درمانی بهرهمند شوید.

اجاره تجهیزات پزشکی و تنفسی 02

درصورت نیاز به اجاره انواع تجهیزات پزشکی و تنفسی با ما در تماس باشید :

021-36809618

021-33761528

09120270443

 

نظرات

captcha Refresh
مهدی عسگری
۰۰
پاسخفروش قسطی هم دارید
توانی نو
۰۰

سلام وقت بخیر فقط برای محصولات رسمد بله

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp