معرفی بهترین متخصص ریه تهران + آدرس و شماره ☎️

معرفی بهترین متخصص ریه تهران + آدرس و شماره ☎️
چکیده این مطلب : انتشار : 1403/02/26 0 نظر

بیماری ‌های ریوی از جمله شایع ‌ترین مشکلات سلامتی هستند که نیاز به مراقبت و درمان تخصصی دارند. در این راهنما از مجله پزشکی توانی نو قصد داریم بهترین متخصص ریه تهران در مناطق مختلف را معرفی کنیم تا بیماران مبتلا به بیماری ‌های ریوی بتوانند به راحتی بهترین گزینه برای درمان خودشان را انتخاب کنند.

معرفی بهترین متخصص ریه در تهران

در ادامه با بهترین متخصص ریه در تهران در مناطق مختلف آشنا خواهیم شد.

 

دکتر علیرضا ثابت پور

دکتر علیرضا ثابت پور

دکتر علیرضا ثابت پور بهترین متخصص ریه در تهران در منطقه گیشا است. ایشان مدرک تخصص خود را در زمینه بیماری ‌های ریه از کالج پزشکی معتبر انگلستان اخذ نموده و پس از آن موفق به گذراندن دوره ‌های فلوشیپ تخصصی در زمینه‌ های بیماری ‌های سرطانی ریه، بیماری‌ های مختلف ریه و پیوند اعضای بدن شده است. وی دارای سابقه ‌ای طولانی در انجام تحقیقات علمی در زمینه‌ بیماری ‌های ریه و پیوند اعضا می ‌باشد و مقالات متعددی از ایشان در مجلات پزشکی بین‌ المللی به چاپ رسیده است. با توجه به تجربه و دانش فراوان دکتر ثابت پور در زمینه بیماری ‌های ریه، وی یکی از بهترین متخصصان این حوزه در ایران به شمار می ‌رود.

آدرس: گیشا، انتهای خیابان 13، نبش ناظریان قمی، پلاک 9، ساختمان دنیز، زنگ 503

تلفن: 02186112608

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر پوست و مو در تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر اردا کیانی

دکتر اردا کیانی

دکتر اردا کیانی برترین فوق تخصص ریه در تهران در منطقه میدان ونک است. وی مدرک پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت نموده و سپس موفق به اخذ تخصص داخلی از دانشگاه علوم پزشکی ایران شد. دکتر کیانی با تکمیل تحصیلات خود در دانشگاه شهید بهشتی، فوق تخصص در روش ‌های تهاجمی ریه را به دست آورد. ایشان به عنوان متخصص ریه فعالیت های تحقیقاتی و آموزشی متعددی داشته و به عنوان دانشیار دانشگاه شهید بهشتی نیز فعالیت می کرده است. دکتر کیانی عضو انجمن های معتبر ریه اروپا و بین ‌المللی است و مهارت بالایی در برونکوسکوپی، استنت گذاری، درمان سرطان ریه و سایر خدمات پیشرفته ریه دارد.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان چهاردهم گاندی، ساختمان پزشکان شفق، پلاک 11، طبقه اول

تلفن: 02191308676

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر ارتوپد تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر بهزاد رحمانی

دکتر بهزاد رحمانی

دکتر بهزاد رحمانی، فوق تخصص ریه تهران، از متخصصان برجسته جراحی سینه و ریه در کشور می باشد. وی متولد شهر سنندج بوده و سوابق آموزشی و تحصیلی خود را در تهران گذرانده است. ایشان مدرک تخصص جراحی عمومی را از آمریکا و تخصص فوق جراحی ریه را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز دریافت نمود. دکتر رحمانی صاحب بورد تخصصی ریه و قفسه سینه است و عضو کالج جراحان سینه آمریکا می باشد. ایشان مدتی ریاست انجمن‌ های فوق تخصصی جراحان ایران و علمی جراحان عمومی ایران را برعهده داشت و توانسته است با تجربه و مهارت بالایش در جراحی ریه، سینه و انجام عمل‌ های پیشرفته تخصصی، مورد اطمینان بیماران قرار بگیرد.

آدرس: تهران، امیرآباد، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از فاطمی، کوچه مریخ، ساختمان پزشکان هیات، طبقه سوم

تلفن: 02166429612

دانستنی : لیست 10 جراح زنان برتر در تهران + خدمات و آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر رامیز کامرانی

دکتر رامیز کامرانی

دکتر رامیز کامرانی بهترین فوق تخصص ریه در منطقه خیابان قائم مقام قراهانی است. وی مدرک تخصص داخلی خود را از دانشگاه شهید بهشتی و فوق تخصصش در بیماری‌ های ریه را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت نموده است. دکتر کامرانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی می ‌باشد و دارای بورد فوق تخصص است. وی تخصص بالایی در درمان بیماری ‌های تنفسی مانند آسم، عفونت ‌های ریه، اختلالات خواب و مشکلات ناشی از مصرف سیگار دارد. دکتر کامرانی در مطب تخصصی خود آماده مراقبت و درمان بیماران مبتلا به بیماری ‌های ریه می‌ باشد و از بهترین گزینه‌ ها برای مراجعه برای بیماران قلمداد می‌ شود.

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، روبروی بیمارستان تهران کلینیک، کوچه ششم، پلاک 27، ساختمان پزشکان فراز، طبقه دوم

تلفن: 02188526986

دانستنی : بهترین دکتر زنان و زایمان تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر انیس فرد موسوی

دکتر انیس فرد موسوی

دکتر انیس فرد موسوی بهترین متخصص ریه در تهران در منطقه سعادت آباد است. ایشان دارای مدرک فوق تخصص ریه از دانشگاه شهید بهشتی بوده و تجربه 27 ساله در حوزه بیماری ‌های ریه دارد. دکتر فرد موسوی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است و مهارت بالایی در تشخیص و درمان بیماری ‌های متداول ریه نظیر سل، آسم، سرطان و عفونت ‌ها دارد. ایشان هم ‌اکنون در تهران مشغول فعالیت به عنوان پزشک فوق تخصص ریه است و بهترین خدمات تشخیص و درمان را در اختیار بیماران قرار می ‌دهد. با توجه به تجربه فراوان و مهارت بالای دکتر فرد موسوی در زمینه بیماری ‌های ریوی، می ‌توان وی را یکی از برترین متخصصان این حوزه دانست.

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار محمد علی کشاورز، نبش هفتم غربی، جنب املاک طراحان، پلاک چهارم، طبقه اول، واحد ششم

تلفن: 02122096497

بیشتر بخوانید : بهترین مراکز و کلینیک کاشت مو تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر محمد رضایی

دکتر محمد رضایی

دکتر محمد رضایی بهترین متخصص ریه تهران در زمینه کودکان است. ایشان مدرک فوق تخصص خود را در بیماری‌ های ریوی کودکان اخذ نموده و دارای بورد تخصصی در این حوزه است. دکتر رضایی نفر اول بورد تخصص ریه کودکان کشور شده و نایب رئیس انجمن علمی ریه کودکان ایران می ‌باشد. وی سابقه تدریس در دانشگاه تهران و بیمارستان قلب شهید رجایی را دارد. ایشان عضو انجمن‌ های ریه اروپا و آمریکاست و مهارت بالایی در تشخیص و درمان آسم، سرطان، عفونت و سایر بیماری‌ های ریوی کودکان دارد. دکتر رضایی با توجه به تخصص و تجربه‌ اش از متخصصان برتر ریه کودکان محسوب می‌ شود.

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای خیابان سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه سوم، واحد 24

تلفن: 09397778818

بیشتر بخوانید : لیست بهترین کلینیک لیزر تهران با شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر مریم السادات تهرانی

دکتر مریم السادات تهرانی

دکتر مریم السادات تهرانی یکی از برترین متخصصان بیماری ‌های داخلی و ریه در ایران است. ایشان فارغ ‌التحصیل دبیرستان تیزهوشان تهران و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. پس از دریافت پزشکی عمومی، ایشان تخصص داخلی و فوق تخصص ریه خود را نیز از همین دانشگاه اخذ کرد. دکتر تهرانی به عنوان استادیار در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به کار شد و توانست با 30 سال سابقه، مقالات متعددی را منتشر کند. ایشان دارای مهارت بالا در تشخیص و درمان بیماری‌ های متداول ریه، داخلی و تنفسی همچون آسم، عفونت ‌ها و سرطان است. دکتر مریم السادات تهرانی با توجه به تجربه ‌اش می ‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ ها برای بیماران ریوی باشد.

آدرس: تهران، جلال آل احمد، خیابان آرش مهر، انتهای خیابان ناهید محتشم، میدان کوشک، پلاک 26، طبقه دوم، زنگ چهارم

تلفن: 02188485747

برای مطالعه بیشتر : معرفی لیست بهترین جراح پلک در تهران + شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر مهرناز اسدی قراباغی

دکتر مهرناز اسدی قراباغی

دکتر مهرناز اسدی قراباغی بهترین متخصص ریه در تهران در منطقه میدان ولیعصر است. وی مدرک فوق تخصص خودش را در رشته ریه از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده و سابقه تدریس در این مرکز دانشگاهی را دارد. ایشان دارای گواهینامه بین ‌المللی ریه از انجمن اروپا است و تخصص وی در زمینه تشخیص و درمان سرطان‌ های ریه با روش‌ های پیشرفته است. دکتر اسدی با توجه به کیفیت بالای خدماتش توانسته است به عنوان یکی از بهترین متخصصین ریه در تهران شناخته شود. اکنون وی در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان دکتر شریعتی فعالیت می‌ کند و از متخصصان نامور این حوزه است.

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، حد فاصل چهارراه طالقانی و میدان ولیعصر، پایین‌ تر از میدان، خیابان فیروزه، پلاک 28، طبقه دوم، واحد هشتم

تلفن: 02188893045

برای مطالعه بیشتر : معرفی بهترین دکتر زیبایی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر سید مهدی طالب‌ زاده

دکتر سید مهدی طالب‌ زاده

دکتر سید مهدی طالب زاده یکی از متخصصان معروف بیماری ‌های ریه در ایران است. وی فارغ ‌التحصیل رشته تخصصی بیماری‌ های داخلی از دانشگاه جندی شاپور اهواز است. او مدرک تخصص داخلی خود را در سال 1390 و فوق تخصص ریه را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرد. دکتر طالب زاده 3 سال سابقه کار در دانشکده علوم پزشکی آبادان به عنوان هیئت علمی را دارد. ایشان تخصص بالایی در درمان بیماری ‌های مختلف ریوی از جمله عفونت ‌ها، سرطان و کرونا دارد. دکتر سید مهدی طالب‌ زاده با توجه به کیفیت و قیمت مناسب خدمات، از متخصصان مورد اعتماد محسوب می ‌شود.

آدرس: تهران، فلکه دوم آریاشهر، ابتدای آیت الله کاشانی، خیابان اعتمادیان، پلاک 36، طبقه چهارم، واحد نهم

تلفن: 02144034124

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین جراح بینی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر حجت درخشان فر

دکتر حجت درخشان فر

دکتر حجت درخشان‌ فر بهترین متخصص ریه در تهران در منطقه میرداماد است. وی مدرک فوق تخصص خود را در ریه و آسم از بیمارستان مسیح دانشوری و در بیماری‌ های اورژانس کودکان را از دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرده است. ایشان تخصص بیماری‌ های کودکان را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده و دارای فوق لیسانس آموزش پزشکی نیز می ‌باشد. دکتر درخشان ‌فر رئیس اورژانس بیمارستان کودکان مفید و استاد دانشگاه شهید بهشتی است. ایشان در بیمارستان‌ های مطرح تهران مشغول به کار است و تخصص بالایی در زمینه بیماری ‌های ریه و کودکان دارد.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان میرداماد، کوچه بیان، ساختمان پزشکان برزویه، پلاک 23، طبقه پنجم، واحد 14

تلفن: 02126700152

 

کلام آخر

با توجه به معرفی مختصر بهترین متخصص ریه تهران در مناطق مختلف که دارای سوابق علمی و تجربی بالایی هستند، بیماران مبتلا به بیماری ‌های ریه می‌ توانند برای درمان و کنترل بیماری خود به این متخصصان مراجعه کنند تا از بهترین خدمات درمانی در این زمینه برخوردار شوند.

نظرات

captcha
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp