این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

دستگاه تصفیه هوا

بهره‌مندی از یک هوای پاک و تمیز تأثیر بسیار زیادی در سلامتی افراد دارد. همان اندازه که هوای پاک در عملکرد مناسب بدن نقش دارد؛ هوای ناپاک و پر از آلاینده نیز سیستم‌های مختلف را با مشکلات زیادی مواجه می‌کند. بنابراین افراد بسیاری مخصوصاً بیماران تنفسی و افراد تحت‌تأثیر آلرژی‌های مختلف ترجیح می‌دهند که از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنند.

ساختار دستگاه به‌گونه‌ای است که از سیستم‌های قدرتمند اکسیژن‌ساز استفاده می‌کند و همواره قادر است که هوای پاک و عاری از میکروب را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. از طرفی دستگاه باید دارای ظاهری مناسب باشد؛ زیرا دائماً در معرض‌دید قرار دارد. امروزه شرکت‌های بسیاری در حال فعالیت هستند و انواع متنوعی از تصفیه‌کننده‌ها را ارائه می‌دهند.

دستگاه تصفیه هوا:خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی با قیمت ارزان-01

مجهز به فیلترهای تصفیه‌کننده

از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک دستگاه تصفیه هوا را متمایز می‌کند؛ فیلترهای قدرتمند است. فیلترها برای چندین منظور در دستگاه تعبیه می‌شوند. کارایی‌های فیلتر عبارتند از:

  • جذب گردوغبار از هوای محیط
  • دفع ذرات آلاینده
  • جذب و دفع ذرات معلق و حساسیت‌زا
  • دفع انواع میکروب‌ها از باکتری‌ها و قارچ‌های بیماری‌زا

فیلترها با برخورداری از چنین قابلیت‌هایی قادر هستند که هوای محیط را در سالم‌ترین حالت ممکن قرار دهند. بنابراین هوایی که مصرف‌کنندگان فیلترهای هوا تنفس می‌کنند؛ کیفیت مطلوبی دارد و از نظر معیارهای سلامتی و حساسیت‌زا مناسب است.

متناسب با کارایی‌های مختلف

تصفیه‌کننده‌ها تقریباً در همه مدل‌ها، ابعاد و اندازه‌ها تولید و روانه بازار می‌شوند. علت چنین اقدامی، کاربری‌های متنوع تصفیه هوا است. گاهی اوقات نیاز است که دستگاه در محیط روی میز قرار بگیرد؛ درنتیجه نمونه‌های رومیزی جهت خرید از توان نو مناسب هستند. از طرفی متراژ محیط نیز در اندازه تصفیه‌کننده‌ای که استفاده می‌کنید، اهمیت دارد. اندازه دستگاه تصفیه هوا اگر بیشتر یا کمتر از نیاز محیط باشد؛ کارایی مناسبی ندارد.

اگرچه تصفیه‌کننده‌های بزرگ‌تر قدرت‌های بیشتری دارند، اما این مسئله به معنای ضعیف‌بودن تصفیه‌کننده‌های رومیزی و کوچک‌تر نیست! دلیل ایجاد تنوع در ابعاد و اندازه‌های دستگاه به‌علت نیازهای مختلف کاربران و کاملاً قابل‌توجیه است.

دستگاه تصفیه هوا:خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی با قیمت ارزان-02

قابلیت خودکار سیستم تصفیه

دستگاه تصفیه‌هوا اگر از نمونه‌های هوشمند باشد؛ دارای سیستمی است که میزان آلاینده‌ها و ذرات حساسیت‌زای محیط را شناسایی می‌کند. بنابراین اگر میزان ذرات و آلاینده‌ها بیش‌از حدمجاز شود؛ به‌صورت خودکار فعالیت خود را آغاز می‌کند. اگر دستگاه در حال فعالیت باشد؛ در این وضعیت با مشاهده آلاینده‌های بیشتر اقدام به تغییر سرعت کار و حتی استفاده از حالت توربو می‌کند.

انواع دستگاه تصفیه هوا بدون صدا و لرزش

به‌طور کلی لرزش و صدا در دستگاه‌ها و تجهیزاتی که از موتورهای قدرتمندی استفاده می‌کنند؛ معیار مناسبی جهت سنجش کیفیت وسیله به‌حساب می‌آید. عمده تجهیزاتی که در توان نو به‌فروش می‌رسند به‌اندازه‌ای باکیفیت هستند که در کمترین حالت صدا و لرزش قرار دارند. درنتیجه از نظر کاربران رتبه‌های بالاتری کسب می‌کنند. هرچقدر صدا و لرزش کمتر باشد؛ آرامش و آسایش کاربر حین کار دستگاه تصفیه هوا بیشتر است.

گردش هوای محیط

از دیگر قابلیت‌های دستگاه تصفیه هوای مدرن، وجود فن‌هایی است که با قدرت و سرعت قابل‌تنظیمی، هوای محیط را به گردش درمی‌آورند. بنابراین به‌صورت فن‌ها و کولرهایی عمل می‌کنند که علاوه بر چرخش هوا در محیط، انواع بوهای نامطبوع و سموم موجود را خارج می‌کند.

 

دستگاه تصفیه هوا:خرید بهترین دستگاه تصفیه هوا خانگی با قیمت ارزان

خرید دستگاه تصفیه هوا با وجود توضیحات داده شده برای اغلب خانه ها وسیله ای بسیار مناسب جهت افزایش و ارتقا سلامتی است.برای خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی با ارزانترین قیمت که از گارانتی معتبر برخوردار هستند میتوانید از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو اقدام کنید.

مشاهده بیشتر
% حراج 9 دستگاه تصفیه هوای مکسی KQJ

دستگاه تصفیه هوای مکسی KQJ

  • 4,500,000تومان
  • 4,100,000 تومان
% حراج 14 تصفیه کننده و مرطوب کننده هوای بیورر مدل LR330

تصفیه کننده و مرطوب کننده هوای بیورر مدل LR330

  • 11,760,000تومان
  • 10,080,000 تومان