بنر هدر دسکتاپ

معرفی تجهیزات تجهیز کلینیک زیبایی

معرفی تجهیزات تجهیز کلینیک زیبایی
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/03/31 0 نظر

برای راه اندازی کلینیک زیبایی به تجهیزاتی مختلفی نیاز است که پزشک و بیمار هر دو احساس راحتی داشته باشند. شما در توانی نو میتوانید تمامی تجهیزات کلینیک خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید با ما در ادامه همراه باشید.

تجهیز کلینیک زیبایی یکی از اقداماتی است که برای راه اندازی کلینیک زیبایی باید انجام داد. یک کلینیک زیبایی به تجهیزات مختلفی نیاز دارد به طوری که عمل‌های زیبایی سر پایی به راحتی انجام شود و بیمار و پزشک هر دو بتوانند احساس راحتی و آرامش داشته باشند. در اینجا قصد داریم با موارد مهم برای تجهیز کلینیک زیبایی آشنا شویم. اگر به دنبال خرید تجهیزات کلینیک زیبایی هستید، با ما همراه باشید.

 

معرفی تجهیزات تجهیز کلینیک زیبایی

محصولات مرتبط

بیشتربدانید: مرکز فروش تخت ماساژ در تهران 1402

 

تجهیزات مورد نیاز برای کلینیک زیبایی

کلینیک‌های زیبایی مراکزی هستند که عموما برای جراحی‌های سر پایی و اعمال زیبایی محدود، خدمات ارائه می‌دهند. در چنین کلینیک‌هایی کارهایی مانند: لیزر موهای زائد، برداشتن خال، خدمات پوستی، تزریق ژل و بوتاکس و غیره انجام می‌شود. برای انجام چنین اعمالی نیاز به برخی تجهیزات ‌است تا بیمار و پزشک یا اپراتور دستگاه بتوانند در شرایط مناسبی قرار بگیرند. معمولا در کلینیک یه صندلی‌های مجهز برای انجام کارهای زیبایی، وسایلی برای نگهداری ابزار و چراغ‌هایی برای معاینه و تامین نور نیاز ‌است. بدون وجود چنین وسایلی، هر نوع کار زیبایی در زمینه پوست و مو و غیره به سختی انجام می‌شود. در ادامه با برخی از این وسایل برای تجهیز کلینیک زیبایی آشنا می‌شویم.

معرفی تجهیزات مورد نیاز کلینیک زیبایی

در کلینیک‌های پیشرفته از تجهیزات مختلفی برای ارائه خدمات به بیمار استفاده می‌شود. تجهیزاتی مانند: چراغ مخصوص جراحی زیبایی، تخت کاشت مو، تخت پوست و مو یا لیزر و غیره استفاده می‌شود اما در کلینیک‌های زیبایی ساده می‌توان کار را با یک یا چند صندلی زیبایی و ترالی شروع کرد. بنابراین یکی از تجهیزات کلینیک زیبایی، صندلی زیبایی ‌است که بسیار ضروری و کاربردی است.

 

تجهیزات مورد نیاز برای کلینیک زیبایی

 

بیشتربدانید: ویژگی‌های تخت پوست و زیبایی مطب لاکچری

 

صندلی زیبایی

صندلی زیبایی برای تجهیز کلینیک زیبایی ضروری است. اگر به دنبال حداقل وسیله برای کلینیک زیبایی خود هستید، صندلی زیبایی را تهیه کنید. صندلی‌های زیبایی معمولا دارای موتور هستند که با استفاده از قدرت موتور می‌توان وضعیت صندلی را تغییر داد. این نوع صندلی را می‌توان در سه نوع چهار موتوره، سه موتوره و دو موتوره در بازار پیدا کرد. هر چه تعداد موتور این نوع صندلی بیشتر باشد امکان تغییر زاویه و تحرک آن نیز بیشتر می‌شود. این ویژگی کار را برای اپراتور آسان می‌کند.

 

ترالی

ترالی بخشی متحرک است که تجهیزات مورد نیاز کلینیک در آن قرار می‌گیرد و امکان حمل وسایل را نیز آسان می‌کند. در کلینیک‌های پوست و مو و لیزر این وسیله کاملا کاربردی ‌است. هر ترالی دارای چندین کشو است که می‌تواند وسایل مورد نیاز را در خود جای دهد و نظم را در کلینیک برقرار کند. معمولا هر ترالی دارای چرخ نیز هست که جا به جایی و حمل و نقل آن را آسان می‌کند. در اغلب مراکز درمانی و کلینیک‌های پوست و مو یا لیزر این وسیله دیده می‌شود.

 

صندلی تابوره

یکی دیگر از وسایل کاربردی برای تجهیز کلینیک زیبایی، صندلی تابوره است. صندلی تابوره، کار کردن را برای اپراتور دستگاه و پزشک آسان می‌کند. این صندلی با وجود چرخ‌هایی که دارد می‌تواند تحرک را برای افراد امکان پذیر سازد. این نوع صندلی دارای چرخش 360 درجه است و با وجود چنین ویژگی نیاز به برخاستن از روی صندلی نیست؛ بلکه به راحتی می‌توان حین کار، به طرفین نیز حرکت کرد.

 

چراغ معاینه

از دیگر وسایل مهم در تجهیز کلینیک زیبایی، چراغ معاینه است. چراغ معاینه با تامین نور مورد نیاز برای اعمال زیبایی، شرایط را برای انجام عمل فراهم می‌کند. در اغلب کلینیک‌های زیبایی به چراغ معاینه نیاز ‌است. برخی از صندلی‌های زیبایی دارای چراغ معاینه نیز هستند اما این نوع صندلی‌ها قیمت بالایی دارند. بنابراین می‌توان چراغ معاینه را به صورت جداگانه خریداری کرد.

 

توانی نو:عرضه کننده تجهیزات کلینیک زیبایی

 

بیشتربدانید: راهنمای خرید صندلی تابوره مناسب

 

توانی نو، عرضه کننده تجهیزات کلینیک زیبایی

ما در توانی نو برای تجهیز کلینیک زیبایی، کلیه وسایل مورد نیاز را گردآوری کرده ایم. از ضروری‌ترین وسایل برای تجهیز یک کلینیک زیبایی، صندلی زیبایی ‌است. صندلی زیبایی ما از انواع دو موتوره و سه موتوره و چهار موتوره هستند. در ادامه چند نوع از محصولات پر فروش در این زمینه را معرفی می‌کنیم:

 

صندلی زیبایی چهار موتوره

صندلی چهار موتوره وسیله خوبی برای تجهیز کلینیک زیبایی است. این نوع صندلی زیبایی دارای چهار موتور ‌است که هر کدام مخصوص تنظیم ارتفاع بخش خاصی از صندلی است. قسمت پشتی صندلی را می‌توان از زاویه صفر تا 90 تنظیم کرد. قسمت پا در این صندلی از 45 تا 90 درجه قابل تنظیم است و ارتفاع صندلی نیز از 50 تا 100 سانتی متر تغییر می‌کند. از ویژگی‌های مثبت این صندلی می‌توان به 10 سال خدمات پس از فروش و دو سال گارانتی آن اشاره کرد. این صندلی می‌تواند تا 120 کیلوگرم وزن را تحمل کند. مواد اولیه‌ای که این محصول با آن ساخته شده است بسیار با کیفیت و مرغوب هستند. جنس رویه و کاور صندلی از نوع abs است و با وجود فوم سرد به کار رفته در آن دچار فرورفتگی و تغییر شکل نمی‌شود. ما در مجموعه خود این محصول را برای فروش قرار داده ایم.

 

صندلی زیبایی سه موتوره

یکی از بهترین صندلی‌های زیبایی برای تجهیز کلینیک زیبایی، صندلی زیبایی سه موتوره چراغ دار است که دارای سه موتور با قدرت 6000 نیوتن ‌است. این صندلی دارای چهار چرخ ژله ای و ضربدری ترمزدار است که ایمنی آن را فراهم کرده است. زیر دستی‌های صندلی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع به صورت عمودی و افقی هستند. همچنین امکان تنظیم ارتفاع پشتی و زیر پایی نیز در آن وجود دارد. عرض نشیمنگاه این صندلی 55 الی 60 سانتی متر در نظر گرفته شده است. این صندلی می‌تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند. از دیگر ویژگی‌های این صندلی می‌توان به بدنه فایبر گلاس، چراغ LED با نور سرد، رویه فوم تزریقی و روکش چرم مصنوعی اشاره کرد. لازم به ذکر است که طول این تخت 190 سانتی متر است و انتخاب بسیار خوبی برای کلینیک‌های زیبایی و پوست و مو محسوب می‌شود.

 

صندلی زیبایی چهار موتوره

 

بیشتربدانید: راهنمای خرید تخت و صندلی زیبایی و هر آنچه نیاز است بدانید(1401)

 

صندلی زیبایی دو موتوره

برای افرادی که بودجه کمتری در اختیار دارند، صندلی دو موتوره انتخاب بهتری خواهد بود. این صندلی برای انجام کارهای زیبایی از قبیل: تزریق ژل، بوتاکس و فیلر، کاشت مو و مزوتراپی کاربرد دارد. ارتفاع شیب زیر سر بیمار با استفاده از این صندلی قابل تنظیم است و با وجود فوم سرد تزریقی، طول عمر بالایی دارد. ظاهر این نوع صندلی نیز با زیبایی و ظرافت کامل طراحی شده است به طوری که از مدل‌های پیشرفته تر، چیزی کم نداشته باشد.

 

صندلی تابوره زیمنسی

همان طور که قبلا اشاره کردیم، یکی دیگر از تجهیزاتی که در کلینیک‌های زیبایی به کار می‌رود، صندلی تابوره است. صندلی تابوره اغلب بدون تکیه گاه است اما مدل‌هایی که نکیه گاه و پشتی دارند نیز وجود دارند. وجود چرخ‌هایی که در پایه‌های صندلی تابوره قرار گرفته است می‌تواند نقل و انتقال آن را آسان کند. ما در توانی نو انواع صندلی تابوره را عرضه کرده ایم که یکی از بهترین آن‌ها صندلی تابوره زیمنسی است که قابلیت چرخش 360 درجه‌ای دارد و دارای تکیه گاه نیز ‌هست. استفاده از این نوع صندلی برای کلینیک‌های زیبایی انتخاب بسیار خوبی است.

 

چراغ معاینه چرخ دار

در کلینیک‌های زیبایی، چراغ معاینه یکی از وسایل کاربردی است که برای تجهیز کلینیک زیبایی لازم و ضروری ‌است. ما در توانی نو انواع چراغ معاینه پایه بلند را برای فروش قرار داده ایم. چراغ معاینه چرخ دار و پایه دار از نمونه‌های این محصول ‌است. کلیه چراغ‌های معاینه دارای قابلیت تنظیم زاویه نور هستند تا پزشک بتواند به راحتی نور مورد نیاز برای انجام عمل زیبایی را تامین کند. محفظه چراغ از جنس آلومینیوم ساخته شده است تا علاوه بر استحکام بیشتر، نور را بهتر بازتاب کند. شدت روشنایی چراغ معاینه 30000 لوکس است و با نور بسیار خوبی می‌تواند انجام اعمال زیبایی را آسان کند. انواع چراغ معاینه با میزان روشنایی متفاوت را می‌توانید در بین محصولات فروشگاه پیدا کنید.

 

ترالی‌های زیبایی و پانسمان

ترالی‌ها برای تجهیز کلینیک زیبایی بسیار کاربردی هستند. ترالی‌هایی که ما در فروشگاه توانی نو در معرض فروش قرار داده ایم از بهترین متریال ساخته شده اند. اغلب ترالی‌ها از جنس فایبرگلاس هستند و چندین کشو دارند. با وجود چرخ‌هایی که در ترالی وجود دارد، حمل و نقل آن آسان‌تر می‌شود. رنگ الکترواستاتیک ترالی زیبایی و درخشش آن را بیشتر نموده و آن را برای محیط یک کلینیک کاربردی کرده است. انواع ترالی‌های کاربردی با ظاهر متفاوت و کشوهای مختلف در فروشگاه آنلاین توانی نو موجود ‌است که همگی در مناسب‌ترین قیمت عرضه شده اند.

 

جمع بندی و نتیجه گیری

در اینجا با وسایل ضروری برای تجهیز کلینیک زیبایی آشنا شدیم. با خرید تجهیزات ضروری می‌توانید با حداقل امکانات، کلینیک زیبایی خود را راه اندازی نمایید. ما در توانی نو همواره در تلاش هستیم کلیه این تجهیزات را در بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، عرضه کنیم. برای خرید انواع صندلی زیبایی، چراغ معاینه، ترالی و صندلی تابوره می‌توانید نام محصول مورد نظر خود را در قسمت جستجوی وب سایت وارد کنید تا محصول نمایش داده شود. در صورت وجود هر گونه پرسش یا ابهام، می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

محصولات مرتبط

جدیدترین مقالات

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp