این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو کاملا محفوظ می باشد

بنر هدر دسکتاپ
بنر هدر موبایل

10 مورد از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوای 2022

10 مورد از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوای 2022
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/21 0 نظر

یکی از موثرترین راه ها برای کنترل آلودگی هوا در فضای بسته استفاده از دستگاه تصفیه هوا می باشد که میتوان تا حد زیادی هوای محیط های بسته را تصفیه کرد؛ در ادامه این مقاله از توانی نو به بررسی 10 مورد از بهترین دستگاه تصفیه های 2022 پرداخته ایم...

دستگاه تصفیه هوا یکی از دستگاه‌های مفید و مؤثر برای کنترل آلودگی هوا در فضاهای بسته است. ریز گردها و آلاینده‌های هوا جزء ذرات بسیار کوچکی هستند که می‌توانند حتی به داخل خانه و سایر محیط‌های بسته وارد شوند. با استفاده از دستگاه‌های تصفیه هوا می‌توان تا حد زیادی هوای محیط‌های بسته را تصفیه کرد و هوای سالم‌تری تنفس کرد. در اینجا قصد داریم با دستگاه تصفیه هوا و انواع آن به‌طور کامل آشنا شویم. اگر به دنبال خرید این محصول هستید، با ما همراه باشید.

دستگاه تصفیه هوا

 

10 مورد از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا-01

 

بیشتربدانید: نحوه استفاده از دستگاه تصفیه هوا خانگی، اداری و خودرو !

 

دستگاه تصفیه هوا وسیله‌ای است که با وجود چند فیلتر می‌تواند آلاینده‌های مختلف موجود در هوا، ذرات سمی، بوهای نامطبوع و حتی برخی ویروس‌ها و باکتری‌ها را به خود جذب کند. دستگاه‌های تصفیه هوا با این فرآیند، هوای سالم‌تری را برای یک محیط به وجود می‌آورند. این دستگاه، فرایند تصفیه هوا را به سرعت انجام می‌دهد و برای افرادی که دچار مشکلات تنفسی و ریوی هستند یا در شهرهای آلوده زندگی می‌کنند، انتخاب بسیار مناسبی است. این دستگاه در انواع گوناگون و با ظرفیت‌های متفاوتی تولید می‌شود. مدل‌های کوچک برای متراژ کم و مدل‌های بزرگ‌تر برای ادارات و سایر اماکن عمومی، قابل استفاده هستند.

انواع دستگاه تصفیه هوا

 

انواع دستگاه تصفیه هوا-02

 

بیشتربدانید: راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوای مناسب خانه 1401

 

دستگاه‌های تصفیه هوا در انواع مختلفی تولید می‌شوند. اما تمامی مدل‌های موجود در بازار را می‌توان به دو دسته فیلتراسیون فعال و فیلتراسیون غیر فعال، دسته‌بندی کرد. در دستگاه‌های با فیلتراسیون فعال، آلاینده‌ها یونیزه می‌شوند و تعویض فیلتر نیاز نیست. اما در فرآیند تصفیه هوای آن‌ها، گاز مضر اوزن نیز تولید می‌شود.

دستگاه‌های با فیلتراسیون غیرفعال، جریان هوا را از چندین فیلتر عبور می‌دهند و آلاینده‌های آن را می‌گیرند. در طی این فرآیند، گاز مضری ایجاد نمی‌شود. اما در این نوع دستگاه، هر چند وقت یک بار، نیاز به تعویض فیلتر است. در ادامه برخی از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا همراه با نوع فیتراسیون آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

10 مورد از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوای 2022

 

 

بیشتربدانید: پرفروش‌ترین انواع دستگاه تصفیه هوا 1401و ویژگی‌ها!

 

دستگاه تصفیه آلما پرایم مدل  AP421جزء بهترین دستگاه تصفیه هوا در سال‌های اخیر محسوب می‌شود. این دستگاه از فیلتراسیون غیرفعال استفاده می‌کند و دارای 5 فیلتر است. با وجود فیلتر نانو نقره در این دستگاه، علاوه‌بر ذرات آلاینده می‌توان ویروس‌ها و باکتری‌ها را نیز جذب کرد. فیلتر نانو نقره در حال حاضر یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین فیلترهای هوا محسوب می‌شود که در اکثر مدل‌های جدید تصفیه هوا از آن استفاده می‌شود. فرایند تصفیه هوا در این دستگاه با صدای کم انجام می‌شود. بنابراین شاهد آلودگی صوتی نخواهید بود.

  • دستگاه تصفیه مکسی  KQJ

یکی‌دیگر از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا، دستگاه تصفیه مکسی  KQJاست. این دستگاه دارای 6 نوع فیلتر با نام‌های فیلتر هپا، فوتوکاتالیست، نانو، فوتو کربن، یونایزر و فیلتر دمای پایین است. علاوه‌بر فیلترهای قوی، درون این دستگاه سنسورهایی تعبیه شده است که دود سیگار، گرد و غبار و باکتری را تشخیص می‌دهند. به همین دلیل برای مکان‌های پر تردد انتخاب خوبی است.

این دستگاه دارای 3 نوع فیلتر اولیه، هپا و کربن فعال است که به خوبی می‌تواند هوای آلوده محیط را تصفیه کند. دستگاه تصفیه هوا بیورر  LR330علاوه‌بر تصفیه هوا، رطوبت هوای محیط را نیز تأمین می‌کند. این نوع تصفیه هوا برای متراژهای تا 35 متر مناسب است. برای محیط‌های بزرگ‌تر بهتر است از مدل‌های دیگر تصفیه هوا استفاده کنید. همچنین افرادی که دچار مشکلات تنفسی و ریوی هستند با استفاده از این دستگاه، احساس بهتری خواهند داشت.

  • دستگاه تصفیه نئوتک  XJ-902

یکی‌دیگر از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا، دستگاه تصفیه نئوتک  XJ-902است. این دستگاه فرآیند تصفیه هوا را توسط سیستم تولید یون منفی انجام می‌دهد، اما دارای دو نوع فیلتر نیز است که آلاینده‌های محیطی را به خود جذب می‌کند. فیلترهای این دستگاه نیاز به تعویض ندارند و به آسانی تمیز می‌شوند.

این دستگاه از تکنولوژی تصفیه سوئیس استفاده کرده و دارای پنج مرحله فیلتراسیون با فیلترهای اولیه، هپا، کربن اکتیو، لامپ یو وی، فیلتر یون ساز است. کلیه ذرات آلاینده، مواد آلرژی زا، گرد و غبار و باکتری‌های محیط با این دستگاه از بین می‌روند.

 

 

بیشتربدانید: دستگاه تصفیه هوا چیست؟

 

  • دستگاه تصفیه مدل هوبر LA111

فیلترهای استفاده شده در دستگاه تصفیه هوا مدل هوبر LA111 از نوع هپا، پلاسمای سرد، نانو کاتالیست کربن و پیش فیلتر هستند. این فیلترها می‌توانند آلاینده‌ها را تا 99.7 درصد حذف کند و عملکرد قابل قبولی را ارائه دهد. این دستگاه را می‌توان در فضاهای بزرگ مانند: باشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها و سایر اماکن عمومی استفاده کرد.

یکی‌دیگر از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا، دستگاه تصفیه هون لند مدل XJ8200 است. این دستگاه دارای دو پیش فیلتر و دو فیلتر هپا و کربن اکتیو است. قدرت این دستگاه بسیار بالاست و در سه حالت دستی، اتوماتیک و خواب فعالیت می‌کند. بنابراین در زمان خواب شاهد نور و صدای زیاد از این دستگاه نخواهید بود.

این نوع تصفیه هوا فیلترهای هپا و کربن فعال بسیار با کیفیتی دارد و می‌تواند گازهای سمی، آلاینده‌ها، گرد و غبار، بوهای نامطبوع و باکتری‌های محیطی را به خود جذب کند. بر روی این دستگاه از قفل کودک و نشانگر زمان تعویض فیلتر نیز استفاده شده است.

  • دستگاه تصفیه هوا TCL مدل KJ300F-A1

دستگاه تصفیه هوا TCL مدل KJ300F-A1 جزء بهترین دستگاه‌های تصفیه هوا محسوب می‌شود که دارای قیمت مناسب‌تری نیز هست. عملکرد این دستگاه کاملاً قابل قبول بوده و با قدرت بالایی می‌تواند آلاینده‌های هوا را تصفیه نماید. این دستگاه در فرآیند تصفیه هوای خود از چهار مرحله فیلتراسیون استفاده می‌کند که با فیلترهای اولیه، یونایزر، هپا و ذغال فعال انجام می‌شود. کلیه فیلترهای استفاده در این تصفیه هوا، با کیفیت و مرغوب هستند.

این دستگاه علاوه‌بر تصفیه هوا با تولید یون‌های منفی موجب احساس سرزندگی و شادابی در افراد می‌شود. در دستگاه تصفیه آلما پرایم مدل AP341 چند فیلتر همراه با لامپ یو وی استفاده شده است. بنابراین آلاینده‌ها، گرد و غبار و عوامل بیماری زا را با دقت بالایی از بین می‌برد.

مجموعه توانی نو با ارائه بهترین مدل‌های دستگاه تصفیه هوا می‌تواند هوای سالم و مطلوب‌تری را برای افراد به ارمغان بیاورد. انواع برندهای معروف تصفیه هوا با مناسب‌تری قیمت و بالاترین کیفیت به فروش می‌رسد. کلیه مدل‌های فوق در سایت موجود بوده و با قیمت مناسب عرضه می‌شود. بنابراین اگر به دنبال خرید انواع دستگاه‌های تصفیه هوا هستید، می‌توانید با اطمینان خاطر، خرید خود را از فروشگاه توانی نو انجام دهید.

در این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین دستگاه‌های تصفیه هوای 2022 پرداختیم. با استفاده از دستگاه تصفیه هوا می‌توانید تا حد زیادی از مضرات آلودگی هوا در شهرهای بزرگ بکاهید و هوای سالم را به خود و افراد خانواده هدیه دهید. پس از استفاده از تصفیه هوا، تنفس راحت‌تر و آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp