معرفی بهترین متخصص اورولوژی تهران + آدرس و شماره ☎️

معرفی بهترین متخصص اورولوژی تهران + آدرس و شماره ☎️
چکیده این مطلب : انتشار : 1403/03/01 0 نظر

در شهر تهران، پایتخت ایران، بسیاری از بیماران به دنبال بهترین دکتر اورولوژی تهران برای مراقبت از سلامتی و درمان مشکلات ارگان ‌های تناسلی و ادراری خود هستند. اورولوژی یک رشته پزشکی حیاتی است که بر عملکرد صحیح این ارگان ‌ها، از طریق تشخیص و درمان بیماری‌ های متعدد مرتبط با آن ها تمرکز دارد. در این راهنما از مجله پزشکی توانی نو، به معرفی چند دکتر برجسته اورولوژی در تهران می ‌پردازیم که با تجربه، تخصص و رویکرد حرفه‌ ای خود، به عنوان بهترین متخصصان در این زمینه شناخته شده ‌اند. با ما همراه باشید.

بهترین دکتر اورولوژی در تهران

در ادامه با بهترین دکتر اورولوژی تهران در مناطق مختلف آشنا خواهیم شد

.

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

 

دکتر سید امین میرصادقی بهترین دکتر اورولوژی تهران در منطقه میدان آرژانتین است. ایشان دارای تحصیلات بالا در رشته پزشکی و جراحی ارولوژی می باشد و در سال های اخیر موفق به انجام برخی از موفق ترین جراحی های این رشته شده است. از جمله فعالیت های ایشان می توان به جراحی تومورهای مثانه، کلیه و مجاری ادراری، جراحی پروستات، جراحی پروتز آلت تناسلی برای درمان بیماران عدم نعوظ، و همچنین جراحی اسفنکتر مثانه برای درمان بی اختیاری ادراری اشاره کرد. دکتر میرصادقی به عنوان یکی از متخصصان برتر اورولوژی در خاورمیانه شناخته می شود و سابقه همکاری با پزشکان خارجی را دارد.

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، کوچه دهم بیهقی، پلاک 11، طبقه اول، واحد 3

تلفن: 02128421441

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر پوست و مو در تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری یکی از متخصصان برجسته و دکتر اورولوژی برای آقایان در تهران در منطقه نیاوران هستند. ایشان تخصص خود را در زمینه جراحی سرطان کلیه و مجاری ادراری از ژنو سوئیس اخذ کرده و عضو انجمن ‌های معتبر ارولوژی اروپا و کانادا می‌ باشند. از جمله توانایی ‌های تخصصی دکتر جعفری می ‌توان به جراحی تومورهای کلیه، مجاری ادراری، ناباروری مردان، واریکوسل و سنگ ‌های ادراری اشاره کرد. همچنین ایشان در زمینه درمان بی ‌اختیاری ادرار نیز تخصص دارند. درمان لیزری HPV نیز از دیگر خدمات ارائه شده توسط این متخصص است. به طور کلی می ‌توان گفت دکتر جعفری یکی از برجسته ‌ترین متخصصان ارولوژی در ایران هستند.

آدرس: تهران، نیاوران، سه راه مژده، خیابان مقدسی، نبش احمدی زمانی، پلاک 2، واحد 2

تلفن: 02188196551

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر ارتوپد تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی بهترین پروفسور اورولوژی در تهران در منطقه میدان ونک می باشند. ایشان فوق تخصص اندواورولوژی و لاپاراسکوپی را در بیمارستان هاشمی نژاد تهران گذرانده و عضو بنیاد ملی نخبگان هستند. دکتر عاملی عضو انجمن ‌های معتبر بین ‌المللی و ایرانی این رشته می ‌باشند و مقالات متعددی در کنگره‌ های داخلی و خارجی ارائه داده‌ اند. از خدمات این متخصص می ‌توان به جراحی لیزری سنگ ‌های کلیه، جراحی پروستات و بیماری ‌های تناسلی- ادراری مردان و زنان اشاره کرد. همچنین جراحی‌ های لاپاراسکوپی بر روی بیماران کلیوی از دیگر تخصص ‌های دکتر عاملی است.

آدرس: تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، ابتدای جردن، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم

تلفن: 09054399504

دانستنی : لیست 10 جراح زنان برتر در تهران + خدمات و آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری

دکتر محمد رنجبری بهترین دکتر اورولوژی تهران در منطقه شهرک غرب می باشد. ایشان دارای بورد تخصصی اورولوژی بزرگسالان و کودکان هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و تخصص اورولوژی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند. دکتر رنجبری عضو انجمن های بین المللی معتبر اورولوژی می باشند. از جمله خدمات این متخصص می توان به جراحی سرطان کلیه و دستگاه ادراری، عفونت های کلیه و مسیرهای ادراری، سنگ کلیه در کودکان، سرطان مثانه و درمان بی اختیاری ادرار اشاره کرد.

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاک نژاد و مطهری(سردار دریا)، پلاک 140، واحد 4

تلفن: 02188088698 - 09903838298

دانستنی : بهترین دکتر زنان و زایمان تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

پروفسور حسین کرمی

پروفسور حسین کرمی

دکتر حسین کرمی یکی از متخصصان برجسته اورولوژی در کشور است. ایشان عضو انجمن‌ های معتبر بین‌ المللی و استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران است. تخصص اصلی دکتر کرمی، جراحی پروستات، سنگ ‌های کلیه و مجاری ادراری است. همچنین ایشان به درمان بیماری‌ های تناسلی مانند زگیل ‌های تناسلی و ناتوانی‌ های جنسی هم می‌ پردازد. در سال‌ های اخیر ایشان به عنوان پروفسور اورولوژی در تهران در منطقه قلهک، بر روی درمان زگیل تناسلی با روش کرایوتراپی تمرکز دارند. درمان بی ‌اختیاری ادراری با انجام آزمایش ‌های مرتبط نیز از دیگر خدمات این متخصص است. می‌ توان گفت دکتر کرمی یکی از متخصصان پیشرو در اورولوژی است.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، قلهک، روبروی مسجد قلهک، کوچه سجاد، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک 70

تلفن: 02122642744

بیشتر بخوانید : بهترین مراکز و کلینیک کاشت مو تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر علیمحمد فخریاسری

دکتر علیمحمد فخریاسری

دکتر علیمحمد فخریاسری پروفسور اورولوژیست در تهران در منطقه ظفر می باشد. ایشان در سال 1391 از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده و فلوشیپ تخصصی خود را در اندواورولوژی و لاپارسکوپی ادامه داده است. ایشان تدریس در دانشگاه‌ ها و انجام تحقیقات علمی را نیز همزمان با فعالیت بالینی دنبال می‌ کند. از جمله توانایی ‌های تخصصی ایشان می ‌توان به جراحی سنگ‌ های کلیه و مثانه، درمان بزرگی پروستات، جراحی توده‌ های مثانه و فتق به روش لاپارسکوپی اشاره کرد. دکتر فخریاسری با توجه به تحصیلات بالا و سابقه‌ فعالیت‌ های علمی، یکی از متخصصان برجسته در زمینه اورولوژی به شمار می‌ رود.

آدرس: تهران، خیابان دستگردی (ظفر)، بین خیابان ولیعصر و بلوار آفریقا، درمانگاه ظفرآریا

تلفن: 02188658095 – 09383399961

بیشتر بخوانید : لیست بهترین کلینیک لیزر تهران با شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی بهترین دکتر اورولوژی تهران در منطقه پاسداران و متخصص ناباروری و اختلالات جنسی مردان می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. دکتر عابدی دارای بیش از 12000 مورد تجربه در انجام ختنه به شیوه‌ های مختلف می‌ باشند. انجام ختنه بدون استفاده از الکترود، دوخت و لیزر، با ظرافت و دقت برای حفظ عملکرد و زیبایی آلت، نتیجه تجربه و مهارت ایشان در این زمینه می ‌باشد. از دیگر خدمات وی می ‌توان به تعمیر نقص‌ های ختنه پیشین، جراحی ترمیمی نقص ‌های مادرزادی آلت و بررسی رشد و نمو جنسی اشاره کرد. می ‌توان گفت دکتر عابدی در زمینه جراحی مردان تخصص بسیار بالایی دارند.

آدرس: تهران ، پاسداران، خیابان گل نبى، پلاک 34، واحد 14، طبقه چهارم

تلفن: 02122895495

برای مطالعه بیشتر : معرفی لیست بهترین جراح پلک در تهران + شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر محمد جباری

دکتر محمد جباری

دکتر محمد جباری یکی از متخصصان برجسته کلیه و مسیرهای ادراری در کشور است. وی دارای بورد تخصصی اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی با درجه علمی بالایی می باشد و عضو هیأت علمی وزارت بهداشت و انجمن علمی اورولوژی ایران است. دکتر جباری تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد. از جمله خدمات وی می توان به درمان بیماری های کلیه، مثانه، بیضه و پروستات اشاره کرد. ایشان همچنین درمان زگیل تناسلی و جراحی های زیبایی و ترمیمی تناسلی را هم انجام می دهد. با توجه به تجربه و مهارت بالا، دکتر جباری یکی از بهترین گزینه ها برای مراجعه بیماران است.

آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه شهدا، پلاک 22، طبقه چهارم، واحد دوم

تلفن: 02188713632

برای مطالعه بیشتر : معرفی بهترین دکتر زیبایی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر داریوش محمدی

دکتر داریوش محمدی

دکتر داریوش محمدی یکی از متخصصان برتر اورولوژی در کشور است. وی دارای فوق تخصص اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی ایران است و رتبه اول بورد تخصصی را در این رشته کسب نموده است. ایشان مدرک پزشکی عمومی را با رتبه اول از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده و فلوشیپ فوق تخصصی خود را نیز از همین مرکز گذرانده است. با توجه به تخصص بالا، دکتر محمدی می تواند خدماتی همچون درمان آندوسکوپی، جراحی لاپاروسکوپی، درمان سنگ کلیه، پروستات و ناباروری را ارائه دهد. وی یکی از بهترین متخصصان اورولوژی در کشور است.

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین شمالی، بیمارستان بهمن

تلفن: 02182499000

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین جراح بینی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر حجت سلیمی

دکتر حجت سلیمی

دکتر حجت سلیمی بهترین دکتر اورولوژی تهران در منطقه خیابان شهید مطهری است. ایشان در سال 1362 متولد و در سال 1395 تخصص خود را در رشته اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت نمودند. ایشان سپس فلوشیپ اورولوژی ترمیمی خود را از دانشگاه شهید بهشتی گذراندند. دکتر سلیمی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری هستند و با مهارت بالا توانسته ‌اند بیماری ‌های تناسلی را با روش ‌های نوین درمان نمایند. وی عضو انجمن‌ های معتبر اورولوژی ایران و اروپا می ‌باشد. خدمات ایشان شامل درمان بیماری‌ های مختلف کلیه، مجاری ادراری، پروستات و تناسلی می ‌گردد.

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم، کوچه شهید نظری، ساختمان زهره، طبقه پنجم، واحد 16

تلفن: 02188343444

 

کلام آخر

در تهران، تعداد زیادی دکتر اورولوژی با تخصص و تجربه بالا فعالیت می ‌کنند. این پزشکان حرفه ‌ای، با استفاده از تجهیزات پیشرفته، بهترین خدمات در زمینه اورولوژی را به بیماران ارائه می‌ دهند. با توجه به تنوع و تخصص این پزشکان، بیماران می ‌توانند با اطمینان برای نیازهای خودشان به بهترین دکتر اورولوژی تهران در مناطق مختلف مراجعه کنند.

نظرات

captcha
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp