بنر هدر دسکتاپ

تولید ویلچر و مزیت‌های خرید عمده ویلچر با قیمت کارخانه 1402

تولید ویلچر و مزیت‌های خرید عمده ویلچر با قیمت کارخانه 1402
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/05/04 0 نظر

ویلچر ها در انواع مختلف برای هر دسته از افراد دارای ناتوانی های حرکتی، تولید شده اند و برای خرید عمده ویلچر‌ از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو از مزایای بسیاری برخوردار خواهید شد که در ادامه به بررسی مزایا و معرفی انواع ویلچر ها پرداخته ایم...

تا قبل از طراحی و ساخته شدن ویلچر‌های دستی، افرادی که محدودیت‌های حرکتی داشتند، برای حضور در فضاهای عمومی و انجام کارهای روزمره، با مشکلات فراوانی مواجه بودند. اما با تولید انواع ویلچر، این افراد بیشتر فرصت حضور در محیط جامعه را پیدا کردند و توانایی این را یافتند تا بسیاری از کارهای روزمره خود را انجام دهند. با وجود ورود ویلچرهای دستی به بازار باز هم بسیاری از افراد کم‌توان برای انجام بسیاری از امور، به کمک نیاز داشتند. با پیشرفت صنعت مهندسی پزشکی، ویلچرهایی به بازار آمد که افراد کم‌توان را از کمک دیگران بی‌نیاز می‌کرد. انواع ویلچر برقی که با استقاده از نیروی برق شارژ می‌شوند، می‌توانند برای مدت مشخصی تنها با حرکت دادن یک اهرم، فرد کم‌توان را برای انجام بسیاری از کارها یاری کنند. در این مقاله می‌خواهیم مزیت‌های خرید عمده ویلچر با قیمت کارخانه از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو را بررسی کنیم.

 

مزیت های خرید عمده ویلچر-01

بیشتربدانید: تمام آنچه که باید از ابزارهای توانبخشی بدانید

محصولات مرتبط

انواع مختلف ویلچرها

ویلچر‌ها انواع بسیار مختلفی دارند و برای هر دسته از افراد دارای ناتوانی‌های حرکتی، محصول خاص خود آن‌ها تولید شده است. ویلچر ارتوپدی، ویلچر اطفال، ویلچر حمامی، ویلچر توالت فرنگی و ویلچر سبک و آلومینیومی از جمله انواع ویلچرهایی هستند که شما می‌توانید در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو آن‌ها را به قیمت عمده و در تعداد بسیار بالا سفارش دهید.

خرید اینترنتی این حُسن را هم دارد که علاوه بر مقایسه انواع ویلچر ها ، میتوانید در کمترین بازه زمانی محصول مورد نظر خود را دریافت کنید. از آن جا که توجه به رفاه افراد دارای محدودیت‌های حرکتی اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد، تلاش کرده‌ایم برای خرید عمده ویلچرها، مزایای قابل توجهی در نظر بگیریم تا افراد و به‌خصوص مراکز پزشکی متعددی که از افراد دارای معلولیت پذیرایی می‌کنند، بتوانند با خیال راحت و قیمت مناسب هر تعداد که می‌خواهند ویلچرهایی استاندارد سفارش دهند.

حقیقت این است که در جهان امروز هرچه صنعت تولید محصولات پزشکی پیشرفت کرده است، ویلچرهای مختلفی به بازار آمده‌اند که برای استفاده‌های مختلف طراحی شده‌اند. حتماً شما هم فرد یا افرادی را در میان خانواده یا دوستان‌تان به یاد دارید که برای مدتی به استفاده از ویلچر نیازمند شده است، اما پس از بهبودی از بیماری، ویلچر برای همیشه در انباری یا در خانه‌ها بلااستفاده باقی مانده است. ما در فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو در تلاشیم تا با عرضه انواع مختلف ویلچرها متناسب با نوع معلولیت حرکتی یا عارضه‌های مختلف،  از بلااستفاده ماندن آن‌ها و هدر رفتن سرمایه مشتریانمان جلوگیری کنیم.

به طور مثال نمی‌توان برای افرادی که در اثر یک سانحه دچار شکستگی استخوان پا شده‌اند، همان ویلچری را پیشنهاد کرد که افراد مبتلا به بیماری‌های مغزی – حرکتی از آن استفاده می‌کنند. چراکه این ویلچرها هم گران‌تر هستند و هم امکاناتی دارند که برای فردی با معلولیت‌های ساده کاربرد ندارد.

برای خرید ویلچر‌ از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو، شما از مزایای بسیار زیادی برخوردار خواهید بود.  خرید بسیاری از مدل‌های ویلچر در فروشگاه اینترنتی ما با تخفیف همراه است و اگر قصد داشته باشید تعداد مشخصی از این محصول را خریداری کنید، از مزایای خرید عمده ویلچر هم بهره‌مند خواهید شد.

 

انواع مختلف ویلچرها-02

بیشتربدانید: نکات مهم در خرید ویلچربرقی سال1402!

 

ویلچر ارتوپدی

 

یکی از پر استفاده‌ترین ویلچرهای موجود در بازار، ویلچرهای ارتوپدی هستند. ویلچر‌ ارتوپدی که در دسته وسایل ارتوپدی توانبخشی قرار می‌گیرد، برای بیماران و افراد کم توانی استفاده می‌شود که در اثر بیماری‌های مختلف یا سانحه‌های متفاوت ممکن است مدتی را مجبور به ویلچرنشینی شده باشند و کارهای روزمره خود را با استفاده از این وسیله انجام دهند. ویلچرهای ارتوپدی به افراد دارای محدودیت‌های حرکتی کمک می‌کنند تا بتوانند به خوبی و بدون مشکل، جا به جا شوند و خودشان از پس کارهایشان برآیند.

 

ویلچر پیشرفته فلج مغزی

 

نوع دیگری از ویلچرها در سایت فروشگاه وجود دارد که مخصوص افراد دارای ضایعه‌های مغزی یا فلج مغزی است. این نوی ویلچرها دارای ویژگی‌های منحصر به فردی مثل کمربند ایمنی و نوار کنترل گردن هستند. ویلچرهای مخصوص فلج مغزی همچنین می‌توانند در ناحیه پهلو و ران نیز افراد کم توان را کنترل کنند. این محصولات قابلیت این را دارند تا با استفاده از اهرم‌هایی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است، به صورت یک تخت کامل در بیایند و فرد بتواند روی آن‌ها استراحت کند.

 

ویژگی ویلچر پیشرفته فلج مغزی-03

 

بیشتربدانید: ویلچر و نکات خیلی مهم هنگام خرید ویلچر !

 

ویلچر حمامی

 

ویلچرهای حمامی و ویلچر

های تاشو هم دو نوع دیگر از انواع ویلچر مناسب افراد دارای کم توانی‌های جسمی هستند که برای استفاده‌های مختلف، کاربرد ویژه‌ای دارند. ویلچرهای حمامی پوشش آلومینیومی دارند و به خوبی می‌توانند در حمام مورد استفاده قرار بگیرند. این ویلچرها در اثر تماس با آب آسیب نمی‌بینند و در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند. ویلچر تاشو هم مناسب افرادی است که فضای زیادی برای نگهداری از ویلچرهایشان ندارند. این افراد به راحتی می‌توانند پس از هر بار استفاده از این ویلچرها، آن‌ها را رها کنند و در گوشه‌ای قرار دهند.

نوع دیگری از ویلچرها در سایت فروشگاه وجود دارد که به ویلچرهای برانکاردی معروفند و شما می‌توانید انواع مختلفی از آن را با تخفیف از سایت ما خریداری کنید. ویلچرهای حمامی برانکاردی این ویژگی مهم را دارند که فرد می‌تواند از آن‌ها در حمام استفاده کند و در مواقعی که برای فرد بیمار یا کم توان جا به جا شدن بین مکان‌های مختلف سخت است، به صورت برانکارد در می‌آید و دیگران می‌توانند به سادگی آن را حرکت دهند. این نوع ویلچر همچنین برای افرادی که در راه رفتن دچار مشکل هستند هم قابل استفاده است؛ چرا که می‌توان با استفاده از ویژگی ایستاده این ویلچر به کمک آن حرکت کرد و جا به جا شد.

 

ویزگی ویلچر حمامی-04

 

بیشتربدانید: ارتقا ویلچر کودکان متناسب با رشد کودک !!

 

ویلچر برقی

 

درگذشته و تا قبل از ورود ویلچر برقی به بازار لوازم تجهیزات پزشکی، افراد دارای محدودیت‌های حرکتی و کم توان برای جا به جا شدن در مکان‌های مختلف کار راحتی در پیش نداشتند و بسیاری از آن‌ها برای رفتن به مکان‌های مختلف با محدودیت روبرو بودند.

عدم توانایی حرکتی ماهیچه‌های آن‌ها، این افراد را برای رفتن به مکان‌های مختلف و عبور از پستی و بلندی‌ها با مشکل روبه‌رو می‌کرد؛ اما با ورود ویلچرهای برقی به صنعت تجهیزات پزشکی، افراد دارای محدودیت‌های حرکتی با راحتی بیشتری می‌توانند در مکان‌های مختلف حضور پیدا کنند و بین مسیرهای مختلف جا به جا شوند.

ما در سایت توانی نو برای خرید عمده ویلچر‌، مزایای ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم و علاوه بر تخفیف‌هایی که روی هر محصول اعمال کرده‌ایم، برای مشتریانی که می‌خواهند در تعداد بالا ویلچرهای مدل‌های مختلف را سفارش دهند هم مزایای ویژه‌ای پیشبینی کرده‌ایم.

 

ویلچر اطفال

 

انواع دیگری از وسایل توانبخشی ارتوپدی وجود دارند که برای اطفال و در اندازه‌های مناسب آن‌ها تهیه شده است. این ویلچرها هم در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی تو به راحتی قابل دسترس است و شما می‌توانید با تخفیف و پس از مشاهده ویژگی‌های آن به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنید و این محصول را در هر تعداد که می‌خواهید، درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

 

ویزگی های ویلچر اطفال-05

 

بیشتربدانید: انواع ویلچر و کاربردهای انواع آن در 2023 !

 

انواع پیشرفته ویلچرها

همانطور که در این مقاله بررسی کردیم، ویلچرهای پیشرفته مخصوص افرادی است که از ضایعه‌های مغزی و بیماری‌های عصبی رنج می‌برند و به تنهایی نمی‌توانند با انواع ساده ویلچرها در مکان‌های مختلف جا به جا شوند. در حال حاضر تولید ویلچرها به مرحله‌ای رسیده است که انواع نیازهای بیماران کم توان را در طراحی آن‌ها در نظر می‌گیرند؛ مثلاً ویلچرهایی که تازه به بازار آمد‌ه‌اند توانایی این را دارند که از کمترین فضای ممکن استفاده کنند و هنگامی که از آن‌ها استفاده نمی‌شود، بتوان آن‌ها را در گوشه‌ای قرار داد.

همچنین برخلاف گذشته که تنها یک نوع ویلچر برای استفاده تمامی افراد کم توان وجود داشت، امروز می‌توانید بر اساس نوع نیاز خودتان، ویلچر مناسب را خریداری کنید و از بسیاری از مشقت‌های جا به جایی خلاص شوید. انواع ویلچر برقی، ویلچرهای ارتوپدی و ویلچرهای اطفال از جمله محصولاتی هستند که برای استفاده افراد مختلف طراحی شده‌اند.

خرید عمده ویلچر با قیمت کارخانه از توانی نو

همانطور که دیدید برای افراد مختلفی که گرفتار بیماری‌های کم توانی جسمی هستند، انواع مختلفی از ویلچرهای دستی و ویلچر برقی وجود دارد. اختراع ویلچر‌ها، اختراع بسیار مهمی بود که افراد دارای ناتوانی‌های حرکتی را تا حدود زیادی به جامعه برگرداند و باعث شد تا آن‌ها بتوانند بخش زیادی از کارهای خود را بدون کمک دیگران انجام دهند. یک ویلچر خوب باید بتواند علاوه بر تحمل وزن فرد برای حرکت به سمت مکان‌های مختلف، دارای مقاومت و ایمنی بسیار بالایی باشد. داشتن کمربند ایمنی، داشتن امکاناتی به منظور محل استقرار دست‌ها و سایر موارد این چنینی، از جمله نکاتی هستند که هنگام خرید ویلچر باید به آن‌ها توجه کرد.

ویلچرها ممکن است توسط افرادی استفاده شوند که به طور موقتی قادر به حرکت کردن نیستند. همچنین سالمندانی که در حرکت کردن دچار مشکل شده‌اند و نمی‌توانند بر اثر کهولت سن در مکان‌های مختلف جا به جا شوند هم از ویلچر استفاده می‌کنند.

فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو که سال‌ها در عرصه فروش انواع ویلچر‌ تجربه دارد، تمرکزش را بر عرضه ویلچرهایی گذاشته است که هر چه بیشتر به افراد دارای معلولیت کمک کند. ما در این فروشگاه تلاش می‌کنیم تا محصولاتی با کیفیت را با حداکثر امکانات ممکن برای افراد دارای معلولیت‌های حرکتی به ارمغان بیاوریم.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

محصولات مرتبط

جدیدترین مقالات

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp