معرفی بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران + آدرس و شماره ☎️

معرفی بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران + آدرس و شماره ☎️
چکیده این مطلب : انتشار : 1403/03/08 0 نظر

با توجه به اهمیت حوزه علمی و درمانی مغز و اعصاب، پیدا کردن متخصصان و مراکز مناسب برای تشخیص و درمان اختلالات مغزی و عصبی، امری بسیار حیاتی است. این راهنما از مجله پزشکی توانی نو به معرفی بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران در مناطق مختلف می ‌پردازیم که با تجربه، دانش و تخصص بالا، بهترین خدمات درمانی را برای بیماران بزرگسال فراهم می ‌کنند.

بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران

در ادامه با بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران در مناطق مختلف آشنا خواهیم شد.

 

دکتر مهران همای نیک فر

دکتر مهران همای نیک فر

دکتر مهران همای نیکفر دکتر مغز و اعصاب تهران در منطقه صادقیه است. ایشان لیسانس پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و فوق لیسانس خود را در رشته نورولوژی از همان دانشگاه گرفته است. دکتر همای نیکفر با تجربه بیش از 15 سال در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مغز، اعصاب، روانپزشکی و جراحی مغز و اعصاب فعالیت می کند.

ایشان دارای شماره عضویت 74198 در انجمن پزشکان ایران است. به عنوان یک متخصص با تجربه در زمینه نورولوژی، دکتر همای نیکفر قادر است بیماری های مختلف مغز و اعصاب اعم از تومورهای مغزی، سکته مغزی، صرع، سایر بیماری های عصبی و روانی را تشخیص دهد. ایشان همچنین جراحی های مرتبط با اعصاب مغزی و نخاعی را انجام می دهد. بنابراین بیماران می توانند برای مشاوره و درمان به دفتر ایشان مراجعه کنند.

آدرس: صادقیه، بلوار فردوس شرق، خیابان ولیعصر، خیابان اعتمادیان، پلاک 27، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 02144610685

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر پوست و مو در تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر سیدابوالقاسم مرتضوی

دکتر سیدابوالقاسم مرتضوی

دکتر سیدابوالقاسم مرتضوی بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران در منطقه خیابان اسفندیار است. ایشان دارای مدرک تحصیلی فوق تخصص اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و تجربه ‌ای بیش از 25 سال در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌ های مغز، اعصاب و روان دارد.

دکتر مرتضوی با شماره عضویت 121388 در انجمن پزشکان ایران، توانایی تشخیص و درمان بسیاری از بیماری‌ های مغز و اعصاب مثل تومور مغزی، سکته مغزی، صرع، ام ‌اس و بیماری‌ های نورولوژیک دیگر را داراست. ایشان همچنین عمل ‌های جراحی مغز و اعصاب را انجام می ‌دهد.

به دلیل تجربه‌ زیاد و مهارت بالای ایشان در تشخیص و درمان، شمار زیادی از بیماران مبتلا به بیماری ‌های نورولوژیک برای درمان و مشاوره به مطب دکتر مرتضوی مراجعه می‌ کنند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان اسفندیار، پلاک 63، طبقه 5، واحد 15

شماره تماس: 02167395656

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر ارتوپد تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر پیمان واحدی

دکتر پیمان واحدی

دکتر پیمان واحدی بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران در منطقه سعادت آباد است. ایشان دارای مدرک تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران می ‌باشد. با شماره عضویت پزشکی 86656، دکتر واحدی تجربه ‌ای چند دهه ‌ای در زمینه تشخیص و درمان بیماری ‌های مغز، اعصاب و روان دارد.

ایشان قادر است بیماری ‌های مختلفی مانند تومور مغزی، ضایعات عصبی، سکته‌ مغزی، صرع و بیماری ‌های ناشی از اختلالات انتقال عصبی را تشخیص دهد. همچنین دکتر واحدی ب ه‌عنوان یک نوروسرجن با تجربه عمل‌ های جراحی مغز و اعصاب را انجام می ‌دهد.

با توجه به تخصص و تجربه‌ با ارزش ایشان در تشخیص و درمان بیماری ‌های مغزی-عصبی، بیماران می ‌توانند برای مشورت پزشکی به مطب دکتر واحدی مراجعه کنند.

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان بخشایش، ساختمان پزشکان بخشایش، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 02126765067

دانستنی : لیست 10 جراح زنان برتر در تهران + خدمات و آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر حمید نوراللهی مقدم

دکتر حمید نوراللهی مقدم

دکتر حمید نوراللهی مقدم بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران در منطقه خیابان زرتشت  است. با شماره عضویت پزشکی 57063 و تجربه بیش از 30 ساله در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌ های اعصاب، دکتر مقدم در زمینه تخصص خود شهرت زیادی دارد.

وی لیسانس خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گرفته و موفق به اخذ فوق ‌تخصص اعصاب و روان از همان دانشگاه شده است. به عنوان یک متخصص با تجربه، دکتر نوراللهی مقدم قادر به تشخیص و درمان بیماری‌ های مختلف مغزی و اعصابی نظیر تومورهای مغزی، ضایعات عصبی، سکته مغزی و صرع می‌ باشد.

با توجه به میزان بالای مراجعه بیماران به وی، می‌ توان ایشان را یکی از بهترین متخصصان این رشته در تهران دانست. لذا بیماران می ‌توانند جهت مشورت و درمان به دفتر ایشان مراجعه کنند.

آدرس: تهران، خیابان زرتشت غربی، خیابان علیزاده، پلاک 3، طبقه همکف

شماره تماس: 02188966154

دانستنی : بهترین دکتر زنان و زایمان تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر بتول دادخواه

دکتر بتول دادخواه

دکتر بتول دادخواه پروفسور جراح مغز و اعصاب در تهران در منطقه تهرانپارس است. وی دارای مدرک تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. دکتر دادخواه با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مغزی و اعصابی فعالیت دارد.

ایشان با شماره عضویت 86751 در انجمن پزشکی ایران، توانایی تشخیص بسیاری از بیماری ها مانند تومور مغزی، ضایعات عصبی، سکته مغزی و صرع را دارد. همچنین دکتر دادخواه عمل های جراحی مغز و اعصاب مثل جراحی تومور مغزی را انجام می دهد.

با توجه به مهارت و تجربه بالای ایشان در زمینه نورولوژی، بیماران می توانند برای دریافت مشاوره یا درمان به مطب دکتر دادخواه مراجعه کنند.

آدرس: تهران، فلکه سوم تهرانپارس،، خیابان 196 غربی، نبش خیابان طاهری، ساختمان پزشکان تهرانپارس، واحد 47

شماره تماس: 02177712185

بیشتر بخوانید : بهترین مراکز و کلینیک کاشت مو تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر شبنم رفیع زاده

دکتر شبنم رفیع زاده

دکتر شبنم رفیع زاده پروفسور مغز و اعصاب در تهران در منطقه مرزداران است. ایشان فارغ التحصیل رشته اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و دارای بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه تشخیص و درمان بیماری ‌های مرتبط با مغز و اعصاب می ‌باشد.

با شماره عضویت پزشکی 103376، دکتر رفیع زاده قادر به مدیریت بسیاری از مشکلات نورولوژیک از جمله تومور مغزی، سکته مغزی، صرع و بیماری ‌های انتقال عصبی می‌ باشد. همچنین ایشان جراحی مغز و اعصاب را هم انجام می ‌دهد.

با توجه به تخصص و تجربه‌ با ارزش دکتر رفیع زاده، بیماران زیادی برای مشورت و درمان به مطب ایشان مراجعه دارند. لذا بیماران می ‌توانند جهت درمان به دکتر رفیع زاده مراجعه کنند.

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، ساختمان نگین آسمان، بلوک B، طبقه پنجم، واحد 19

شماره تماس: 02144220936

بیشتر بخوانید : لیست بهترین کلینیک لیزر تهران با شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی دکتر مغز و اعصاب تهران در منطقه خیابان توانیر است. ایشان دارای مدرک تخصصی اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. با بیش از 15 سال سابقه کاری، دکتر شریفی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های اعصاب و روان تخصص دارد.

با شماره عضویت پزشکی 76396، ایشان قادر است بیماری های مغزی و عصبی مانند تومور مغزی، ضایعات عصبی، سکته مغزی و صرع را تشخیص دهد. همچنین دکتر شریفی جراحی های مغز و اعصاب نظیر جراحی تومور مغزی را انجام می دهد. با توجه به تخصص و سابقه کاری بالای ایشان، بیماران می توانند برای دریافت مشاوره یا درمان به مطب دکتر شریفی مراجعه کنند.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، میدان توانیر، ساختمان پزشکان طلا، طبقه 3، واحد 30

شماره تماس: 02188664964

برای مطالعه بیشتر : معرفی لیست بهترین جراح پلک در تهران + شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر ابوالحسن ارتیاعی

دکتر ابوالحسن ارتیاعی

دکتر ابوالحسن ارتیاعی یکی از برجسته‌ ترین متخصصان اعصاب و روان در تهران است. ایشان لیسانس خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و تخصص اعصاب و روان را در همان دانشگاه فرا گرفته است.

با بیش از 25 سال سابقه کاری در زمینه تشخیص و درمان بیماری ‌های مغزی و عصبی، دکتر ارتیاعی با شماره عضویت 118079 در انجمن پزشکان ایران، از توانایی ‌های بالایی برخوردار است.

وی قادر است بیماری ‌های مختلفی نظیر تومور مغزی، ضایعات عصبی، ام ‌اس و صرع را تشخیص داده و درمان کند. به دلیل مهارت بالای ایشان، شمار زیادی از بیماران مبتلا به بیماری ‌های نورولوژیک برای درمان به مطب وی مراجعه می ‌کنند.

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، بین وصال و نادری، شماره 186، واحد 1

شماره تماس: 02188967958

برای مطالعه بیشتر : معرفی بهترین دکتر زیبایی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر مهین بشارتی

دکتر مهین بشارتی

دکتر مهین بشارتی بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران در منطقه خیابان پیروزی است. ایشان دارای تحصیلات تکمیلی در رشته اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه تشخیص و درمان بیماری ‌های عصبی فعالیت می‌ کند.

با شماره عضویت پزشکی 107470، دکتر بشارتی قادر به مدیریت مشکلات مغزی مانند تومور، سکته، صرع و بیماری‌ های انتقال عصبی می ‌باشد. جراحی مغز و اعصاب نیز از جمله توانایی ‌های وی است. با در نظر گرفتن تجربه و مهارت بالای دکتر بشارتی، بسیاری از بیماران مغز و اعصاب برای دریافت مشاوره یا درمان به وی مراجعه می ‌کنند.

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیروهوایی، ساختمان نسیم، طبقه سوم

شماره تماس: 02177468802

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین جراح بینی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر مجتبی خاکپور

دکتر مجتبی خاکپور

دکتر مجتبی خاکپور بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در تهران در منطقه بلوار مرزداران است. ایشان دارای مدرک تخصصی اعصاب و روان بوده و سابق ه‌ای طولانی در تشخیص و درمان بیماری ‌های عصبی دارد.

با شماره عضویت پزشکی 55901، دکتر خاکپور قادر به درمان مشکلات مغزی و اعصابی مانند تومور مغزی، سکته مغزی، صرع و بیماری ‌های انتقال عصبی است.

جراحی مغز و اعصاب نیز از جمله توانایی‌ های ارزشمند ایشان به شمار می ‌رود. به دلیل تجربه و مهارت بالای دکتر خاکپور، تعداد زیادی از بیماران مبتلا به بیماری ‌های نورولوژیک برای دریافت مشاوره یا درمان به مطب وی مراجعه می ‌کنند.

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، نبش خیابان بهار، ساختمان ایمان، طبقه سوم غربی، واحد 13

شماره تماس: 02144271417

 

کلام آخر درباره بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران

تهران از مجموعه گسترده ای از فوق تخصص های مغز و اعصاب برای بزرگسالان برخوردار است که خدمات حرفه ‌ای را در این حوزه به بیماران راائه می دهند. بهترین فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان در منطقه در مناطق مختلف با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش ‌های درمانی نوین، توانست ه‌اند بهترین مراکز درمانی را برای بیماران بزرگسال فراهم کنند. با توجه به تخصص و دانش بالاب این افراد، می‌ توان اطمینان داشت که بیماران با اختلالات مغزی و عصبی بهترین مراقبت و درمان ممکن را دریافت خواهند شد.

نظرات

captcha
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp