بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

خرید بالش پشت کمری با بهترین قیمت ارزان

خرید بالش پشت کمری طبی در مدل ها و رنگ های متنوع با قیمت و بهترین کیفیت به صورت اینترنتی در تجهیزات پزشکی توانی نو قابل خریداری است.خرید اینترتتی بالش طبی کمری با ارسال سریع به سراسر ایران و تهران انجام میگردد.قیمت بالش پشت کمری براساس طبی بودن و یا ساده بودن و نیز الیاف به کار رفته متفاوت است.همچنین نمونه های ایرانی نسبت به بالش طبی های چینی قیمت مناسب تری دارند.

کمردرد، یکی از شایع‌ترین مشکلات امروز مردم در سراسر جهان است که متاسفانه تا زمانی که به مرحله حاد نرسیده باشد، برای رفع آن نیز اقدام جدی نمی‌شود. بسیاری از کارمندان، محصلان، رانندگان اتومبیل و... ساعات زیادی از روز خود را بر روی صندلی‌های اسفنجی و فومی غیر استاندارد یا غیر ارگونومی سپری می‌کنند و این یکی از مهم‌ترین عوامل آسیب‌های بلندمدت به ستون فقرات و درد ماهیچه‌های کمری است. یک راهکار ساده، ارزان و قطعی برای حل این مشکل جهانی، بالش پشت کمری است. این بالش می‌تواند تا حد بسیار زیادی به شما که ساعات فراوانی را بر روی صندلی می‌نشینید و از درد کمر رنج می‌برید، کمک کند.

 

بالش طبی صندلی قیمت  خرید

 

تاثیرات بالش پشت کمری بر سلامت

 حالت صحیح نشستن برای وارد شدن کمترین میزان فشار به ستون فقرات، حالتی است که بدن بر روی خط ثقل خود قرار بگیرد. خط ثقل، خطی فرضی است که نیروی بدن به سمت زمین را نشان می‌دهد و معمولاً پیکانی است که از قسمت سر به سوی زمین رسم می‌شود. این خط از میان تمامی قوس‌های مختلف بدن به صورت مستقیم عبور می‌کند و نشان دهنده مسیری است که نیروی وزن شما به زمین (در حالت ایستاده) یا صندلی (در حالت نشسته) وارد می‌کند. اگر بدن انسان کمی به سمت جلو یا عقب مایل شود، ستون فقرات با وارد آوردن فشار و نیرو به ماهیچه‌های اطراف وظیفه حفظ تعادل بدن را دارد؛ در این صورت بدن شما برای حفظ تعادل نیاز به تحمل فشار و صرف انرژی خواهد بود.

زمانی که بر روی صندلی نشسته‌اید و مشغول کار هستید، اگر نتوانید گودی کمر خود را حفظ کنید و به صورت کاملاً صاف بنشینید، در حال فشار وارد آوردن به مهره‌های خود هستید. مشکل اینجاست که اغلب صندلی‌های دارای تکیه گاه، به گونه‌ای هستند که این گودی کمر از بین رفته و بدن شما به صورت ناخودآگاه رو به جلو قوز می‌کند. این غوز برای کم کردن فشار وارده به قسمت تحتانی و دنبالچه انجام می‌شود، اما تاوان آن را ستون فقرات شما خواهد داد. به همین دلیل است که نشستن برای ساعات متوالی، موجب خستگی و درد در ناحیه کمر می‌شود.

بالش پشت کمری، بهترین وسیله برای حل این مشکل است. این بالش متحرک که معمولاً به وسیله کش یا بند به پشتی صندلی شما متصل می‌شود، یک وسیله ارگونومی با طراحی خاص است که به شما کمک می‌کند در حال تکیه دادن به تکیه گاه صندلی خود نیز کاملاً صحیح بنشینید و گودی کمر خود را حذف نکنید. استفاده از بالشتک پشت کمری، فشار وارده به مهره‌های کمر را به حداقل می‌رساند و بدن را در وضعیت ثقل کامل قرار می‌دهد. به این ترتیب دیگر خبری از دردهای مزمن ناحیه کمر نخواهد بود.

 

چه کسانی باید از بالش پشت کمری استفاده کنند؟

کسانی که دچار عارضه‌های مربوط به ستون فقرات هستند، به توصیه پزشک خود باید همواره از بالش پشت کمری استفاده کنند؛ اما مسئله اینجاست که این بالش برای همه افراد قابل استفاده است و بهترین راهکار برای پیشگیری از ابتلای به عارضه‌های مربوطه است. بنابراین بهتر است مادامی که به دردهای مزمن و مشکلاتی مانند بیرون زدگی دیسک یا التهاب عصب سیاتیک دچار نشده‌ایم، از این وسیله برای پیشگیری و سلامتی استفاده نمایید.

 

خرید بالش پشت کمری طبی و ساده

 

انواع پشت کمری

اگر نسبت به خرید بالش پشت کمری اقدام کرده و به دلیل تنوع موجود دچار سردرگمی هستید، بهتر است این بخش را با دقت مطالعه کنید. پشت کمری‌های موجود در بازار را می‌توان از نظر جنس فوم و مدل، به انواع مختلف زیر تقسیم نمود:

 

پشت کمری ساده

این نوع پشت کمری‌ها با فوم‌های ساده ساخته می‌شوند و هدف آن‌ها تنها پر کردن گودی کمر شما در زمان نشستن است.

پشت کمری مموری فوم

پشت کمری‌هایی که از جنس فوم هوشمند یا مموری فوم هستند، قابلیت ویسکو الاستیک دارند و فشار تکیه گاهی شما را به صورت تدریجی به پشتی صندلی وارد می‌کنند؛ به این ترتیب، میزان راحتی شما بیشتر و التهابات شما کمتر خواهد بود.

پشت کمری دارای ماساژور

برخی از پشت کمری‌ها دارای ماساژورهای الکتریکی هستند که با استفاده از نیروی برق کار می‌کنند و می‌توانند در اتومبیل یا محل کار شما مورد استفاده قرار بگیرند.

پشت کمری مشبک

پشت کمری‌های مشبک دارای منفذهایی برای عبور و مرور هوا هستند که مانع از گرم شدن پشت و تعریق پوست شما می‌شود.

جمع بندی و نتیجه گیری

بالش پشت کمری طبی، وسیله‌ای برای قرار دادن بر روی تکیه گاه صندلی است و با پر کردن قسمت گودی کمر، مانع از قوز کردن و وارد شدن فشار به مهره‌های قسمت تحتانی می‌شود. این وسیله ساده، کوچک و ارزان، بهترین راهکار برای پیشگیری از ابتلا به انواع عارضه‌های مربوط به ستون فقرات است و باعث کاهش درد کمر می‌شود.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp