معرفی بهترین دکتر قلب تهران + آدرس و شماره ☎️

معرفی بهترین دکتر قلب تهران + آدرس و شماره ☎️
چکیده این مطلب : انتشار : 1403/03/05 0 نظر

در این راهنما از مجله پزشکی توانی نو، به شناسایی و معرفی با تجربه ‌ترین و بهترین دکتر قلب تهران در مناطق مختلف پایتخت خواهیم پرداخت. این پزشکان، با تخصص و تجربه‌ گسترده ‌ای در زمینه مراقبت و درمان بیماری‌های قلبی، در خدمت جامعه هستند. مطالعه این راهنما، به خوانندگان این امکان را می ‌دهد تا با اعتماد بیشتری به جستجوی یک پزشک قلب متخصص در تهران بپردازند و از خدماتی با کیفیت و حرفه ‌ای در این حوزه بهر ه‌مند شوند. با ما همراه باشید.

بهترین دکتر قلب تهران

در ادامه با بهترین دکتر قلب تهران در مناطق مختلف آشنا خواهیم شد.

 

دکتر سید شاهرخ تقوی

دکتر سید شاهرخ تقوی

دکتر سید شاهرخ تقوی متولد سال 1347 فوق تخصص قلب تهران در منطقه قصرالدشت است. او تحصیلات متوسطه خود را در سال 1365 به پایان رساند و در همان سال در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد. دکتر تقوی در سال 1380 با رتبه اول از رشته تخصصی بیماری‌ های داخلی، در سال 1385 از رشته فوق ‌تخصصی قلب و عروق و در سال 1394 هم از دوره فلوشیپ آنژیوپلاستی مداخله‌ ای قلب و عروق فارغ‌التحصیل شد. او از معدود متخصصانی است که توانسته است مدارک پی ‌درپی تخصصی، فوق‌ تخصصی و فلوشیپ را کسب کند. دکتر تقوی مدت بیش از 30 سال است به درمان بیماری‌ه ای قلبی، فشارخون و بیماری‌ های داخلی مشغول است.

آدرس: تهران، خیابان امام خمینی، تقاطع قصر دشت، پلاک 647، واحد 4

شماره تماس: 02166357999

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر پوست و مو در تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر سپیده سخنور

دکتر سپیده سخنور

دکتر سپیده سخنور بهترین دکتر قلب تهران در منطقه پونک است. ایشان با رتبه اول از رشته پزشکی عمومی فارغ‌ التحصیل شده و سپس مستقیماً وارد تخصص قلب و عروق در دانشگاه شهید بهشتی شد. ایشان به عنوان هیأت علمی در همین دانشگاه مشغول به کار شد و توانست تعداد زیادی دانشجو را تحت آموزش و نظارت خود داشته باشد. وی همچنین دوره فلوشیپ آنژیوپلاستی را گذراند و موفق به اخذ مدرک آن در سوئیس شد. دکتر سپیده سخنور در حال حاضر در بیمارستان آتیه و مطب خصوصی خود مشغول انجام آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، درمان واریس و سایر خدمات قلبی از جمله درمان فشارخون و چربی خون می باشند.

آدرس: تهران، پونک، بلوار عدل جنوبی، ساختمان پزشکان فتح، طبقه چهارم، واحد 26

شماره تماس: 02144442085 – 09120464936

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر ارتوپد تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر سید رضا سیدی

دکتر سید رضا سیدی

دکتر سید رضا سیدی متخصص قلب تهران در منطقه پاسداران است. ایشان تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان تیزهوشان به پایان رساند و در همان سال در رشته پزشکی پذیرفته شد. دکتر سیدی در سال 1381 با رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شد. وی سپس در رشته تخصصی بیماری داخلی پذیرفته شد و پس از آن وارد دوره دستیاری فوق تخصصی قلب و عروق شد. ایشان در ادامه موفق به اخذ مدرک فلوشیپ آنژیوپلاستی نیز شد. دکتر سیدی با توجه به موفقیت ‌های علمی، سال‌ ها عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده و در حال حاضر خدمات قلبی از جمله درمان فشارخون، نوار قلب و آنژیوپلاستی را انجام می‌ دهد.

آدرس: پاسداران، ابتدای بوستان هفتم، ساختمان رادین، طبقه اول، واحد 104

شماره تماس: 02122771940 – 09120501327

دانستنی : لیست 10 جراح زنان برتر در تهران + خدمات و آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر زهرا جوزانی کهن

دکتر زهرا جوزانی کهن

دکتر زهرا جوزانی کهن بهترین فوق تخصص قلب در تهران در منطقه سعادت آباد است. وی بورد تخصصی قلب و عروق و فوق تخصص آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب و عروق را دارا می باشد. ایشان دوره‌ های پیشرفته آنژیوپلاستی عروق پریفرال را از دانشگاه تهران گذرانده است. دکتر جوزانی سابقه سال ‌ها عضویت در هیئت علمی دانشگاه و هیئت مدیره انجمن آنژیوپلاستی را دارد. وی مقالات بسیاری در ژورنال ‌های معتبر داخلی و خارجی منتشر کرده و به عنوان استاد راهنمای تزهای دکتری فعالیت داشته است. دکتر جوزانی یکی از برترین متخصصان حوزه قلب و عروق در ایران می ‌باشد.

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، سروشرقی، ساختمان107، بالای داروخانه مونا، طبقه سوم

شماره تماس: 09109977733

دانستنی : بهترین دکتر زنان و زایمان تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر رضا صابری همدانی

دکتر رضا صابری همدانی

دکتر رضا صابری همدانی پروفسور قلب و عروق در تهران در منطقه گاندی است. وی در سال 1368 از دانشگاه فردوسی مشهد در رشته پزشکی عمومی فارغ ‌التحصیل شد. او پس از اتمام طرح در سال 1372 وارد دانشگاه شهید بهشتی شد و در سال 1376 با رتبه عالی در رشته تخصصی قلب فارغ ‌التحصیل گردید. دکتر صابری در سال 1380 وارد دوره فوق تخصص آنژیوپلاستی در بیمارستان قلب شهید رجائی شد. وی از سال 1382 تاکنون به عنوان متخصص فوق تخصص آنژیوپلاستی عروق قلبی و محیطی فعالیت می کند. ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بوده و دانشجویان زیادی را تربیت نموده است.

آدرس: تهران، گاندی، گاندی 21، ساختمان 26، طبقه 3

شماره تماس: 02188673001 - 09331448565

بیشتر بخوانید : بهترین مراکز و کلینیک کاشت مو تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی

دکتر پرگل نوروزی بهترین دکتر قلب تهران در منطقه مرزداران است. وی دارای بورد تخصصی قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. دکتر نوروزی عضو بنیاد ملی نخبگان، انجمن آترواسکلرز ایران و انجمن قلب اروپاست. ایشان دارای معدل بالای 17 در رشته پزشکی عمومی و از رتبه‌ های برتر در کنکور سراسری، پیش‌ کارورزی و دستیاری است. دکتر نوروزی با توجه به علاقه و تخصصش در حوزه قلب و عروق، خدماتی چون ویزیت، مشاوره، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی و هولتر مانیتورینگ را برای بیماران انجام می‌ دهد. ایشان سابقه دارورزی در نظام پزشکی ملایر را نیز دارا می ‌باشند.

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، روبروی شیرینی ماه بانو، ساختمان ایمان، طبقه دوم شرقی، واحد 10

شماره تماس: 02146292550

بیشتر بخوانید : لیست بهترین کلینیک لیزر تهران با شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر آرمین مرعشی زاده

دکتر آرمین مرعشی زاده

دکتر آرمین مرعشی زاده متخصص قلب و عروق با فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی می باشند. ایشان سال هاست در زمینه تشخیص و درمان بیماری های قلبی-عروقی و بیماری های وریدی فعالیت داشته و دوره تکمیلی وریدی را در لندن گذرانده اند. دکتر مرعشی زاده خدماتی همچون چکاپ قلب و عروق، تشخیص علل مختلف پزشکی، مشاوره قبل از عمل و اقدامات تشخیصی درمانی مداخله ای فوق تخصصی از جمله آنژیوپلاستی و آنژیوگرافی، درمان واریس و بیماری های وریدی را ارائه می دهند.

آدرس: شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار فرحزادی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 101، واحد 8

شماره تماس: 02122128991

برای مطالعه بیشتر : معرفی لیست بهترین جراح پلک در تهران + شماره تماس و آدرس ☎️

 

دکتر هومان کاظمی

دکتر هومان کاظمی

دکتر هومان کاظمی بهترین دکتر قلب تهران در منطقه دولت است. ایشان دارای بیش از 20 سال سابقه کاری می باشند. دکتر کاظمی دارای عضویت در انجمن های قلب اروپا و آمریکا بوده و با تجربه بیش از 4 هزار مورد عمل آنژیوگرافی، درمان های تخصصی فشارخون های مقاوم را انجام می دهند. دکتر کاظمی مسئولیت فنی بخش های آنژیوگرافی و CCU بیمارستان شفا و مراقبت های ویژه دانشگاهی را بر عهده داشته اند. خدمات ایشان شامل الکتروکاردیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست های ورزشی و عروقی، آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و هولترهای قلب و عروق و واریس می باشد.

آدرس: خیابان شریعتی، خیابان کلاهدوز، قبل از بلوار کاوه، خیابان اخلاقی غربی، خیابان مطلبی نژاد، کوچه لعل، پلاک 5

شماره تماس: 02122642277 - 09308047769

برای مطالعه بیشتر : معرفی بهترین دکتر زیبایی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر مجید فرجی

دکتر مجید فرجی

دکتر مجید فرجی پس از فارغ ‌التحصیلی از رشته پزشکی عمومی از دانشگاه ایران، تخصص قلب و عروق خود را از دانشگاه شیراز اخذ کرد. وی همچنین موفق به اخذ مدرک فلوشیپ بالون و آنژیوپلاستی از دانشگاه تهران شد. دکتر فرجی سابقه فعالیت به عنوان هیأت علمی دانشگاه تهران و بیمارستان شریعتی را دارد. ایشان مدیر گروه و مسئول فنی کت لب بیمارستان گاندی بوده است. وی خدماتی چون نوار قلب، اکوکاردی، هولترها، درمان واریس، چکاپ قلب بارداری و مشاوره قبل از عمل را ارائه می ‌دهد.

آدرس: پاسداران، خیابان پایدارفرد، روبروی درب اصلی بیمارستان لبافی نژاد، پلاک 107، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 02126749480 - 09914018920

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین جراح بینی تهران + شماره تماس و آدرس

 

دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی دکتر قلب تهران در منطقه سعادت آباد است. ایشان دارای بورد تخصصی قلب و عروق و درمان واریس می باشند. دکتر هندسی با سال ها تجربه موفق در درمان بیماران مشکلات عروقی و واریس پیشرفته، از جمله متخصصان پیشرو در این حوزه است. وی تنها پزشک ایرانی با مدرک درمان زیبایی واریس از برزیل بوده و به روزترین روش ‌ها را در این زمینه ارائه می‌ دهد. دکتر هندسی همچنین عضو انجمن قلب و واریس آمریکاست. خدمات ایشان شامل تشخیص دقیق واریس با اکوی داپلر، لیزر سطحی و اسکلروتراپی، درمان واریس‌ های پیشرفته، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر می ‌باشد. ایشان با بیش از 15 سال تجربه، در زمینه قلب و واریس فعالیت می ‌کند.

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان بخشایش، نبش بیمارستان عرفان، خیابان هفدهم، پلاک 81

شماره تماس: 02122137133

 

کلام آخر درباره بهترین دکتر قلب تهران

پزشکان قلب و عروق تهران دارای تخصص و تجربه ‌ای فراوان در این حوزه هستند. با توجه به تحقیقات انجام شده و بازخورد مثبت بیماران، بهترین دکتر قلب در تهران در هر منطقه در این راهنما مشخص شد. تخصص و تجربه، درک کامل از بیماری‌ های قلبی و استفاده از تکنولوژی ‌های پیشرفته، معیارهای اصلی در انتخاب بهترین دکتر قلب می ‌باشند. با انتخاب این پزشکان، بیماران می ‌توانند بهترین مراقبت و درمان را در زمینه قلب و عروق دریافت کنند.

نظرات

captcha
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp