معرفی بهترین پزشک فوق تخصص گوارش و کبد در تهران + آدرس و شماره ☎️

معرفی بهترین پزشک فوق تخصص گوارش و کبد در تهران + آدرس و شماره ☎️
چکیده این مطلب : انتشار : 1403/02/16 2 نظر

رژیم غذایی سالم و بهداشت گوارشی دو عامل بسیار مهم در زندگی انسان می ‌باشند. سلامت گوارش به معنای سلامت عمومی بدن است. در این راهنما از مجله پزشکی توانی نو (مرکز خرید تجهیزات پزشکی در ایران) به معرفی بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران در مناطق مختلف می ‌پردازیم تا بیماران بتوانند با مراجعه به بهترین دکتر گوارش در تهران، سلامت خودشان را حفظ کنند. با ما همراه باشید.

معرفی بهترین دکتر گوارش در تهران

  • دکتر حامد زمانی
  • دکتر مجید ایرانشاهی
  • دکتر مسعود صدرالدینی
  • دکتر محمد امانی
  • دکتر ژاله سعیدیان
  • دکتر سید امیرمنصور رضا دوست
  • دکتر امیر طاهری
  • دکتر شاهین مرات
  • دکتر بیژن شهبازخانی
  • کلینیک گوارش و آندوسکوپی سپید

در ادامه با بهترین دکتر گوارش در تهران در مناطق مختلف آشنا خواهیم شد.

 

1. دکتر حامد زمانی

 

دکتر حامد زمانی متخصص گوارش در تهران

 

دکتر حامد زمانی پزشک بهترین دکتر گوارش در تهران در منطقه فرمانیه است. ایشان متخصص بیماری ‌های داخلی و گوارش، کبد و صفرا می ‌باشد که از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده است. وی با سال‌ ها تجربه کاری و عضویت در انجمن متخصصان گوارش و کبد ایران، توانسته است رضایت بسیاری از بیماران را کسب کند.

دکتر زمانی با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه بیماری ‌های کبد چرب، از متخصصان برتر در این حوزه در تهران به شمار می ‌رود. بیماران محترم می ‌توانند برای درمان، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، فیبرواسکن و درمان کبد چرب و پولیپ روده با وی مشورت کنند تا سلامتی خود را بازیابند.

آدرس: تقاطع فرمانیه پاسداران، روبروی باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان 222، طبقه 5

تلفن: 02122833005 – 09202283230

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر پوست و مو در تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

2. دکتر مجید ایرانشاهی

 

دکتر مجید ایرانشاهی فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر مجید ایرانشاهی، دکتر گوارش تهران در منطقه شریعتی و میرداماد ستند. وی مدارک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران و تخصص داخلی را از دانشگاه‌ های علوم پزشکی ارومیه و تهران دریافت کرده ‌است. ایشان همچنین مدرک فوق تخصص گوارش و کبد بالغین را از دانشگاه شهید بهشتی اخذ نموده ‌اند.

وی از سال 94 تا سال 1402 عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی بوده ‌اند. بیماران محترم می‌ توانند برای مشورت، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، بوتاکس معده، فیبرواسکن کبد و درمان بیماری ‌های مرتبط با گوارش و کبد به ایشان مراجعه نمایند. دکتر ایرانشاهی با سال‌ ها تجربه و مدارک عالی تخصصی می‌ توانند خدمات درمانی لازم را به مراجعه کنندگان ارائه دهند.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی بلوار میرداماد، کوچه نیک، پلاک 28، واحد 10

تلفن: 02126713354 -  09354364144

بیشتر بدانید : لیست بهترین دکتر ارتوپد تهران + سوابق، آدرس و شماره تماس ☎️

 

3. دکتر مسعود صدرالدینی

 

دکتر مسعود صدرالدینی فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر مسعود صدرالدینی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی می ‌باشند. وی به عنوان دکتر گوارش خوب در تهران در منطقه نارمک، مدرک تخصص و فوق تخصص خود را در رشته‌ های داخلی، گوارش (معده و روده) و آندوسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده ‌است. ایشان دوره‌ های آموزشی پیشرفته در زمینه ERCP را گذرانده و دارای سوابق علمی و تحقیقاتی فراوانی هستند.

دکتر صدرالدینی عضو انجمن‌ های معتبر گوارش اروپا و آمریکا می ‌باشند. بیماران محترم می ‌توانند برای مشورت، انجام فیبرواسکن کبد، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، درمان بیماری ‌های گوارشی، کبد و غیره به وی مراجعه نمایند. دکتر صدرالدینی با تجربه‌ بالا، خدمات درمانی را به بهترین شکل به مراجعه کنندگان ارائه می ‌دهد.

آدرس: تهران، نارمک، خیابان ثانی اول، خیابان سمنگان، پلاک 120

تلفن: 02177839463 – 09901414248

دانستنی : لیست 10 جراح زنان برتر در تهران + خدمات و آدرس و شماره تماس ☎️

 

4. دکتر محمد امانی

 

دکتر محمد امانی فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر محمد امانی متخصص گوارش تهران در منطقه امیرآباد می ‌باشد که فوق تخصص خودش را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نموده ‌است. ایشان گواهینامه آندوسکوپی پیشرفته را از کشور فرانسه دریافت کرده است. دکتر امانی سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و پژوهشکده گوارش و کبد را داشته و مسئول آموزش دوره فوق تخصصی بیمارستان شریعتی بوده‌ اند.

وی هم ‌اکنون نماینده انجمن گوارش ایران می‌ باشد. بیماران محترم می ‌توانند جهت آندوسکوپی، فیبرواسکن کبد، مشاوره تغذیه، درمان کبد چرب، سرطان و سایر مسائل گوارشی و کبدی به دکتر امانی مراجعه نمایند تا از بهترین خدمات بهره‌ مند شوند.

آدرس: تهران، امیر آباد، روبروی بیمارستان قلب تهران، ابتدای کوچه شکرالله، پلاک 131، طبقه چهارم، واحد هشتم

تلفن: 09013938224

دانستنی : بهترین دکتر زنان و زایمان تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

5. دکتر ژاله سعیدیان

 

دکتر ژاله سعیدیان فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر ژاله سعیدیان بهترین دکتر گوارش در تهران در منطقه امیر آباد شمالی در زمینه درمان بیماری کبد چرب می باشد. وی فعالیت خودش را با تمرکز بر بیماری های گوارش و کبد آغاز کرد. ایشان علاوه بر درمان بیماری های کبدی، توانایی بالایی در تشخیص زودهنگام سرطان های مرتبط با گوارش دارند.

دکتر سعیدیان با تخصص بالا در درمان سندرم های عصبی و التهابی روده مشغول به کار می باشد. وی مدرک تخصص خود را در رشته گوارش از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است. بیماران می توانند برای مشاوره درمانی در زمینه های مختلف گوارشی و کبدی به ایشان مراجعه نمایند.

آدرس: تهران، امیر آباد شمالی، بالاتر از مرکز قلب، کوچه چهارم، پلاک 34، طبقه دوم، واحد 10

بیشتر بخوانید : بهترین مراکز و کلینیک کاشت مو تهران + آدرس و شماره تماس ☎️

 

6. دکتر سید امیرمنصور رضا دوست

 

دکتر سید امیرمنصور رضادوست فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر سید امیر منصور رضا دوست متخصص فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی می باشد. وی با بیش از 15 سال سابقه کار تخصصی در تشخیص و درمان بیماری های مختلف کبد مانند کبد چرب، التهاب و سرطان کبد فعالیت می کند.

ایشان به دلیل کیفیت بالای خدمات شان مورد توجه و رضایت مراجعان قرار گرفته اند. بیماران می توانند برای مشورت و درمان بیماری های مختلف گوارشی و کبدی از جمله درد شکم، معده، کبد چرب، سرطان و غیره به دکتر رضا دوست مراجعه کنند. وی با تجربه بسیار مناسب در این زمینه فعالیت می نماید.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان شهید دستگردی، پس از نفت شمالی، پلاک 177، ساختمان شمس، واحد 17

تلفن: 02122260452

بیشتر بخوانید : لیست بهترین کلینیک لیزر تهران با شماره تماس و آدرس ☎️

 

7. دکتر امیر طاهری

 

دکتر امیر طاهری فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر امیر طاهری بهترین دکتر گوارش در تهران در منطقه میرداماد هستند. وی مدرک دستیاری فوق تخصصی گوارش بالغین را در سال 1388 و تخصص داخلی خود را در 1380 از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کرده ‌اند. دکتر امیر طاهری پزشکی عمومی خود را نیز در 1375 در همان دانشگاه به پایان رسانده اند.

دکتر طاهری از بنیانگذاران مرکز تحقیقات گوارش کردستان هستند که از سال 1385 عضو این مرکز می ‌باشند. ایشان در بیمارستان بوعلی نیز قبلاً فعالیت داشته ‌اند. با سال ها سابقه کاری در زمینه گوارش، بیماران می‌ توانند برای مشورت و درمان به وی مراجعه کنند.

آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی ایستگاه مترو شریعتی، کوچه منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه چهارم، واحد 14

تلفن: 02122889786

برای مطالعه بیشتر : معرفی لیست بهترین جراح پلک در تهران + شماره تماس و آدرس ☎️

 

8. دکتر شاهین مرات

 

دکتر شاهین مرات فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر شاهین مرات متخصص در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌ های گوارش و کبد بالغین است. ایشان مدرک تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران با معدل بالا کسب نموده است. همچنین وی پزشکی عمومی را نیز در همین دانشگاه گذرانده و مدرک فوق تخصص خود را با درجه بسیار عالی دریافت نموده است.

دکتر مرات به عنوان یکی از بهترین متخصصان تهران شناخته می ‌شود. بیماران محترم می ‌توانند برای مشورت ‌های تخصصی، آندوسکوپی، سونوگرافی و درمان بیماری‌ های مرتبط با گوارش و کبد به ایشان مراجعه نمایند.

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه 19، پلاک 144

تلفن: 02154534000

برای مطالعه بیشتر : معرفی بهترین دکتر زیبایی تهران + شماره تماس و آدرس

 

9. دکتر بیژن شهبازخانی

 

دکتر بیژن شهبازخانی فوق تخصص گوارش در تهران

 

دکتر بیژن شهبازخانی به عنوان بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران در منطقه کارگر شمالی، دارای مدرک فوق تخصص گوارش و کبد می ‌باشند و تمام خدمات تشخیصی و درمانی خود را در کلینیک تخصصی داخلی مسعود ارائه می‌ دهند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه کاری، از باتجربه‌ ترین متخصصان در زمینه بیماری ‌های داخلی به شمار می‌ روند.

بیماران می ‌توانند برای مشاوره و درمان بیماری ‌های مختلف گوارشی و کبدی از جمله کبد چرب، سرطان کیسه صفرا، معده، روده و غیره به کلینیک مراجعه نمایند. دکتر شهبازخانی با تجربه و تخصص بالا خدمات باکیفیتی را به مراجعه کنندگان ارائه می‌ دهند.

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه 19، پلاک 144، کلینیک داخلی مسعود

تلفن: 02154534000

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین جراح بینی تهران + شماره تماس و آدرس

 

10. کلینیک گوارش و آندوسکوپی سپید

 

کلینیک گوارش و آندوسکوپی سپید در تهران

 

کلینیک فوق تخصص گوارش در تهران با نام کلینیک گوارش و آندوسکوپی سپید زیر نظر دکتر محمدزاده، با بیش از 18 سال سابقه به بیماران خدمات متنوعی را ارائه می‌ دهد. دکتر محمدزاده در بخش فوق تخصص گوارش در بیمارستان میلاد نیز فعال هستند و تجربه‌ ای بالای 28 سال در زمینه طبابت دارند.

افراد می ‌توانند جهت مشورت، ویزیت، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، بوتاکس معده برای لاغری، پلیپکتومی و درمان مشکلات کبد به این کلینیک مراجعه کنند. دکتر محمدزاده با تجربه‌ زیاد خدمات مورد نیاز را به مراجعین ارائه می ‌دهند.

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین بلوار فرحزادی و بلوار پاکنژاد، پلاک 236، کلینیک گوارش و آندوسکوپی سپید

تلفن: 02188070446

 

کلام آخر

با توجه به اهمیت بالای سلامت برای مردم، انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص گوارش در تهران امری ضروری است. با تجربه، مهارت و دانش بالای این متخصصان، می ‌توان از بیماری ‌های گوارشی جلوگیری کرد و بیماران مبتلا را درمان نمود. به همین دلیل است که بیماران می ‌توانند با مراجعه به بهترین دکتر گوارش در تهران، بهترین نتایج درمانی را تجربه کنند. امیدواریم این راهنما از مجله پزشکی توانی نو، بتواند در این مسیر راهگشای بیماران گرامی باشد.

نظرات

captcha
سمانه جغتایی
۰۰
پاسخنشانه های کبد چرب چی هست؟
توانی نو
۰۰

برخی از نشانه‌های کبد چرب شامل خستگی، سردرد، کاهش اشتها، کاهش وزن، تورم ناحیه شکمی، تغییر رنگ پوست و جایگزینی بافت سالم کبد با بافت چرب می‌باشد.

اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp