لوازم پزشکی مصرفی

مرتب سازی :

لوازم پزشکی مصرفی

تجهیزات و لوازم مصرفی پزشکی در طیف وسیعی از محصولات با کاربرد های متنوع و برندهای متفاوت در تجهیزات پزشکی توانی نو قابل خریداری هستند. لوازم مصرفی پزشکی،در توانی نو با قیمت ارزان و مناسب به صورت عمده و جزئی به فروش میرسند.خرید اینترنتی تجهیزات مصرفی پزشکی باعث میشود تا افراد زمان کمتری را برای پیدا کردن محصول مدنظر در بازار بگذرانند ،ضمن انک توانی نو به عنوان مرجع کالای پزشکی تمامی کالا ها را با کمترین قیمت ممکن به فروش میرساند.

لوازم پزشکی مصرفی:خرید لوازم پزشکی مصرفی با قیمت ارزان

انتخاب و خرید لوازم پزشکی مصرفی یکی از چالش‌هایی است که بسیاری از مراکز ارائه‌دهنده خدمات پزشکی و حتی کاربران شخصی با آن روبرو هستند. کالای مصرفی پزشکی از این جهت حائز اهمیت است که تاثیر مستقیمی روی کیفیت خدمات درمانی داشته و عدم دقت به انتخاب محصولات مناسب ممکن است فرایند درمان بیمار را با اختلال روبرو نموده و حتی مشکلاتی را نیز برای وی ایجاد نماید. به همین دلیل این خرید را می‌توان یک خرید تخصصی برشمرد که نیاز است تا کاربران قبل از هر اقدامی برای خرید نسبت به دریافت اطلاعات کافی درباره آن اقدام کنند. تیم بازرگانی ما در مجموعه توانی نو متناسب با سیاست‌های مجموعه، اولویت اصلی در تهیه و عرضه این محصولات را در کیفیت آن‌ها قرار داده است. 

در ادامه در کنار آشنایی با مزیت‌های خرید لوازم پزشکی مصرفی از فروشگاه، ما سعی کرده‌ایم تا نکات بسیار مهم، کلیدی و کاربردی برای خرید هر چه بهتر این محصولات برای شما آماده کنیم که دقت به آن‌ها در هنگام خرید از هر فروشگاهی می‌تواند شرایط ایده‌آلی را برای شما رقم بزند. 

لوازم پزشکی مصرفی:خریدلوازم پزشکی مصرفی با قیمت ارزان-01

اهمیت خرید لوازم پزشکی مصرفی

هر چند خود شما با اهمیت خرید کالای مصرفی پزشکی آشنا بوده و می‌دانید که این خرید چقدر می‌تواند برای یک مرکز درمانی و مراقبت از بیماران تأثیر داشته باشد، اما با این حال با توجه به اهمیت بالای این موضوع در یک بند بسیار کوتاه لازم دانستیم تا این اهمیت را به شما یادآوری کنیم. کیفیت در انتخاب محصولات این رده در درجه اول اولویت قرار می‌گیرد. به هیچ وجه خرید لوازم و تجهیزات پزشکی ارزان قیمت بدون کنترل کیفیت توجیهی برای این خرید نداشته و ممکن است با خطرات بسیار زیادی همراه شود. از این رو در درجه اول لازم است تا کیفیت محصول مورد نظر را بررسی نموده و سپس برای بهینه کردن قیمت لوازم پزشکی مصرفی به دنبال راهکارهای منطقی باشید. 

انواع لوازم پزشکی مصرفی

با پرداختن به اهمیت خرید کالای مصرفی پزشکی اکنون لازم است تا اطلاعات کاربردی را درباره این محصولات در اختیار شما قرار دهیم تا از این طریق شرایط خرید بهتری برای شما رقم زده باشید. دقت کنید که تمرکز ما در مجموعه توانی نو در درجه اول بالاتر بردن کیفیت این محصولات و خدمات درمانی در کشور و بعد از آن فروش لوازم و تجهیزات پزشکی مصرفی با کیفیت و با قیمت مناسب برای کاربران است. از این رو اصرار داریم که کاربران چه از طرف مراکز درمانی و بهداشتی و چه افراد شخصی قبل از هر چیزی اطلاعات مربوط به این خرید این محصولات را جدی گرفته و سپس برای خرید آن‌ها اقدام کنند.

انواع لوازم پزشکی مصرفی در دسته‌بندی‌های مختلفی در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. برای اینکه آشنایی نسبی با انواع این لوازم داشته باشید، لیست لوازم پزشکی مصرفی را در ادامه با یک شرح مختصر با هم مرور می‌کنیم:

•وسایل حجامت

حجامت یکی از متداول‌ترین روش‌های درمانی برای بسیاری از بیماری‌ها در حال حاضر است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. لازم است تا حتماً در انتخاب محصولات بهداشتی مورد استفاده در این روش درمانی به کیفیت آن‌ها دقت کافی داشته باشید.

•ضدعفونی کننده‌ها

دسته دیگری از کالای مصرفی پزشکی ضدعفونی کننده‌ها هستند که برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آلودگی‌ها هم برای انسان و هم برای سطوح مختلف استفاده می‌گردند.

•ماسک بهداشتی

رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک بهداشتی یکی از راه‌های جلوگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار است. این دسته نیز از انواع لوازم پزشکی مصرفی مهم شناخته می‌شود.

•کاور و روتختی

برای مراقبت از بیمار در منزل و یا در مراکز درمانی نیاز است تا از کاور و روتختی‌های ویژه با خاصیت آنتی باکتریال و همچنین تمیز استفاده شود.

•دستکش

انواع دستکش نیز یکی از انواع کالای مصرفی پزشکی است که می‌تواند اهمیت زیادی در جلوگیری از شیوع بیماری‌ها و آسیب دیدن دست‌ها داشته باشد. 

•استومی

ابزارهای مورد استفاده برای جراحی مانند استومی‌خاص مراکز درمانی ارائه دهنده این خدمات است. 

•مراقبت از زخم

یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین انواع لوازم پزشکی مصرفی مربوط به محصولات مراقبت از زخم است که موارد مختلفی را اعم از پانسمان، چسب زخم و ... را در بر می‌گیرد. 

•سوند:

سوند نیز یکی از انواع کالای مصرفی پزشکی مهم است که حتما باید در هنگام خرید آن به کیفیت و ویژگی‌های بهداشتی آن دقت کنید. 

•زیرانداز بیمار

برای جلوگیری از انتقال ویروس‌های سایرین و همچنین اضافه شدن مشکلات به بیماران عزیز، استفاده از این اقلام مصرفی پزشکی اهمیت خاص خود را دارد.

•تزریقات

وسایل و تجهیزات پزشکی مربوط به تزریقات نیز از جمله پرکاربردترین انواع لوازم پزشکی مصرفی محسوب می‌شوند. 

•ساپورت‌های طبی

ساپورت‌های طبی نیز از جمله تجهیزات کمک پزشکی مهم برای کمک به بهبود بسیاری از بیماری‌ها هستند.

لوازم پزشکی مصرفی:خریدلوازم پزشکی مصرفی با قیمت ارزان-02

قیمت لوازم پزشکی مصرفی

در بخش قبلی با انواع لوازم پزشکی مصرفی آشنا شدید. هر چند طبق اشاره‌ای که در بند اول داشتیم، کیفیت باید اولویت اصلی خرید این محصولات باشد، اما با این حال قیمت لوازم پزشکی مصرفی نیز یکی از چالش‌های همیشگی کاربران است. قیمت این دسته از محصولات می‌تواند به فاکتورهای مختلفی به شرح زیر بستگی داشته باشد:

•کیفیت کالای پزشکی مصرفی نقش اصلی را در تعیین قیمت این محصولات دارا است. 

•برند تولیدکننده 

•خاصیت و ویژگی‌های به کار گرفته شده برای تولید محصول مورد نظر 

•هم چنین انتخاب فروشگاه مناسب برای خرید لوازم پزشکی مصرفی نیز به نوعی روی قیمت این محصولات تأثیر خواهد داشت. 

شرایط دسترسی فروشگاه‌های اینترنتی به این محصولات می‌تواند در تعیین قیمت آن‌ها تاثیر مستقیم داشته باشد. برای مثال خرید عمده محصولات عرضه شده و یا خرید بدون واسطه و مستقیم آن‌ها از مراکز تولیدی و حتی تولید مستقیم این محصولات را می‌توان از این دست از عوامل در نظر گرفت که فروشگاه‌ها با دقت به آن‌ها می‌توانند قیمت‌های بهتری برای محصولات عرضه شده انتخاب نمایند. این مهم باعث می‌شود تا شما عزیزان امکان خرید تجهیزات پزشکی ارزان قیمت بدون کاهش کیفیت آن‌ها را داشته باشید. تیم بازرگانی ما در مجموعه توانی نو تمام سعی و تلاش خود را در عرضه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات با قیمت مناسب نموده است. تمام اقدامات لازم برای بهینه کردن قیمت این محصولات به کار گرفته شده تا شما عزیزان برای رفع مشکلات و بیماری‌های عزیزان خود هیچ دغدغه‌ای جز پرستاری از آن‌ها نداشته باشید. 

خرید و فروش لوازم پزشکی مصرفی با قیمت ارزان به صورت عمده و جزئی-03

نکاتی مهم برای خرید لوازم پزشکی مصرفی

برای این که خرید لوازم پزشکی مصرفی با آگاهی صورت پذیرد، لازم است تا نکات مهمی را برای انتخاب و خرید این محصولات با شما در میان بگذاریم. دقت کنید که رعایت این نکات هم می‌تواند باعث خرید تجهیزات پزشکی ارزان قیمت شده و هم بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را در اختیار شما قرار دهد. از این رو مانند یک راهنمای خرید لوازم پزشکی مصرفی به این نکات نگاه کرده و فارغ از فروشگاهی که برای خرید این محصولات انتخاب می‌کنید، ارزیابی لازم برای رعایت این استانداردها را در زمان خرید داشته باشید. 

کیفیت اولویت اول خرید کالای مصرفی پزشکی

همه عوامل و استانداردهایی که در ادامه بررسی می‌کنیم، اهمیت خاص خود را دارند، اما هیچ کدام از این عوامل نباید شما را به سمت خرید محصولات بی‌کیفیت هدایت نمایند. در این صورت حتما آن‌ها را نادیده گرفته و از میان بهترین و با کیفیت ترین‌ها محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

برند لوازم پزشکی مصرفی

یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید لوازم پزشکی مصرفی دقت به برند آن‌ها است. برندهای شناخته شده معمولاً کیفیت را فدای قیمت نکرده و سعی دارند تا سابقه درخشان خود را با تولید محصولات بهتر حفظ نمایند. از این رو انتخاب محصولات و تجهیزات مصرفی پزشکی از میان برندهای شناخته شده می‌تواند کیفیت خرید شما را افزایش دهد. 

استانداردها و مجوزهای لازم

هر محصولی در رده تجهیزات پزشکی باید بر اساس استانداردهای لازم تولید شود. برای مثال یک سوزن پزشکی اندازه استاندارد خاص خود را دارد. از این گذشته شرکت تولید کننده باید مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح را نیز برای تولید این محصولات را داشته باشد. این مجوزها باعث می‌شود تا نظارت‌های لازم برای کنترل کیفیت روی برند لوازم پزشکی مصرفی مورد نظر وجود داشته باشد. هر چه باشد این محصولات تأثیر مستقیمی روی سلامتی بیماران دارد و عدم دقت به این موضوع ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را ایجاد کند. هر ساله ده‌ها نفر به‌دلیل استفاده از تجهیزات پزشکی نا سالم و بی‌کیفیت، جان خود را به خطر می‌اندازند. از این رو توصیه می‌کنیم که حتما قبل از خرید استانداردهای لازم برای تولید این محصولات را مورد بررسی قرار دهید. 

خرید و فروش لوازم پزشکی مصرفی با قیمت ارزان به صورت عمده و جزئی-04

شرایط بسته‌بندی محصولات

کالای مصرفی پزشکی را باید همراه با بسته‌بندی‌های مناسب و البته بهداشتی تهیه کنید. برخی از محصولات مانند پانسمان‌ها یا وسایل مربوط به تزریقات حتی در کنار این شرایط باید به‌صورت کاملاً استرلیزه نیز باشند. از این رو دقت به بسته‌بندی نیز از جمله نکات مهم برای خرید لوازم پزشکی مصرفی است. از خرید محصولات با بسته‌بندی مخدوش جدا خودداری نموده و هم چنین به برند درج شده روی بسته‌بندی نیز دقت داشته باشید. 

بهترین نمایندگی فروش لوازم مصرفی پزشکی 

بهترین نمایندگی فروش لوازم مصرفی پزشکی باید تمام شرایط بالا را برای کاربران خود فراهم آورد. چه کاربران شخصی که برای خریدهای جزئی از خدمات نمایندگی استفاده می‌نمایند و چه تیم خرید مراکز درمانی و بیمارستان‌ها حتماً باید قبل از خرید محصولات مورد نظر، شرایط بالا را در فروشگاه اینترنتی و نمایندگی فروش مورد بررسی قرار داده و سپس دست به خرید بزنند. همچنین در کنار تمام عوامل بالا دقت به خدمات پس از فروش و تکریم ارباب رجوع به جهت اهمیت بسیار زیادی این رده از محصولات را نیز باید به لیست خدمات نمایندگی فروش لوازم مصرفی پزشکی اضافه کنید تا شرایط کاملاً ایده‌آل و مطابق با نظر خود شما باشد. 

خرید و فروش لوازم پزشکی مصرفی با قیمت ارزان به صورت عمده و جزئی-05

لیست لوازم پزشکی مصرفی در توانی نو

یکی از مهم‌ترین اهداف ما در توانی نو عرضه کامل‌ترین پکیج لوازم و تجهیزات پزشکی است. این هدف به جهت ایجاد رفاه کامل کاربران برای مراقبت از بیماران در چشم‌انداز توانی نو قرار گرفته و در همین راستا هر روز به دنبال تکمیل کردن اقلام موجود در فروشگاه هستیم. لیست لوازم پزشکی مصرفی موجود در فروشگاه را می‌توانید از سایت مشاهده کرده و برای خرید مستقیم و آنلاین آن‌ها اقدام کنید. این لیست هر روز با محصولات جدیدتری همراه می‌شود. اما لازم است تا در این باره بدانید که: 

•همه محصولات عرضه شده در مجموعه ما قبل از هر چیزی توسط تیم کنترل کیفیت پزشکی تست می‌شوند. 

•هیچ محصولی به واسطه قیمت ارزان در لیست لوازم پزشکی مصرفی ما جایی نداشته و کیفیت اولویت اصلی ما در انتخاب این محصولات است. 

هم چنین امکان خرید اینترنتی آسان برای رفاه حال شما عزیزان نیز فراهم آمده تا از هر گوشه‌ای از شهر و با چند کلیک ساده این محصولات را در اختیار داشته باشید. تبلیغات ما در توانی نو رضایت شما عزیزان است. 

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

از تا
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp