بنر هدر دسکتاپ
مرتب سازی :

تخت پوست و زیبایی: خرید انواع تخت زیبایی برقی و مکانیکی با قیمت ارزان

خرید انواع تخت پوست و زیبایی برقی و مکانیکی با بهترین کیفیت و قیمت ارزان و مناسب همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش در تجهیزات پزشکی توانی نو ارائه می گردد. خرید و فروش تخت زیبایی و صندلی زیبایی در توانی نو به صورت اینترنتی، تلفنی و یا از طریق واتساپ امکان پذیر است.

لیست قیمت تخت زیبایی

قیمت انواع تخت زیابیی برقی و مکانیکی زیبایی و پوست، تخت کاشت مو، تخت تزریق ژل و بوتاکس، فشایل در توانی نو مرتبا به روزرسانی شده و همچنین لیست قیمت جامعی را برای مصرف کنندگان فراهم آورده است. 

قیمت نهایی تخت زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل مؤثر بر قیمت انواع تخت زیبایی برقی، تعداد و نوع موتور های به کار رفته در آن، میزان قدرت آن‌ها، کیفیت متریال استفاده شده در تخت، نوع کاربری تخت و مدل آن است. به همین دلیل قیمت تخت ژل و بوتاکس و قیمت تخت لیزر تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد.

برای خدمات لیزر می‌توان قیمت تخت لیزر با قیمت ارزان نیز پیدا کرد. به دلیل اینکه برای خرید تخت لیزر با قیمت ارزان نیاز به مدل‌های سه موتوره یا چهار موتوره نیست. بلکه با مدل‌های ساده مکانیکی نیز می‌توان خدمات لیزر را به خوبی انجام داد. 

تخت زیبایی و پوست(صندلی زیبایی)

تخت زیبایی (صندلی زیبایی) شامل انواع تخت ژل و تخت بوتاکس و تخت لیزر در رنگ ها و مدل های متنوع تولید می_شوند.تخت زیبایی برقی با نام صندلی زیبایی برقی نیز شناخته می_شود، که تجهیزات پزشکی توانی نو امکان خرید اینترنتی و تلفنی انواع تخت زیبایی را با قیمت ارزان و مناسب را در سریع ترین زمان ممکن فراهم آورده است. تهیه و خرید تخت‌های زیبایی برای کارهای زیبایی کلینیکی و سالنی ضروری است. با وجود این نوع تخت‌ها علاوه‌بر اینکه افراد حین کار، تسلط بهتری بر روی بیمار دارند؛ بیمار نیز احساس آرامش و راحتی بیشتری خواهد داشت. در اینجا قصد داریم با مشخصات تخت زیبایی و ویژگی‌های آن بیشتر آشنا شویم و کلیه اطلاعات مهم در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم.

تخت پوست و زیبایی:خرید انواع تخت زیبایی با قیمت ارزان-01

تخت‌های زیبایی مانند تخت ژل و بوتاکس و تخت لیزر با قیمت ارزان،  از جمله محصولاتی هستند که در مراکز و کلینیک‌های پوست و مو و زیبایی، آرایشگاه‌های مدرن و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع تخت‌ها می‌توانند بیمار را در بهترین موقعیت قرار دهند تا پزشک یا اپراتور، هنگام کار، تسلط کامل بر روی فرد داشته باشند. علاوه‌براین؛ محیط کار را نیز زیباتر و مدرن‌تر خواهند کرد. اغلب تخت‌های زیبایی، برقی هستند و کاربر تنها با فشردن یک دکمه می‌تواند هر نوع تنظیمی را روی قسمت‌های مختلف آن اعمال کند. 

کاربردهای تخت زیبایی و صندلی زیبایی چیست؟

تخت‌های زیبایی کاربردهای مختلفی از قبیل: خدمات پوست و مو، زیبایی، لیزر رفع موهای زائد، خدمات آرایشگاهی، تخت معاینه و تخت‌های دندانپزشکی را تحت پوشش قرار می‌دهند. این نوع تخت در بازار تحت عنوان تخت لیزر و تخت ژل و بوتاکس نیز شناخته می‌شود. تخت‌های زیبایی انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. 

تخت پوست و زیبایی:خرید انواع تخت زیبایی با قیمت ارزان-02

تخت زیبایی  یا صندلی زیبایی چیست؟

انواع تخت زیبایی و یا صندلی زیبایی برای کاربردهای مختلف، طراحی و تولید شده است. به‌عنوان مثال: برای تزریق بوتاکس و ژل، فیلر و نخ صورت، وجود یک تخت ژل و بوتاکس می‌تواند به پزشک این امکان را بدهد که با دقت و تمرکز بالا زوایای مختلف صورت را تحت‌نظر داشته باشد. این در حالی است که یک تخت ساده نمی‌تواند چنین امکانی را برای پزشک فراهم کند. اما برای تخت‌های زیبایی مربوط به خدمات لیزر، تخت‌های ساده‌تر نیز می‌توانند مفید واقع شوند. به همین منظور برای کاربری‌های مختلف،  تخت‌های زیبایی مختلفی طراحی شده است. انواع تخت‌های زیبایی موجود در بازار شامل موارد زیر هستند که برخی از آن‌ها به‌عنوان تخت لیزر با قیمت ارزان نیز استفاده می‌شوند:

1. تخت پوست و مو برقی دو موتوره

در تخت پوست و مو یا تخت ژل و بوتاکس دو موتوره، یک موتور برای تنظیم کردن قسمت پا و تکیه‌گاه و یک موتور دیگر نیز برای تنظیم کردن میزان ارتفاع تخت از زمین به کار رفته است. اخیراً این مدل به‌عنوان تخت لیزر با قیمت ارزان نیز مورد استفاده واقع می‌شود. 

علاوه‌براین؛ اگر در مرکز درمانی، خدمات ساده زیبایی انجام می‌شود؛ استفاده از این مدل بیشتر پیشنهاد می‌شود.

2. تخت پوست و مو سه موتوره برقی

در تخت پوست و مو سه موتوره، یک موتور برای تنظیم کردن قسمت تکیه‌گاه، یک موتور برای تنظیم کردن میزان شیب قسمت پا و یک موتور نیز برای تنظیم کردن میزان ارتفاع تخت از زمین به کار رفته است. مدل‌های سه موتوره کار را برای کاربر، آسان‌تر کرده‌اند.

3. تخت پوست و مو چهار موتوره برقی

در تخت پوست و مو چهار موتوره، علاوه‌بر سه موتور قبلی، یک موتور نیز برای تنظیم شیب کلی تخت در نظر گرفته شده است که می‌تواند کار را برای کاربر راحت‌تر کند. این نمونه در کلینیک‌های پوست و زیبایی بیشترین کارایی را دارد. به دلیل گستردگی خدمات این نوع کلینیک‌ها و مراکز درمانی، تخت چهار موتوره می‌تواند استفاده بیشتری داشته باشد. 

تخت زیبایی:خرید انواع تخت زیبایی،تخت ژل و بوتاکس،تخت لیزر با قیمت ارزان-03

ویژگی‌های تخت‌های زیبایی چیست؟

تخت زیبایی ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که می‌تواند آن را از سایر تخت‌ها متمایز کند. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. قابلیت تنظیم تخت: در انواع مدل‌های تخت‌های زیبایی و تخت ژل و بوتاکس، قابلیت تنظیم نواحی مختلف تخت در نظر گرفته شده است. تنظیم تکیه گاه، تنظیم قسمت پا و ارتفاع در این نوع تخت‌ها به‌راحتی انجام می‌شود.

2. استفاده آسان: تخت زیبایی در برخی از مدل‌ها با دکمه موجود بر روی تخت و در برخی دیگر با یک ریموت کنترل به‌آسانی تنظیم می‌شود. این استفاده آسان باعث می‌شود که کاربر بتواند به سرعت، تخت را تغییر وضعیت دهد. 

3. تحمل وزن بالا: تخت‌های زیبایی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای افراد با وزن زیاد نیز کارایی لازم را داشته باشند. در برخی از نمونه‌های این تخت، قابلیت تحمل وزن تا 130 کیلوگرم و در برخی دیگر قابلیت تحمل وزن تا 200 کیلوگرم وجود دارد. این ویژگی باعث می‌شود که تخت در اثر گذر زمان و تحمل وزن‌های مختلف، کمتر دچار مشکل شود. 

4. استاندارد بودن تخت: تخت‌های زیبایی، ابتدا از نظر استاندارد بودن، مورد بررسی واقع می‌شوند. سپس استاندارد‌های لازم در زمینه صنعت و بهداشت و درمان را دریافت می‌کنند. از آنجا که این نوع وسایل در کلینیک‌های زیبایی و درمانی مورد استفاده واقع می‌شوند؛ باید حتماً استانداردهای لازم را داشته باشند.

5. سر و صدای کم: به میزان سر و صدا در تخت‌های زیبایی جدید بسیار توجه شده است. به‌طوریکه نمونه‌های جدید کاملاً بدون سر و صدا هستند. این ویژگی در کلینیک‌های درمانی حائز اهمیت است. به دلیل اینکه باید آرامش افراد و سایر مراجعین در حین کار حفظ شود و آلودگی صوتی محیط به حداقل برسد.

6. موتور با کیفیت: موتورهای به کار رفته در تخت‌های زیبایی از متریال با کیفیت و با دوام ساخته شده‌اند. اغلب موتورها عایق و ضمانت شده هستند. در مدل‌های جدید موتور 6000 نیوتن یا 600 کیلوگرم در نظر گرفته شده است که قدرت بالایی نسبت به نمونه‌های قدیمی دارند. 

7. رویه ABS: رویه ABS به کار رفته در انواع تخت زیبایی باعث می‌شود که نظافت و ضدعفونی کردن آن آسان‌تر انجام شود. علاوه‌براین؛ زیبایی آن را نیز افزایش می‌دهد. این ویژگی حتی در تخت لیزر با قیمت ارزان نیز در نظر گرفته شده است تا مسائل بهداشتی به خوبی رعایت شود. برخی از مدل‌های این نوع تخت از جنس چرم تولید شده اند تا تمیز کردن آن‌ها به آسانی انجام شود. 

8. فوم تشک مرغوب: برای تشک تخت‌های زیبایی از فوم سرد با کیفیت و مرغوب استفاده شده است تا به مرور زمان دچار فرو رفتگی و گودی نشود. فوم سرد، عمر مفید طولانی‌تری نسبت به سایر فوم‌های موجود در بازار دارد. بنابراین استفاده از آن در تخت‌های زیبایی، کارایی تخت را بالاتر می‌برد. 

تخت پوست و زیبایی:خرید انواع تخت زیبایی با قیمت ارزان-04

نکات مهم برای خرید تخت زیبایی چیست؟ 

1. بررسی تغییر وضعیت آسان تخت: برای خرید انواع تخت زیبایی و خرید تخت ژل و بوتاکس، دقت داشته باشید که تغییر وضعیت تخت، کاملاً آرام و بی صدا اتفاق بیفتد. هر گونه توقف ناگهانی تخت و یا ضربه در حین تغییر وضعیت را مورد توجه قرار دهید. به دلیل اینکه بیمار نباید در حین تغییر وضعیت تخت، دچار تکان‌های شدید شود. 

2. بررسی تعداد موتور تخت: در هنگام خرید تخت زیبایی، از فروشنده در مورد تعداد موتور تخت سوال کنید. هر چه تعداد موتورهای تخت بیشتر باشد؛ کنترل بیشتری بر روی آن وجود دارد و امکان تغییر وضعیت آن راحت‌تر می‌شود.

3.  بررسی نوع فوم تخت: نوع فوم به کار رفته در آن را بررسی کنید و از کیفیت،  مرغوبیت و نرمی آن اطمینان حاصل کنید. فوم باید پس از فشار دادن، سریعاً به حالت اولیه خود بازگردد. با وجود این ویژگی، در صورتی که افرادی با وزن بالا بر روی آن قرار بگیرند؛ دچار تغییر شکل می‌شود. 

4. بررسی نوع رویه تخت: رویه به کار رفته در تخت زیبایی را بررسی کنید. رویه باید به آسانی قابل نظافت و ضدعفونی کردن باشد. از خرید تخت‌هایی که رویه مناسبی ندارند؛ خودداری کنید. به دلیل اینکه خدمات پوست و زیبایی نیاز به نظافت مداوم دارند. بنابراین عدم وجود یک رویه مناسب برای تخت می‌تواند جایی برای رشد عوامل بیماری‌زا و انتقال بیماری باشد. 

5.  بررسی میزان تحمل وزن تخت: علاوه‌بر موارد ذکر شده، در هنگام خرید تخت لیزر با قیمت ارزان باید میزان تحمل وزن تخت نیز بررسی شود. به طوری که بتواند افراد با وزن بالا را نیز تحمل کند. در غیر اینصورت کارایی لازم را نخواهد داشت. 

6. بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش تخت: هنگام خرید تخت زیبایی، گارانتی محصول را مورد توجه قرار دهید. از آنجا که تخت زیبایی در کلینیک‌ها به‌طور روزانه و مستمر، مورد استفاده واقع می‌شود؛ ممکن است دچار مشکلاتی شود. در این حالت وجود گارانتی محصول می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. لازم به ذکر است که تمامی تخت‌های زیبایی مجموعه توانی نو دارای گارانتی 5 ساله هستند و خدمات پس از فروش 10 ساله را نیز شامل می‌شوند. 

تخت پوست و زیبایی:خرید انواع تخت زیبایی با قیمت ارزان-05

بهترین برند تخت زیبایی چیست؟ 

در بین برند انواع تخت زیبایی، تخت زیبایی دو موتوره N28 و برند تخت ژل و بوتاکس سه موتوره N72 جزء بهترین تخت‌های زیبایی هستند. این دو محصول جزء برند تخت لیزر نیز محسوب می‌شوند. تخت زیبایی دو موتوره N28 محصول بسیار مناسبی برای تخت ژل و بوتاکس، تژریق فیلر و کاشت مو است. این تخت با قابلیت تنظیم میزان شیب سر بیمار می‌تواند کار را برای پزشک بسیار آسان کند و سلامت گردن بیمار را نیز تأمین کند. 

تخت زیبایی سه موتوره N72 با موتور 6000 نیوتن می‌تواند طول عمر بیشتری داشته باشد و برای انواع کارهای پوستی و زیبایی مورد استفاده قرار بگیرد. زیر سری طراحی شده برای این مدل بدون سوراخ و ساده است تا بیمار در حین انجام اعمال پوستی احساس راحتی بیشتری داشته باشد. این دو مدل جزء بهترین برند انواع تخت زیبایی به شمار می‌آیند.  

تخت پوست و زیبایی:خرید انواع تخت زیبایی با قیمت ارزان-06

قیمت تخت پوست و زیبای

قیمت تخت پوست و زیبایی براساس آلیاژ به کار رفته،ضخامت،جنس رویه ،فوم و نوع موتور قدرت آن متغیر است.تخت ژل و بوتاکس و انواع تخت‌های زیبایی از وسایل ضروری برای کلینیک‌های زیبایی هستند. مجموعه توانی نو به عنوان یک مرجع تخصصی برای خرید انواع تخت بیمارستانی و تخت زیبایی، خرید تخت ژل و بوتاکس و خرید تخت لیزر ارزان قیمت در خدمت افراد است.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp