قیمت و خرید انواع آنژیوکت و اسکالپ با قیمت ارزان و عمده 1403

مرتب سازی :

لیست قیمت و خرید اینترنتی انواع آنژیوکت و اسکالپ وین با بهترین کیفیت و قیمت آنژیوکت و در انواع آبی، خاکستری، زرد، بنفش و ... به صورت عمده از فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم مصرفی توانی نو (مرکز فروش عمده آنژیوکت و اسکالپ وین)

جهت ارتباط با کارشناسان توانی نو با شماره 02155435728 تماس بگیرید

 خرید انواع آنژیوکت زیر قیمت 

 یکی از وسایل پزشکی است که برای انتقال مایعات به داخل رگ استفاده می‌شود. این وسیله که از یک سوزن و لوله تشکیل شده است وارد رگ می‌شود و پس از آن سرم یا سایر مایعات از طریق مجرای در نظر گرفته شده وارد آن شده و از آن جا وارد رگ می‌شود. در اینجا قصد داریم با آنژیوکت و مشخصات آن به طور کامل آشنا شویم؛ با ما همراه باشید.

 

خرید انواع آنژیوکت صورتی، ابی، سبز با قیمت ارزان

بیشتر بخوانیم: ست سرم و میکروست و هر آنچه باید از آن بدانیم

آشنایی با آنژیوکت

آنژیوکت یا آی وی کانولا یکی از ابزارهای پزشکی برای انتقال مایعات به داخل رگ و یا خارج کردن خون از رگ ‌است. این ابزار امکان انتقال چند تزریق وریدی را فراهم می‌کند تا بیمار کمتر اذیت شود. در گذشته اگر بیمار به چند تزریق مختلف نیاز داشت باید مرتبا از او رگ گیری‌ می‌شد اما با استفاده از این ابزار دیگر نیازی به رگ گیری مکرر نیست؛ بلکه با یک بار وارد کردن این وسیله به داخل رگ می‌توان تزریقات مختلف را به راحتی انجام داد.

ساختار این ابزار چندان پیچیده نیست. آنژیوکت از یک سوزن، محافظ سوزن، دریچه یا درپوش تزریق، محفظه برگشت خون، نگهدارنده سوزن، مجرای اصلی و باله‌های آنژیوکت تشکیل شده است. نوع سوزن این وسیله نازک و از جنس فولاد ضد زنگ است. ضخامت و ابعاد آن نیز از استانداردهای لازم پیروی می‌کند. محافظی که برای سوزن در نظر گرفته شده است از سوزن در برابر آلودگی‌ها محافظت می‌کند.

یک درپوش یا دریچه برای تزریق نیز ایجاد شده است که رنگ‌های مختلفی دارد و هر کدام نشان دهنده نوع خاصی از این ابزار است. باله‌های آنژیوکت در دست گرفتن آن را آسان‌تر کرده اند. مجرای اصلی این وسیله نیز از یک لوله پلاستیکی انعطاف پذیر ساخته شده است و با مقاومت بالایی که دارد امکان تاشدن آن بسیار کم می‌شود. این ابزار به یک سه راهی نیز نیاز دارد؛ در واقع این سه راهی است که می‌تواند امکان تزریق چند دارو یا مایعات را فراهم کند. در ادامه با نحوه عملکرد این وسیله بیشتر آشنا‌ می‌شویم.

 

لیست قیمت انواع آنژیوکت و خرید عمده به صورت اینترنتی

 

نحوه عملکرد آنژیوکت

آنژیوکت با استفاده از سوزنی که دارد وارد رگ می‌شود و پس از آن کانتر روی شفت سوزن‌ می‌لغزد. با مجرایی که به وسیله لوله این ابزار ایجاد شده است می‌توان مایعات را وارد ورید کرد و یا خون را از آن خارج نمود. بر روی قسمت ورودی آن نیز درب وجود دارد، بنابراین به راحتی می‌توان درب را بسته و مانع ورود آلودگی‌ها به داخل ورید شد. در سه راهی که به یک سر این وسیله وصل می‌شود می‌توان انواع تزریقات را به راحتی و بدون رگ گیری مجدد انجام داد. نحوه عملکرد این ابزار بسیار ساده است با این حال جزء وسایل بسیار کاربردی و مفید در حوزه پزشکی و خدمات مربوط به آن به شمار‌ می‌آید.

 

خرید و فروش آنژیوکت به صورت عمده و تک در توانی نو

 

انواع آنژیوکت و رنگ‌های آن

آنژیوکت جزء وسایلی است که در انواع مختلفی تولید می‌شود و بیشترین تفاوت آن‌ها در ضخامت سوزن و نوع کارکرد و رنگ آن ‌است. هر رنگ از این ابزار مختص افراد خاصی است که در ادامه هر یک را به طور مفصل بررسی می‌کنیم:

رنگ سفید

رنگ سفید این نوع ابزار دارای قطر داخلی 1.1 میلیمتری و قطر خارجی 1.5 میلیمتری ‌است. طول آن نیز در حدود 45 میلیمتر در نظر گرفته شده است. سایز اصلی آن 17 است و برای انتقال مایعات به ورید بزرگسالان استفاده می‌شود. رنگ سفید این وسیه بیشتر از سایر رنگ‌های آن در بازار دیده می‌شود و فراوانی بیشتری دارد.

رنگ زرد

این نوع از این ابزار مختص کودکان و نوزادان طراحی شده است و ابعاد کوچکی دارد. قطر داخلی آن 0.4 میلیمتر و قطر خارجی آن 0.7 است. طول آن نیز در حدود 19 میلیمتر است. معمولا برای تزریق داروها و مایعات به داخل رگ کودک و نوزاد از این مدل استفاده می‌شود اما برای تزریق خون مناسب نیست.

رنگ بنفش

نوعی دیگری از انژیوکت که برای نوزادان استفاده می‌شود، رنگ بنفش آن است. قطر داخلی این ابزار، 0.2 میلیمتر و قطر خارجی آن 0.5 میلیمتر است. طول آن نیز 19 میلیمتر در نظر گرفته شده است. معمولا در بخش‌های مراقبت ویژه نوزادان مانند NICU از این نوع ابزار استفاده می‌شود که برای رگ گیری و تزریق دارو مناسب ‌است.

رنگ آبی

رنگ آبی این ابزار دارای سایز 22 است و قطر کمی دارد. از این نوع آنژیوکت می‌توان برای نوجوانان، بزرگسالان و کودکان استفاده نمود. قطر داخلی آن 0.6 میلیمتر و قطر خارجی آن 0.9 میلیمتر است. طول آن از 22 تا 25 میلیمتر است. تزریق‌های وریدی با جریان متوسط را به راحتی می‌توان با این ابزار انجام داد اما برای انتقال خون مناسب نیست.

رنگ سبز

رنگ سبز این ابزار دارای سایز 18 ‌است که بیمار حین استفاده از آن کمی احساس درد می‌کند. به دلیل اینکه قطر داخلی آن 1 میلیمتر و قطر خارجی آن 1.3 میلیمتر است. طول سوزن این آنژیوکت از 33 تا 45 میلیمتر است. عمده‌ترین مصرف این ابزار در اتاق عمل است و برای تزریق خون نیز مناسب است.

رنگ صورتی

این ابزار با رنگ صورتی برای تزریق سرم و دارو برای افرادی که رگ‌های ظریف و نازک دارند استفاده می‌شود. قطر داخلی آن 0.8 میلیمتر و قطر خارجی آن 1.1 میلمتر ‌است. عمده‌ترین مصرف آن در سرم و تزریق داروست اما برای تزریق خون نیز از آن استفاده می‌شود.

رنگ نارنجی

این ابزار با رنگ نارنجی قطر زیادی دارد. معمولا قطر داخلی آن 1.7 و قطر خارجی آن 2.2 میلیمتر است. هنگامی که میزان مایعات زیاد باشد از این ابزار استفاده می‌شود و برای تزریق خون نیز گزینه مناسبی است؛ اما برای کودکان از این مدل اصلا استفاده نمی‌شود.

رنگ خاکستری

این رنگ از این ابزار نیز قطر زیادی دارد. قطر داخلی آن 1.3 میلیمتر و قطر خارجی آن 1.7 میلیمتر است. طول سوزن آن نیز 50 میلیمتر در نظر گرفته شده است. این نوع آنژیوکت برای بزرگسالان کاربرد دارد و استفاده از آن کمی درد به همراه دارد.

 

خرید انواع آنژیوت با قیمت ارزان از تجهیزات پزشکی توانی نو

 

مزایای استفاده از آنژیوکت

ازجمله مزایای استفاده از این ابزار می‌توان به تزریق همزمان چند دارو، درد کمتر در حین تزریق، امکان نگهداری طولانی مدت آن در بدن بیمار و مناسب بودن آن برای تمامی‌گروه‌های سنی اشاره کرد. به عبارت دیگر این ابزار به کمک پرستاران و پزشکان آمده است تا بتوان انواع مایعات تجویزی به بدن بیمار را به راحتی وارد رگ کرد؛ به طوری که نیازی به رگ گرفتن مجدد در هر تزریق نباشد.

معایب استفاده از انژیوکت

این وسیله همانند هر وسیله دیگری معایب و عوارضی را نیز در بر دارد. از شایع‌ترین عوارض و معایب این وسیله می‌توان به التهاب وریدی، بیرون ریزی مواد تزریقی، بالاتر رفتن احتمال ایجاد حساسیت و عفونت در بدن بیمار اشاره کرد. البته باید به این موضوع توجه داشت که مهارت پرستار در رگ گرفتن با این وسیله و رعایت مسائل بهداشتی احتمال بروز چنین عوارضی را به حداقل ممکن‌ می‌رساند. نکته مهم دیگر این است که حتما از آنژیوکت‌های با کیفیت و مرغوب استفاده کنید و این محصولات را از مراکز معتبر و مجاز خریداری نمایید. محصولات نامرغوب ممکن است دارای سوزن و لوله نامناسبی باشند که به راحتی تا می‌شود و برای بیمار مشکل ایجاد می‌کند.

نکات مهم در خرید انواع آنژیوکت

هنگام خرید این وسیله باید به نوع مرکز درمانی و خدماتی که ارائه می‌دهد توجه کرد. به عنوان مثال مراکزی که به طور تخصصی برای کودکان تاسیس شده اند باید این محصول مخصوص کودکان و نوزادان سفارش دهند. اما مراکزی که مخصوص عموم افراد هستند باید از نمونه‌هایی که مخصوص بزرگسالان است استفاده کنند. علاوه بر این برخی از مایعات تزریقی به نوع خاصی از این محصول نیاز دارند. نازکی رگ بیمار نیز از مسائلی است که هنگام انتخاب این محصول باید به آن توجه کرد. بهترین انتخاب، محصولی است که قطر متوسطی داشته باشد تا عموم افراد بتوانند از آن استفاده کنند و دچار پارگی رگ یا نشت و بیرون ریزی مواد نشوند.

 

آنژیوکت تصب شده بر دست بیمار

 

توانی نو، عرضه کننده انواع آنژیوکت

ما در توانی نو انواع آنژیوکت در برندهای با کیفیت با رنگ‌های مختلف را فراهم کرده ایم. علاوه بر این ملزومات همراه با آن از جمله چسب مخصوص تزریق و سه راهی تزریق با این وسیله را نیز تهیه کرده و در معرض فروش قرار داده ایم. در صورتی که قصد خرید هر یک انواع آنژیوکت در ضخامت‌های مختلف را دارید می‌توانید به فروشگاه آنلاین توانی نو مراجعه کرده و یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که کلیه محصولات با مناسب‌ترین قیمت عرضه‌ می‌شوند و امکان خرید به تعداد بالا نیز برای مراکز درمانی فراهم ‌است.

خرید اینترنتی آنژیوکت و اسکالپ وین

خرید اینترنتی انواع آنژیوکت با بهترین قیمت و کیفیت از توانی نو علارغم تضمین سلامت کالا با ارسادل سریع راهی آسان برای تامین تجهیزات و لوازم مصرفی بیمارستانی است. در اینجا با آنژیوکت و رنگ‌های مختلف آن آشنا شدیم. با تهیه این ابزار کوچک و کاربردی برای درمانگاه‌ها و مراکز درمانی می‌توانید انواع تزریقات مورد نیاز بیماران را به راحتی انجام دهید. استفاده از این وسیله، کار را هم برای بیماران و هم برای پرستاران، بهیاران و پزشکان راحت‌تر می‌کند. کافیست نوع مناسب و با کیفیت این محصول را خریداری کنید و رضایت خاطر بیماران خود را فراهم نمایید.

مشاهده بیشتر
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp