قیمت و خرید تب سنج دیجیتالی و لیزری نوزاد با قیمت ارزان 1403

مرتب سازی :

خرید انواع تب‌سنج دیجیتال دقیق مانند: تب سنج دیجیتالی نوزاد، تب سنج دیجیتالی زیر بغل، تب سنج دیجیتال زیر زبانی، تب سنج دیجیتال غیرتماسی و ... با بهترین قیمت و از بهترین برند ها همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو.

لیست قیمت انواع تب سنج دیجیتالی جهت بررسی  قیمت تب سنج دیجیتالی و مقایسه آن با سایر فروشگاه ها به جهت قیمت رقابتی در بالا موجود است. تجهیزات پزشکی توانی نو نماینده برند های معتبر زنیت مد، امسیگ، بی ول، بریسک، بیورر، امرن و ... است که تب سنج های باکیفیت این برند ها و سایر برند ها را با قیمت رقابتی و گارانتی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می دهد.

برای مشاوره خرید و ارتباط با کارشناسان توانی نو با شماره 02155435728 تماس بگیرید

تب سنج دیجیتالی

تب سنج (دماسنج) وسیله ‌ای برای اندازه‌ گیری تب یا همان دمای غیرعادی بدن است. تب به خودی خود یک بیماری محسوب نمی‌ شود، اما می‌ تواند نشانگر انواع بیماری های عفونی یا غیرعفونی در بدن باشد. به همین دلیل سنجش میزان تب یکی از مهم ترین کارها برای تشخیص انواع بیماری است و این باعث شده تب سنج یک وسیله پرکاربرد پزشکی باشد.

خرید تب سنج دیجیتال یا ترموتر برای منزل بسیار مفید می باشد. امروزه با توجه به اپیدمی بیماری کرونا، آنفلوآنزا و سرماخوردگی، استفاده از تب سنج به جز مراکز درمانی در مکان های عمومی و منازل نیز بسیار افزایش یافته است. استفاده از تب سنج مادون قرمز که به صورت غیر تماسی سنجش دمای بدن را انجام می دهد بسیار کارامد بوده و امکان انتقال ویروس را به کم ترین میزان می رساند.

اما به طور کلی  امروزه مانند سابق، دماسنج‌ های جیوه ‌ای مورد استفاده قرار نمی گیرند و از دما سنج دیجیتال بهره می برند و از تب سنج دیجیتالی برای ثبت دمای بدن با سنسورهای حرارتی الکترونیکی و یا مادون قرمز استفاده می ‌کنند. این تب سنج ها را می ‌توان در مقعد (مقعدی)، دهان (دهانی) یا زیربغل (زیربغلی) استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر با تب سنج دیجیتالی تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

در کنار تب سنج دیجیتالی، امکان خرید فشارسنج، ترازو دیجیتال وزن کشی و دستگاه قندخون نیز در توانی نو وجود دارد.

قیمت و خریذد تب سنج دیجیتالی

بیشتر بخوانید : دقیق ترین تب سنج های دیجیتالی 1402+معرفی برترین برند 

انواع تب سنج

همانطور که از نام آن هم پیداست، تب سنج وسیله‌ ای است که دمای بدن را اندازه ‌گیری می کند. بسته به نوع تب سنج، این وسیله می تواند در قسمت های مختلف بدن یا بدون تماس با سطح بدن، میزان تب را اندازه بگیرد. تب معمولا زمانی در بدن بالا می رود که گلبول های سفید خون مورد حمله قرار می گیرند و باعث آزاد شدن مواد دفاعی می شوند.

وقتی این مواد به مغز می رسند به هیپوتالاموس که مسئول تنظیم دمای بدن است، دستور داده می شود تا دمای بدن را بالا ببرد. اندازه گیری این دما اهمیت ویژه ای در پزشکی دارد. تب سنج انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

1. تب سنج جیوه ای

این نوع تب سنج از یک ستون مدرج شیشه ‌ای ساخته شده است. در داخل این ستون، فلز جیوه قرار دارد. این فلز بسته به دمای محیط تغییر حجم می ‌دهد و به این وسیله میزان دمای بدن مشخص می ‌شود. 

برای استفاده از این تب سنج باید آن را ضدعفونی کنید و رو به پایین قرار دهید. تب سنج جیوه‌ ای باید در زیر بغل یا زیر زبان بیمار قرار داده شود. مدت قرار گرفتن آن در این قسمت ‌ها سه دقیقه است. پس از آن تب سنج را بیرون می آورید و عدد روی آن را می خوانید. در مقایسه با تب سنج دیجیتال، این نوع از قدیمی ‌ترین نوع تب سنج ‌ها است و جزء نوع آنالوگ محسوب می شود.

2.تب سنج نواری

تب سنج نواری پیشانی (یا پلاستیکی) نیاز به باتری ندارد. با قرار دادن این تب سنج روی پیشانی تنها در عرض 60 ثانیه دمای بدن را به شما نشان می دهد. تغییر خطوط و رنگ این تب سنج ها بیانگر درجه حرارت بدن است. توجه داشته باشید که گرچه تب سنج نواری کاربرد بسیار آسانی دارد، دقت آن نمی‌ تواند به اندازه تب سنج دیجیتال باشد. از دماسنج های نواری معمولا برای اندازه ‌گیری تب بدن کودکان استفاده می شود.   

3. تب سنج غیر تماسی

 این نوع تب سنج به صورت غیرتماسی با بدن کار می کند و این یکی از دلایل محبوبیت آن است. تب سنج های غیرلمسی برای تمامی سنین قابل استفاده هستند و برای سنجش تب در مکان ‌های پررفت و آمد بسیار مناسب می‌ باشند‌.

این تب سنج ‌ها از طریق لیزر کار می کنند. به این صورت که آن را با فاصله از سطح پیشانی در دست خود نگه می دارید و در عرض یک تا چند ثانیه درجه حرارت بدن را به شما نشان می دهد. برای تشخیص بیماری کرونا یا کووید 19 هم از این نوع تب سنج استفاده می شود.

 

خرید تب سنج دیجتالی گوش از توانی نو

بهتر است بدانید : چه تب سنج دیجیتالی بخریم و از کجا بخریم؟

4. تب سنج دیجیتال

تب سنج‌ دیجیتال دقیق ‌ترین نوع تب سنج ها است. این تب سنج ها برای ثبت دمای بدن از سنسورهای حرارتی الکترونیکی استفاده می ‌کنند. تب سنج های دیجیتال را می ‌توان در قسمت‌ های مختلف بدن از جمله زیر زبان یا زیربغل قرار داد و برای کودکی که در سال اول تولد خود قرار دارد، تب سنج دیجیتالی نوزاد جزء بهترین نوع تب سنج ها است. چرا که به راحتی قابل استفاده بوده و میزان دقت بالایی دارد. خواندن اعداد روی آن‌ ها هم ساده است و معمولا 58 ثانیه الی 2 دقیقه طول می کشد تا آن را نشان دهند.

برخی پزشکان توصیه می کنند که برای اندازه‌ گیری دمای بدن نوزاد با تب سنج های دیجیتال، آن را در قسمت زیربغل قرار دهید. اندازه‌ گیری حرارت بدن کودک از این قسمت بسیار آسان، راحت و ایمن است.

 برای استفاده از تب سنج دیجیتالی زیربغل باید لباس ‌های کودک را در بیاورید و اطمینان حاصل کنید که زیربغل خشک است. سپس لامپ تب سنج را در قسمتی که گودترین بخش زیر بغل است قرار دهید. لامپ باید با کل پوست کودک تماس داشته باشد. پس بهتر است بازوی کودک را محکم در امتداد بدن او قرار دهید یا آن را خم کنید تا روی سینه قرار بگیرد.  

5. تب سنج گوشی

تب سنج درون گوشی پزشکی، دمای پرده صماخ را اندازه ‌گیری می ‌کند. این تب سنج تیمپانیک هم نامیده می‌ شود و از اشعه مادون قرمز برای اندازه ‌گیری تب بدن استفاده می کند. دقت آن مانند دماسنج های مقعدی است. این دماسنج‌ ها در کمتر از 2 دقیقه حرارت بدن را اندازه‌ گیری می کنند و در پایان بوق می ‌زنند. می ‌توان آن را برای کودکان بالای سه ماه مورد استفاده قرار داد.

برای استفاده از آن ‌ها، کودک باید آرام و ساکت در یک جا بماند. این تب سنج ها سریع، ایمن و بدون ایجاد هرگونه ناراحتی عمل می‌ کنند و تنها مشکل این است که نسبت به تب سنج‌ دیجیتال، نیاز به دقت بیشتری دارند و اگر در جای درست خود قرار داده نشوند، سنجش دمت دشوار خواهد بود.

همچنین داخل‌ گوش نباید بیش از حد چرب باشد، چرا که باعث نادرستی نتیجه خواهد شد. چنانچه تب را به طور مداوم اندازه گرفتید و در هر بار عدد نسبتا ثابتی را نشان داد، می توانید به آن ‌ها اعتماد کنید. البته توجه داشته باشید که این تب سنج برای نوزادان کم تر از 6 ماه توصیه نمی شود، زیرا احتمال دارد که شما نتوانید آن را به صورت صحیح در گوش قرار دهید. چرا که کانال ‌های گوش هنوز خیلی باریک است و پیچ و خم های زیادی دارد.

6. تب سنج پستانکی

تب سنج پستانکی همانطور که از نام آن هم پیدا است، برای سنجش تب در نوزادان یا کودکان به کار می‌ رود. توجه داشته باشید که برای استفاده از این تب سنج به همکاری خود کودک نیاز دارید و اگر کودک از عفونت گوش رنج می برد، نمی ‌تواند پستانک را به دهان بگیرد، زیرا مکیدن پستانک باعث خواهد شد درد‌ گوش بیشتر شود.

این تب سنج ها هم مانند سایر دماسنج های دیجیتالی و دستگاه پالس اکسیمتری با باتری کار می کنند و درجه بدن را با یک حسگر الکترونیک اندازه می ‌گیرند. درجه حرارت روی صفحه نشان داده می ‌شود. برای اندازه‌ گیری تب با تب سنج پستانکی باید آن را بدون حرکت و به مدت 3 دقیقه در داخل دهان کودک قرار دهید. از این تب سنج ها نمی‌ توان برای نوزادان کوچک ‌تر از 3 ماه استفاده کرد، چرا که آن‌ ها نمی‌ توانند پستانک را به مدت 3 دقیقه و بدون حرکت در دهان خود نگه دارند.

7. دوربین تصویربرداری دمایی

شاید نتوان گفت که این دوربین ها به طور قطع جزء تب سنج ها به شمار می روند، ولی یکی از کاربردهای آن ‌ها اندازه گیری دما است. این دوربین ها تابش فروسرخ الکترومغناطیسی را دریافت می کنند و از آن‌ ها دمانگاشت تهیه می کنند. دوربین های دمانگاری انرژی حرارتی منتشر شده از اجسام را جمع می کنند و آن را تبدیل به یک عکس رنگی می کنند.

البته این عکس در اصل خاکستری است که به کمک کامپیوتر رنگی می شود. از این دوربین ها بیشتر در تصویربرداری فروسرخ در پزشکی و نیز در تاسیسات ساختمانی و باستان شناسی استفاده می شود. ضمنا چنان چه نیاز به بررسی قیمت شیردوش برقی و یا قیمت واترجت دندان داشتید، حتما به صفحات مربوطه به آنها در توانی نو سر بزنید.

مزایای استفاده از تب سنج دیجیتال

قیمت تب سنج دیجیتالی پیشانی غیرتماسی

تب سنج دیجیتال یکی از ابزارهای پزشکی پیشرفته است که برای اندازه‌ گیری دمای بدن استفاده می ‌شود. این تب سنج‌ ها مزایای فراوانی دارند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می ‌کنیم:

دقت بالای تب سنج دیجیتال

تب سنج‌ های دیجیتال دارای دقت فوق‌ العاده بالایی هستند و امکان اندازه‌ گیری دمای بدن با دقت تا یک دهم درجه سانتیگراد را فراهم می‌ کنند. این دقت بالا، به پزشکان و مراقبین امکان می ‌دهد حتی تغییرات کوچک را هم در دمای بدن تشخیص داده و نظارت دقیق ‌تری بر وضعیت سلامتی فرد داشته باشند.

سرعت اندازه ‌گیری

تب سنج‌ دیجیتال در عرض چند ثانیه قادر به اندازه ‌گیری دمای بدن است. این ویژگی به پزشکان و مراقبین کمک می ‌کند تا به سرعت و با دقت وضعیت سلامتی فرد را بررسی کنند و در صورت لزوم، اقدامات درمانی را سریع تر آغاز کنند.

استفاده آسان و راحت

استفاده از تب سنج دیجیتال بسیار ساده و راحت است. اغلب این تب سنج‌ ها دارای نمایشگری هستند که دما را به صورت دیجیتال نشان می ‌دهند و همچنین برخی از آن ‌ها دارای امکاناتی مانند صداگذاری و حافظه برای ذخیره نتایج اندازه‌ گیری هستند. این ویژگی‌ ها باعث می ‌شوند استفاده از تب سنج‌ های دیجیتال برای هر فردی، از جمله افراد مسن، آسان باشد.

بهداشتی و به‌ روز

بسیاری از تب سنج‌ های دیجیتال امروزی دارای طراحی بهداشتی هستند که مانع از انتقال عفونت و باکتری ‌ها بین افراد می‌ شوند. این ابزارها معمولاً از جنس مواد ضدعفونی ساخته می ‌شوند و به راحتی قابل تمیز کردن هستند. همچنین، بسیاری از تب سنج ‌های دیجیتال امروزی دارای قابلیت ‌هایی مانند قفل کردن دما و خاموشی خودکار هستند که برای و استفاده بهینه از آن‌ ها بسیار مناسب است.

قابلیت اندازه ‌گیری در محیط‌ های مختلف

تب سنج‌ دیجیتال معمولاً قابلیت اندازه‌ گیری در محیط ‌های مختلف را دارد. برخی از تب سنج‌ ها دارای قابلیت مقاومت در برابر آب هستند و می‌ توانند در شرایط مرطوب مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین، برخی از تب سنج ‌ها قابلیت اندازه ‌گیری درون گوش را هم را دارا هستند.

نحوه استفاده از تب سنج دیجیتالی

اگر شما از دستگاه تب سنج استفاده می کنید و می خواهید دمای بدن شما یا بیمار شما به درستی نشان داده شود، حتما این موارد را به خاطر بسپارید: 

 • بیمار نباید در کنار یا مقابل منابع گرمایش یا سرمایشی باشد.

 • بیمار باید لباس مناسب پوشیده باشد.

 • دمای اتاق باید در حد متعادل باشد.

 • بیمار نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب باشد.

 • تب سنج را باید به صورت مناسب و صحیح استفاده کنید.

 • دست های خود را قبل از استفاده از تب سنج با صابون و آب گرم بشویید.

 • برای استفاده از تب سنج بیمار شما نباید به مدت 5 دقیقه قبل از آن چیزی بخورد یا بیاشامد.

 • حتما از یک تب سنج تمیز استفاده کنید. منظور از تب سنج تمیز، تب سنجی است که در آب سرد شسته شده یا برای حذف میکروب های آن از الکل استفاده شده است. 

 • تب سنج دیجیتال معمولا مقدار دمای نهایی را با یک علامت بوق نشان می دهد، در این صورت اگر همچنان تب سنج را در جای خود نگه دارید، دما ثابت خواهد بود.

 • خواندن دما را تا نکته ماکزیمم ادامه دهید.

 • پس از مصرف تب سنج، آن را در آب سرد بشویید و با الکل تمیز آبکشی کنید.

 برای کودکان و بزرگسالان از کدام تب سنج ها استفاده کنیم؟

فروش و خرید تب سنج دیجیتالی لیزری غیر تماسی مادون قرمز

برای استفاده از تب سنج دیجیتال دستورالعمل های سنی خاصی وجود دارد و انتخاب نوع تب سنج در برخی موارد به سن بیمار شما بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال اگر تب سنج را برای نوزاد چند روزه تا 3 ماهه استفاده می کنید و می خواهید دمای مقعد را اندازه بگیرید، از دماسنج دیجیتال معمولی استفاده کنید. 

چنانچه نوزاد شما بین 3 تا 4 ماهگی قرار دارد، برای سنجش دمای مقعدی یا زیر بغلی از تب سنج دیجیتال استفاده کنید. همچنین دماسنج شریان گیجگاهی هم در این سنین قابل استفاده است.

اگر کودک بیشتر از شش ماهه است، می توانید از دماسنج دیجیتال گوش استفاده کنید و چنانچه برای سنجش دمای بدن کودک خود از دماسنج دیگری استفاده می کنید و به نتایج آن شک دارید می توانید دمای مقعدی را اندازه بگیرید.

 کودکان 4 سال به بالا قبول می ‌کنند تا دماسنج دیجیتال را برای خوانش دمای دهانی زیر زبان خود قرار دارند و شما می توانید از تب سنج دیجیتال برای سنجش دمای زیربغل نیز استفاده کنید.

قیمت تب سنج دیجیتالی

قیمت تب سنج دیجیتالی در انواع و برندهای مختلف را می توانید به صورا به روز رسانی شده در همین صفحه از وبسایت فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو مشاهده کنید. با بررسی ویژگی های مختلف هر محصول و مقایسه قیمت ها، قادر خواهید بود، تب سنج مورد نیاز و مطابق با نیازهای خودتان را به راحتی سفارش داده و درب منزل تان تحویل بگیرد.

در صفحات و دسته بندی های دیگر سایت توانی نو می توانید انواع دیگر لواز پزشکی و مصرفی از حمله فشار سنج عقربه ای را نیز بررسی کنید.

ویژگی ‌هایی که باید در هنگام خرید دما سنج دیجیتالی بررسی کنید

 • زمان پاسخ بسته به نوع مدل نمایشگر تب سنج دیجیتالی ممکن است بین 10 تا 280 ثانیه طول بکشد تا میزان تب را نشان دهد. دقت داشته باشید که خواندن ترمومتر مادون قرمز تنها یک تا سه ثانیه طول می کشد، اما نمی ‌تواند به اندازه یک تب سنج دیجیتالی دقیق باشد. 

 • صفحه نمایشگر ال سی دی، همانند دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی، اعداد را بزرگ نشان می دهد و این باعث می شود که هم برای استفاده در شب و هم برای استفاده در روز مناسب باشد.

 • بعضی از مدل های تب سنج دیجیتال دارای جنس و پوشش های محافظتی هستند و مانع ایجاد آلرژی در کودکان می شوند.

 • برخی از مدل های تب سنج ها یک آلارم یا همان صدای بوق دارند که چنانچه دمای بدن بیش از اندازه بالا باشد، به صدا در می آیند. مدل های دیگری هم وجود دارند که همانند نمایشگر ضربان قلب برای نشان دادن مقدار دما از نمودارهای رنگی استفاده می ‌کنند.

 • برخی از مدل ‌های تب سنج دیجیتال دارای حافظه داخلی هستند. شما می توانید از طریق این حافظه مقدار دما را در طی زمان های مشخص ذخیره کنید و در صورت لزوم آن را بررسی کنید. 

 • همچنین برخی موارد تب سنج دیجیتالی دارای خاموشی خودکار هستند که به این ترتیب در زمان عدم استفاده به صورت خودکار دستگاه شما خاموش می شود.

خرید تب سنج دیجیتالی دقیق با قیمت ارزان

قیمت و خرید انواع تب سنج دیجیتال تفنگی

خرید تب سنج در انواع مختلف تب سنج دیجیتالی تفنگی لیزری برای پیشانی و گوش، تب سنج دیجیتالی زیر زبانی ساده برای نوزادان (کودکان-اطفال) و بزرگسالان در بهترین برند ها با قیمت مناسب و ارزان به صورت اینترنتی از فروشگاه لوازم پزشکی توانی نو امکان پذیر است.

خرید دقیق ترین تب سنج های دیجیتالی مناسب کودکان-نوزادان و بزرگسالان نیاز به آشنایی و یا مشاوره قبل از خرید دارد. برخی از بهترین برندهای معتبر از قبیل: ژاپنی (امرن omron)، کره ای (هابدیک)، سوئیسی زنیت مد ، بی ول، جامپر و انواعی از نمونه های چینی در فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو به صورت اینترنتی با ارسال سریع به فروش می رسند.

قیمت تب سنج لیزری یا همان تب سنج مادون قرمز دیجیتالی تفنگی با تب سنج های زیر زبانی و یا مقعدی بسیار متفاوت است. تب سنج های زیر زبانی نسبت به تب سنج های دیجیتالی تفنتگی بسیار ارزان تر هستند.

در توانی نو، انواع برند ها ضمن دارا بودن دقت و کیفیت همراه با گارانتی به فروش می رسند. شما می توانید برای خرید تب سنج دیجیتالی با کیفیت و دقیق مناسب برای خانه، اداره یا شرکت و کلینیک و بیمارستان ها از محصولات موجود انتخاب نموده و به صورت اینترنتی یا از طریق واتساپ و یا تلفنی ثبت سفارش نمایید.

مزایای خرید تب سنج دیجیتال از توانی نو

خرید تب سنج دیجیتال از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی می‌ تواند مزایای بسیاری را به همراه داشته باشد. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می ‌کنیم:

 • آسانی و راحتی خرید

خرید از طریق فروشگاه اینترنتی توانی نو به شما این امکان را می ‌دهد که به راحتی و در هر زمانی که بخواهید، تب سنج دیجیتال را خریداری کنید. به این ترتیب شما نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه ندارید و می ‌توانید به راحتی از خانه یا محل کار خودتان، خریدتان را انجام دهید.

 • انتخاب گسترده

فروشگاه‌ آنلاین تجهیزات پزشکی توانی نو مجموعه ‌ای گسترده از تب سنج‌ های دیجیتال را ارائه می ‌دهد. شما می ‌توانید بین مدل‌ ها و برندهای مختلف انتخاب کنید و مشخصات فنی، ویژگی ‌ها و قیمت ‌ها را با هم مقایسه کنید. این امر به شما کمک می‌ کند تا تب سنجی را که بهترین ویژگی ‌ها و قیمت مناسب را دارد، انتخاب کنید.

 • قیمت مناسب تب سنج دیجیتال در توانی نو

خرید تب سنج دیجیتال از طریق فروشگاه های آنلاین معمولاً قیمت‌ های رقابتی‌ تری را نسبت به فروشگاه‌ های فیزیکی دارد. این به دلیل کاهش هزینه ‌های عملیاتی و نیاز به فضای فیزیکی کم تر است. همچنین، فروشگاه‌ آنلاین توانی نو، تخفیف‌ ها و پیشنهادهای ویژه ‌ای را برای محصولاتش ارائه می ‌دهد که شما می ‌توانید از آن‌ ها بهره ‌برده و هزینه خرید خودتان را کاهش دهید.

 • نظرات و بررسی ‌ها

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی این است که شما می ‌توانید نظرات و بررسی ‌های کاربرانی که قبلاً تب سنج دیجیتال را خریداری کرده ‌اند را مطالعه کنید. این امر به شما کمک می ‌کند تا در مورد کیفیت و عملکرد انواع تب سنج دیجیتال، قبل از خرید، اطلاعات دقیق ‌تری کسب کنید و تصمیم بهتری بگیرید.

 • تحویل سریع

فروشگاه‌ آنلاین توانی نو خدمات تحویل سریع را نیز ارائه می ‌دهد. پس از ثبت سفارش، تب سنج دیجیتال در سریع ترین زمان ممکن بسته ‌بندی شده و به آدرس مورد نظر شما ارسال می ‌شود. این امر به شما امکان می ‌دهد تا به سرعت از تب سنج استفاده کنید و نیازهای پزشکی خودتان را برآورده کنید.

به طور کلی، خرید تب سنج دیجیتال و سایر تجهیزات پزشکی مانند دستگاه نوار قلب از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی توانی نو می ‌تواند به شما امکانات و مزایایی مانند راحتی خرید، انتخاب گسترده، قیمت مناسب، اطلاعات بیشتر از طریق بررسی نظرات کاربران و تحویل سریع را ارائه دهد.

قیمت و خرید تب سنج دیجیتال برای نوزاد دقیق

لیست قیمت انواع تب سنج دیجیتالی

لیست قیمت اناع برندهای تب سنج‌ دیجیتالی تحت تأثیر عوامل متنوعی قرار می ‌گیرد. در ادامه، به برخی از این عوامل اشاره خواهیم کرد:

تکنولوژی و کیفیت: تکنولوژی استفاده شده در تولید تب سنج ‌های دیجیتالی بر قیمت آن‌ ها تأثیر زیادی دارد. تب سنج هایی که از تکنولوژی پیشرفته ‌تری برخوردار هستند و دارای دقت بالاتری هستند، معمولاً قیمت بالاتری دارند. بنابراین اگر به دنبال تب سنج دیجیتالی ارزان هستید، بهتر است نموهای ساده تر این ابزار را انتخاب کنید.

برند: برند تولید کننده نیز بر قیمت تب سنج‌ دیجیتالی تأثیر می ‌گذارد. برندهای معروف و معتبری که به تولید محصولات با کیفیت و قابل اعتماد شهرت دارند، ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند.

ویژگی‌ ها و عملکرد: ویژگی ‌های خاصی مانند امکان اندازه‌ گیری دمای بدن در با قابلیت اتصال به تلفن همراه برخی تب سنج ‌ها ممکن است به قیمت آن‌ ها بیفزاید. همچنین، توانایی اندازه ‌گیری سریع و دقیق دما نیز می ‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد.

رقابت بازار: رقابت در بازار نیز می‌ تواند تأثیر زیادی بر قیمت تب سنج دیجیتالی داشته باشد. در صورتی که بازار اشباع شده و تعداد تولید کنندگان زیاد باشد، قیمت ‌ها ممکن است به دلیل رقابت کاهش یابد.

به طور کلی، قیمت تب سنج ‌های دیجیتالی توسط ترکیبی از این عوامل تعیین می‌ شود و ممکن است در طول زمان تغییر کند.

قیمت تب سنج دیجیتال غیر تماسی تفنگی لیزری در توانی نو

تب سنج دیجیتالی نوزاد

تب سنج دیجیتالی نوزاد یک وسیله پزشکی است که برای اندازه ‌گیری دقیق دمای بدن نوزادان مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این تب سنج ‌ها از تکنولوژی دیجیتال برای نمایش دما استفاده کرده و اغلب با استفاده از سنسورهای الکترونیکی و ترمومترهای حساس عمل می ‌کنند.

تب سنج دیجیتالی نوزاد دارای ویژگی ‌هایی است که آن را برای استفاده در نوزادان مناسب می ‌کند. این دستگاه‌ ها عموماً کوچک و با دقت بالا هستند، به طوری که می ‌توانند دمای بدن را با دقت تا 0.1 درجه سانتیگراد اندازه‌ گیری کنند. ضمناً، برخی از تب سنج‌ های دیجیتالی نوزاد از صفحه نمایش LCD یا LED برخوردار هستند که نتیجه اندازه ‌گیری دما را به صورت واضح نشان می ‌دهد.

استفاده از تب سنج دیجیتالی نوزاد بسیار آسان است. کافیست تب سنج را در محل مورد نظر قرار داده و بعد از چند ثانیه، دمای بدن نوزاد را روی صفحه نمایش دیجیتال مشاهده کنید. برخی از مد ل‌ها همچنین با قابلیت ذخیره کردن آخرین اندازه‌ گیری، می ‌توانند به شما کمک کنند تا تغییرات دمای بدن نوزاد را در طول زمان مشاهده کنید.

استفاده از تب سنج دیجیتالی نوزاد برای اندازه‌ گیری دمای بدن بسیار مهم است، زیرا تب یکی از نشانه ‌های مهم بیماری در نوزادان است. با داشتن یک تب سنج دیجیتالی نوزاد در خانه، شما می‌ توانید به طور سریع و دقیق دمای بدن نوزاد خودتان را اندازه‌ گیری کرده و در صورت لزوم با پزشک مشورت کنید.

سوالات متداول درباره تب سنج دیجیتال

1. تب سنج دیجیتال چیست؟

تب سنج دیجیتال یک دستگاه الکترونیکی است که دمای بدن را اندازه گیری کرده و در نمایشگر خود نشان می ‌دهد.

2. تب سنج دیجیتال چگونه کار می ‌کند؟

برخی از تب سنج ‌های دیجیتال از طریق لمس پوست برای اندازه ‌گیری دما کار می‌ کنند و برخی دیگر از سنسورهای خاصی برای اندازه‌ گیری حرارت بدن بهره می برند.

3. آیا تب سنج دیجیتال دقیق است؟

بله، تب سنج‌ های دیجیتال معمولاً دقیق هستند، اما دقت آن ها ممکن است با توجه به نوع و کیفیت دستگاه متفاوت باشد.

4. چگونه از تب سنج دیجیتال استفاده کنیم؟

عموماً می ‌توانید تب سنج دیجیتال را در دهان، زیر بغل یا درون گوش قرار دهید و دکمه اندازه ‌گیری را فشار دهید.

5. آیا تب سنج ‌های دیجیتال قابل شستشو هستند؟

بسته به نوع تب سنج دیجیتال، برخی از آن ها قابل شستشو هستند و برخی دیگر نیاز به پاکسازی با الکل دارند. در مورد خصوصیات و مراحل پاک ‌سازی، لازم است به دستورالعمل تولیدکننده مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
دسته بندی ها
اگر مایل هستید از آخرین تخفیفات و جدیدترین محصولات با خبر شوید همین حالا در خبر نامه ثبت نام کنید
whatsapp